Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Michal

Jutro zadzwonie do swojego znajomego co sprrowadza fury z Niemiec. Dowiedzialem sie dzisiaj ze penetruje rowniez rynek w Angli i ostatnio nawet cos stamtad sprowadził. Jutro bede wiedzial dokladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiec, zamówienie na S4 przyjęte :decayed:. Jutro/pojutrze mam mieć więcej informacji, czy cos sie znajdzie, gdzie i za ile $$$ może być u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to cienko widzę tą przekładke :) ale trzymam kciuki :)

W najgorszym wypadku wróci do ON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na oku kolejny dawca w rozsadnych pieniadzach.

S4 '00 ze spalonym srodkiem. Auto cale i nie uderzone z aukcji w Szwajcarii.

Niestety istnieje ryzyko, ze np. ECU i wiazka rowniez "dostaly", a takiej gwarancji nie ma przy zakupie... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, dzieki. Jutro przekrece do goscia.

Byc mozez jutro juz w koncu sfinalizuje sprzedaz mojego silnika :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utopiony pieniadz, auto nie dosprzedania na rynku wtornym, gratulacje odwagi, ale wg mnie bez sensu swap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auta nie bede sprzedawal za pol roku, bez obaw, jestem swiadomy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utopiony pieniadz, auto nie dosprzedania na rynku wtornym, gratulacje odwagi, ale wg mnie bez sensu swap

Czemu nie do sprzedania?

Podejrzewam że 2.7Bit sprzeda szybciej niż 2.5tdi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utopiony pieniadz, auto nie dosprzedania na rynku wtornym, gratulacje odwagi, ale wg mnie bez sensu swap

Czemu nie do sprzedania?

Podejrzewam że 2.7Bit sprzeda szybciej niż 2.5tdi :)

oj... w to watpie :)

Poziek wyrezane 1.8T sprzedawal baaaardzo dlugo, a co dopiero auto z innym silnikiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no... szykuje się potworek :) ale 2.7BiT w takiej budzie, z takim wypasem... to prawdziwy rarytas. Ale trochę szkoda, bo Twój AKE był motywacją dla mnie. ;(

Patrząc dalej na to co się u Ciebie dzieje.. to zaczynam chcieć zrobić coś ze swoim, jakiś mały tunning Nm i troszkę koników bym dodał.

Życzę powodzenia w tym modziku! Mam nadzieje, że szybko i bezproblemowo dojdzie do skutku! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gik, ja mam auto po sofcie. Mozesz zrobic soft, auto bedzie duzo mocniejsze z dolu. Max na co mozesz liczyc to 200PS/410NM.

Duzy plus jest taki, ze te 400NM jest mozliwosc juz od 2000 obr plasko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to mnie właśnie kusi, chociaż teraz to jestem naprawdę spłukany, władowałem kasę w auto + renowacje i kilka "maleńkich" modzików... jak na pierwsze 4 miesiące chyba przesadziłem... nawet na wakacje w tym roku nie pojadę ;(.

Musze popytać jakie są koszta takiego softu dla AKE, i jestem ciekaw w jakiej jest kondycji. Bez softu AKE nie powala mocą, chociaż w sumie słaby też nie jest, jeździ się bardzo komfortowo i czuć zapas pod nogą, jak już dojdzie do 2000rpm to się odpycha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utopiony pieniadz, auto nie dosprzedania na rynku wtornym, gratulacje odwagi, ale wg mnie bez sensu swap

Swapowałem kiedyś Golfa z benzyny na 1.9tdni,dołożyłem jeszcze klimę i elektrykę.

Gdy chciałem sprzedać nie zdążyłem wystawić ogłoszenia, bo miałem trzech kupców z rodziny i znajomych. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...