Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Domykanie szyb z kluczyka


szpak

Rekomendowane odpowiedzi

ch4zzy w większości alarmów da się zaprogramować czas comfort'u

Ja się jeszcze z takim nie spotkałem, więc poprawiłbym że w niektórych alarmach mozna programować bo w większości (a większość to alarmy z dolnej półki) to jest to z góry określone przeważnie jakieś 20-30s i nie może być zmienione przez użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moze jeszcze jedna ciekawostka.

Masz podgrzewane zamki w drzwiach. Jesli temp jest nizsza niz ustalona (nie ppamietam ile, ~5st??) to po wlozeniu kluczyka i odczekaniu kilku sekund wklad sie nagrzewa :D

Małe OT

Gdzie tak jest?? Które wersje A4 takie cos mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli temp jest nizsza niz ustalona (nie ppamietam ile, ~5st??) to po wlozeniu kluczyka i odczekaniu kilku sekund wklad sie nagrzewa :D

Wkład się nagrzewa raczej po podciągnięciu i chwilowym przytrzymaniu klamki kolego... Przecież często do zamarzniętego wkładu nie da się włożyć kluczyka więc takie rozwiązanie byłoby głupie.

Gdzie tak jest?? Które wersje A4 takie cos mają?

Podgrzewany jest wkład w drzwiach kierowcy i ponoć tylko w autach bez zdalnego sterowania radiowego (tak twierdzi instrukcja)

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli temp jest nizsza niz ustalona (nie ppamietam ile, ~5st??) to po wlozeniu kluczyka i odczekaniu kilku sekund wklad sie nagrzewa :D

Wkład się nagrzewa raczej po podciągnięciu i chwilowym przytrzymaniu klamki kolego... Przecież często do zamarzniętego wkładu nie da się włożyć kluczyka więc takie rozwiązanie byłoby głupie.

Gdzie tak jest?? Które wersje A4 takie cos mają?

Podgrzewany jest wkład w drzwiach kierowcy i ponoć tylko w autach bez zdalnego sterowania radiowego (tak twierdzi instrukcja)

EOT

Ale mówimy o B5??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie że o B5 :naughty: ja o swoim podgrzewniu sie dowiedziałem jak mnie wkładka przypadkiem prawie poparzyła :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

A co do przycisku środkowego na którym jest otwieranie klapy bagaznika ktoś miał problemy bo wciśnięcie jego nic nie otwiera ani zamyka?

Spróbuj dłużej przytrzymać środkowy przycisk.

U mnie w Avancie po jego przytrzymaniu otwiera się klapa bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie mi podpowiedzieć co mógłbym zrobić jeśli w moim dupowozie przednie szybki były na korbę ale hans zamontował elektyczne i niestety nie domykają się? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja zas mam pytanie troszke inne.

mam domykanie i otwieranie szyb z pilota, ale...

mozna tak zaprogramowac modul aby po jednym klikniecu zamkniecia auta zamkly sie szyby same do konca?

teraz musze trzymac tak dlugo az sie zamkna do konca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze blade Panowie i Panie. Szukałem info jak naprawić pstryczek do podnoszenia szyb, a znalazłem tę wiadomość i jestem po prostu mocno ucieszony, bo do dzisiaj nie wiedziałem, że moja B7 ma taką fajną funkcję. Przytrzymanie przycisku na pilocie zamyka bądź domyka wszystkie cztery szyby do żądanego poziomu. Dziękuję pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, u mnie dzialalo domykanie szyb i juz nie dziala, ocb?

Pewnie aku odłączyłeś i sterownik zgubił ustawienia dot. komfortu... zVAGuj moduł komfortu (46) -> adaptacja (10) -> kanał 62:

+001 - Comfort closing via remote for window regulators (not USA)

+002 - Comfort opening via remote for window regulators (not USA)

+004 - Comfort closing via lock cylinder for window regulators

+008 - Comfort opening via lock cylinder for window regulators

+016 - Comfort closing via remote for sunroof (not USA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy wątek :good: nie wiedziałem o domykaniu szyb z kluczyka :cool1:

U mnie jest inny problem :wallbash: pilot wogóle nie działa (od momentu zakupu auta) podejrzewałem że pompka padła ale skoro z kluczyka działa wszystko (domykanie, otwieranie szyb) to jak jeden kolega pisał wczesniej pompka działa prawidłowo tak? :mysli:

Moje pytanie:

Czy wystarczy kupić pilot centralnego zamka i go zakodować?

Czy trzeba kupic cała centralke i zakładać od nowa?

czy może wystarczy na nowo zakodować stary pilot?

Dodam że baterie w pilocie wymieniłem :naughty: ale niestety zadnej reakcji, no i że mam alarm dokładany nie fabryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wystarczy kupić pilot centralnego zamka i go zakodować?

Czy trzeba kupic cała centralke i zakładać od nowa?

czy może wystarczy na nowo zakodować stary pilot?

Nie napisałeś czy posiadasz ori czy jakiś inny pewnie wystarczy podpiąć kabelek do centralki która ma wyjście impuls masy przez conajmniej 20 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś czy posiadasz ori czy jakiś inny pewnie wystarczy podpiąć kabelek do centralki która ma wyjście impuls masy przez conajmniej 20 S

Hmm z tego co powiedział mi elektryk to zamek centralny nie jest ori tylko dokładany, polecił mi żebym kupił na allegro nowy pilot za ok 100 zeta i on mi to założy. Tylko wiem jak to jest u mnie z tymi mechaniorami, koledze robili centralny w mercedesie bo mu sie zepsuł no i zaśpiewali 800 zł :blink: jeżeli u mnie dałoby sie to zrobić do 2 stów to byłoby super, jeśli nie to trudno bedzie musiał wystarczyć mi kluczyk :wink4:

Więc tak: pompka jest ok, siłowniki też, centalka też, chodzi tylko o zakodowanie pilota lub podpięcie tego kabelka do centralki o którym pisze grippen tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup tylko centralke (sterownik) na pilota i bedzie ci ładnie chodzić bo piszesz ze jak kluczykiem zamykasz to ci szyby sie zamykają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...