Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, może pojadę swoim na zlot, i jeśli będzie jakaś kreska, to chętnie z nim stanę.

zapraszamy :cool1:,na zlocie będzie 1/4 mili :naughty:

sorry Michałku za OT :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Klekocze to 1.9, a 2.5 wciaga nosem wszystkie 2.6

do pierwszego sie nie zgadam.... ale 2 potwierdzam no i jeszcze i 1.9 wciaga 2.6 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Przejadę dzisiaj na 5 min. do Nosba oglądnę postępy z miłą chęcią. o ile Auto jeszcze nie pojechało do Grzanka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nic nie planuje :D

Teoretycznie do konca przyszlego tygodnia grzanek ma zakonczyc swoje prace [elektronika, pierwsze odpalenie].

Potem Nosb wraca z urlopu i konczy auto. Trzeba dospawac wydech koncowy, zrobic troche kosmetyki, jak widac nie ma zbiorniczka G12, paru detali... instalacja wskaznikow [doladowanie, olej] itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: :shocked: :shocked: a ja mam pytanie, gdzie tam jest sprężarka klimy i pompa wspomagania ?? :mysli: :mysli: malutkooo miejsca[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 21:16_________________________________________________aa już chyba widzę, kurde ciekawe jak to będzie śmigać, tylko te coolerki takie tyci tyci :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 ma komore odpowiednia dla 1.9TDI, do 2.5+ juz jest troche mala... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mało miejsca..a g12 umieść obok fabrycznego miejsca przy ścianie grodziowej..tam się zmieści :) jestem tylko ciekawy jak tam chłodnice się zmieszczą ;( :kox:

grzanek i weź sie w garść i ogarnij te rb8 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G12 tam bedzie, poprostu zostawilismy seryjny z B6 i dzis sie okazalo, ze jest inny.

Nie pasuja przewody z 2.7, wiec wleci zbiorniczek od biturbo.

udy, widziales kiedys 2.5TDI w B6? nie zajmuje wcale mniej miejsca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no nie widziałem, jak robię coś przy swoim to klnę że mało miejsca, a tu :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie tak tam wszystko kolego upychasz a jeszcze musisz mieć miejsce na parownik centralke i filterek

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał lżejszy ten 2.7 od diesla jest?? Jak zacznie to jeździć to obowiązkowy spot w Płońsku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde mowiac to sie nad tym w sobote zastanawialem, bo przod stoi mi wyzej z tym silnikiem niz w przypadku 2.5TDI - ale dojdzie jeszcze sporo kilogramow - maska, pas przedni caly, lampy etc.

eSka w dowodzie wazyla 1680kg, wiec duuuzo. Moje auto w dowodzie ma 1720kg, a B6 jest ciezsze niz B5, wiec pewnie silniki waza porownywalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde mowiac to sie nad tym w sobote zastanawialem, bo przod stoi mi wyzej z tym silnikiem niz w przypadku 2.5TDI - ale dojdzie jeszcze sporo kilogramow - maska, pas przedni caly, lampy etc.

eSka w dowodzie wazyla 1680kg, wiec duuuzo. Moje auto w dowodzie ma 1720kg, a B6 jest ciezsze niz B5, wiec pewnie silniki waza porownywalnie.

to co jest w dowodzie to chyba masa totalnego golasa :gwizdanie: U mnie w dowodzie 1340 z w rzeczywistości na prawie pustym zbiorniku 1400kg :przebiegly:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...