Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam :hi:
Oto moja lalunia
przebieg w pelni udokumentowany 48 tys mil (79000 km)
zaraz po zakupie, stan wew i zew igielka

img3282h.jpg


img7579j.jpg
img7595r.jpg
img7600g.jpg
img7606z.jpg
img7610k.jpg
img7591x.jpg
img7581kq.jpg
img7554wo.jpg
img1182eu.jpg
img0899ok.jpg
img0923b.jpg
img0927lq.jpg
img7780tt.jpg
img7955h.jpg




zdjecie kalendarzowe czerwiec 2012
img0905cw.jpg
img3844p.jpg
rn1q.jpg
f74d.jpg
dsfl.jpg
y7k8.jpg



jest:
:quattro: :quattro: :quattro:

Naglosnienie 10 glosnikow + zmieniarka 6 cd
Zewnetrzny i wewnetrzny pakiet S line
Czarna podsufitka
Aero Wipers
Kierownica trójramienna ze znaczkiem S line
ABS ESP
Połskórzane fotele + tkanina speed
Elektr regulacja odcinka lędźwiowego
skorzana pikowana kierownica, galka zmiany biegow, hamulec reczny
Zawieszenie S line 1BV
Fabryczny alarm
czujnik przechylu auta
6x airbag
Domykanie szyb z pilota
18 calowe koleczka DTM style rozmiar 235/40
Pelny pakiet oswietlenia
Pakiet chrom
Pełny FIS


dodatkowe kody wyposazenia
1ML = Kierownica sportowa
3NZ = Oparcie tylne dzielone
8JK = Reflektor halogenowy
8Q1 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl.
4KC = Szkło atermiczne-dookoła, zielony
6XD = Lusterko wewnetrzne, przyciemniane automatycznie,
5TG = Nakładki ozdobne na tablicy przyrzĄdów i tapicerkach szczotkowane alu
9Q2 = Komputer pokladowy
2K7 = Zderzak wzmocniony
4K4 = Centralny zamek ze zdalnym sterowaniem radiowym, sterowaniem wewnętrznym i oddzielnym sterowaniem zamka pokrywy bagażnika.
6TS = Lusterko zewn.(asferyczne)
1BV = Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie-
4R5 = Elektryczne podnoŚniki szyb przod :facepalm:
1N1 = Elektryczno-hydraul. wspomaganie ukladu kierowniczego
6R2 = Oslona dzwigni zmiany biegow skora pikowana
4GP = Szyba czolowa (klejona, tlumiaca) z ciemnym paskiem



MODY ZROBIONE

RNS-E i polskie MENU
BLUETOOTH
sciema szybek
ksenon HID 5000K
tempomat
multi kiera z AUDI S5 obszyta biala nicia
:gwizdanie: naglosnienie BOSE stage III :naughty:
zawiasy klapy bagaznika do automatycznego otwierania+przycisk w drzwiach kierowcy
CLH
lustro fotochrom z czujnikiem zmierzchu B6
wlacznik swiatel auto+przelacznik do CLH
szyby elektryka tyl
boczki tyl z RS4 B7 + Kierowcy (szukam pasazera ang)
BIXY z soczewkami od B8+reg z kabiny :naughty:
koncowki wydechu ULTER 90
podswietlenie tablicy rej led z A5
RNS-E led :kox:
grill S4 gora & dol
listwy S4 w kolor
lodowka w schowku
schowek pod zmeiniarke
stolki RS4B7 przod, tyl

dekory S4

dekory carbon RS4
zegary z s4
klimatronic 2 din z grzaniem stolkow
lustro z kompasem
panel menu w tunelu
Kierownica TT scieta pikowana
kontrola cisnienia w oponach

webasto :kox::banan:

grzana tylnia kanapa

grzana przednia szybka :kox::banan:
program by DYNOSOFT
DP by RM MOTORS
wylacznik poduchy pasazera
HEBLE S4- 345/300 ZIMMERMANNY + KLOCKI FERODO
zaciski i jarzma malowane proszkowo+ podklad ocynk
Lustra elektrycznie skladane z pamiecia ustawien
Fotochrom x3
pamiec fotela kierowcy
pdc tyl
zderzak ori sline PDC i spryski

DO ZROBIENIA
czujniki parkowania przod

czujniki samopoziomu reflektorow

kolo 19 na lato ?





wykresik po sprawdzeniu kpowerem
andymoc.jpg


pierwsza wpadla navi oraz BOSE stage I
img0947of.jpg
imag0001sp.jpg
kiera MF z S5 oraz tempomat
img8802f.jpg
pelny BT, polskie menu oraz SDS
img8805l.jpg
img8808w.jpg
ledowe podswietlenie tablicy rejestracyjnej
img8603x.jpg
HID 5K
img8345j.jpg

Ulter 90mm
img3611uf.jpg

BIXY :kox::kox:
img3601yn.jpg


Boczki RS4 B7 :kox:
img3619nw.jpg

Wlacznik Auto i CLH
img3614l.jpg


4X szybki elektryka :naughty:


img3580l.jpg


otwieranie klapy bagaznika z wew oraz zmiana zawiasow na auto podnoszenie
img9069z.jpg
Audi A4 auto boot open - YouTube

ledowe oswietlenie od A5
img9120h.jpg

grill s4 gora
yf09.jpg

zmieniarka w schowku
n2r4.jpg



RNS-E led :kox::kox: :kox:
um5h.jpg



listwy S4 :decayed:

rj16.jpg



chlapacze out+alu na zime 17" z B8

wuwl.jpg
zegary z s4 z kolorowym fisem
ospa.jpg
m8a7.jpg
zimowy setup na 17

s4bc.jpg
dekory carbon z s4
90tk.jpg
listwy s4 w kolor
8hp1.jpg
lodowka w schowku
e9h1.jpg
stary schowek out i w jego miejsce ori z miejscem pod zmieniarke i lodowka
oxyd.jpg
drugi komplet DTMow w graficie
l2g5.jpg
dlck.jpg




zawiasy do klapy do pelnego podniesienia













a tak sie odpycha

max 257km/h



filmik z hamowni



zapraszam do komentowania
wszelkie uwagi i zalecenia milo widziane
:hi:

Edytowane przez andr3i

Opublikowano

Miód malina panie :kox: :kox: Super silnik i napęd a i wizualnie super :good: Jeszcze tylko bixy bym jej zapodał :cool1:

Opublikowano

no ładne autko :) a podsufitkę masz czarną czy jasną? chociaż wydaje mi się, że jest czarna... :) ogólnie auto na + :good:

Opublikowano
  • Autor

czarna jest :)

a co do bi to poki co brak kasy ale juz mi sie to przewijalo przez mysli :)

jak cos bedzie nowego dam znac :):cool1:

Opublikowano

no czarna podsufitka to wspaniała sprawa :) ogólnie kolorek mi się strasznie podoba

Opublikowano

Furka wypas ale z rozmiarem zdjęć to przegiąłeś, ładują się godzinę :> Następnym razem wstaw mniejsze :>

Opublikowano

jak dla mnie jest MEGA...

a dla Mnie auto jest zepsute :-)

Opublikowano

w niedlugim czasie jeszcze tylko szybki przyciemnic mi zostało :cool1: bo ogolnie nie bede nic zmienial bo jak dla mnie jest MEGA...

-tak?-nic? hehehe - pogadamy za pół roku... :naughty::cool1:

Opublikowano

Ładna sztuka mam nadzieję, że pozostanie w takiej fabrycznej konfiguracji kiery jakim została wypuszczona. Jakoś nie wierzę w te przekładki ;(

Bardzo ładny kolorek i w super stanie wyposażenie s-line :kox:

Opublikowano

piękna fura i piękna baza do modów - szkoda tylko, że Twoja partnerka musi kierować :decayed:

Opublikowano

ładna :slina: 2din aż się prosi o navi :gwizdanie:

Opublikowano

hehe s-line, bose,a z tylu korbki :decayed:

ale ogolnie ladna, zakladaj rns-e :wink4:

i wstaw mniejsze zdjecia, po laduja sie przedlugo.

Opublikowano

hehe s-line, bose,a z tylu korbki :decayed:

ale ogolnie ladna, zakladaj rns-e :wink4:

i wstaw mniejsze zdjecia, po laduja sie przedlugo.

Sorry za Ot, ale widziałem S4 z korbkami :gwizdanie:

Opublikowano

Czy w korbkach jest coś złego, po prostu nie pasują do klasy auta, ale przynajmniej nie ma się co psuć :decayed:.

Zarąbisty kolorek auta :kox:

Opublikowano
  • Autor

zakladaj rns-e

ładna :slina: 2din aż się prosi o navi :gwizdanie:

to byla pierwsza rzecz o jakiej pomyslalem zeby dokupic ale musi troszke poczekac jeszcze ze wzgledow finansowych

a co tych korbek tez sie zgadzam, niemcy nie pomysleli zeby dac juz elektryke do tylu no ale coz z tylu nie jezdze takze nie martwmy sie pierdolami :wink4:

kolorek...hm zakladale mze kupie czerwona ale jak ta zobaczylem to nie pogardzilem bo jest piekny :kox:

Opublikowano

kiera nie po tej stronie :> :> :> :> ładne autko i motorownia też słuszna

Opublikowano
  • Autor

jeszcze do wczoraj wieczorem nie do konca kumalem co i jak mam podswietlone w swojej audi

popielniczki, podlokietnik, nawiewy, klamki wew... diodowe czerwone....masakra, do tego przestrzen pod nogami do tego drzwi od spodu na bialo i z boku czerwone, ale chyba najbardziej podoba mi sie podswietlenie galki zmiany biegow z podsufitki 2 diodami...efekt niezly :kox:

czy to jest ten tak zwany pelny pakiet oswietlenia?

Opublikowano

Tak, to ten pakiet...

Piekne auto, chetnie przytulilbym takie z kierownica po wlasciwej stronie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

na prosbe uzytkownikow dalem mniejsze zdjecia co by nie zamulalo przy ladowaniu :)

Opublikowano

ślicznotka :naughty: a te korbki czasem się sprawdzają, u mnie junior zanim odkręci to można go już "usadzić" a z elektryką poszłoby mu gładko i może miałby już rękę krótszą czy coś, także ja żalu nie mam za te korbki. Jest klima poza tym :przebiegly: . Bardzo ładny kolorek tego autka ..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.