Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MOja niunia 2,6 v6 QUATTRO


djbojus

Rekomendowane odpowiedzi

Ten jak zwykle swoje racje. Każdy ma inny gust, to że komuś podoba się coś innego niż Tobię nie oznacza, że jest to " WIEŚ ". Bo widzę że jak nie jest po twojemu, to wtedy już jest dół i jest wieś. Nie mam gustu, kuźwa, dywaniki do nóg i to ma takie wielkie znaczenie ? :wallbash: aha, to jest wieś. Sorry. O chromach nic nie wspominałem jest to Twoja wypowiedź, z Twojego chyba doświadczenia. Trzeba uważać ... bo niedługo wszystko zrobi się wsią i nikt nie będzie mógł mieć własnego gustu, bo będzie wieśniakiem co za durnota, pełno hipikrytów tu jest. Zresztą nie będę tu zaśmiecał koledze tematu odnośnie jego samochodu. Trzeba kupować wszystko tak, aby podobało się wszystkim ale nie Tobię inaczej zostaniesz wieśniakiem. :oklaski: - tak dalej. :good:

pozdrawiam i trzymaj się ciepło. [br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 21:17_________________________________________________a co do kolesi ze " SPORTOWYMI " wydechami, zderzakami metr wystającymi, plastykowymi alufelgami, tak zgadzam się z Tobą. Ale bez przesadyzmów. To że są takie dywaniki nie oznacza to wsi. Tak samo jak cała opinia o BMW i golfach - każdy właściciel to wieśniak nie? Tak się przyjeło i tak jest i tak wszyscy myślą, każdy to powtarza bo jego kolega, babcia, wujek tak uważają więc i on :). Najbardziej to lubię w polskich ułomnych charakterach. [br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 21:20_________________________________________________Każdy ma swój gust, robi tak jak chce, ale są pewne granice. Każdy wie na ile może sobię pozwolić, nie wspominając tych którzy owszem wsiadają w wielki "sportowy wóz" 1.4 - 1.6 gaz dziurawy tłumik no i kto takiemu podskoczy :guma: [br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 21:23_________________________________________________No i podejrzewam, że jak byś Ty mu wybrał dywaniki to byłoby najlepiej wszyscy wtedy byliby zadowoleni... a tak wszyscy mu zwracają uwagę że wieś... tak to już jest.

3m się chłopak od Adeli i zmień lepiej te dywaniki bo wiesz :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 18 lat i raptem parę miesięcy na forum dlatego masz prawo do tzw. błędów młodości.

Już wyjaśniam, są rzeczy które uchodzą za wieśniackie i są to min. takie dywaniki.

Nie znasz znaczenia słów których używasz tj. gust i hipokryzja.

Gust z założenia jest dobry, o gustach się nie dyskutuje. Dyskutuje się o braku gustu vide chrom na metry, dywaniki pcv. Możesz napisać "każdy ma swój gust" wtedy gdy chodzi np. o wybór konkretnego modelu alufelg ale nie w przypadku szpetnych dywaników.

Hipokryzja byłaby wtedy gdybym sam miał angel eyesy i srebrne dywaniki i krytykował kolegę.

Btw, zapraszam na polską jazdę albo na .eu. Na tym forum nie toleruje się agro - tuningu.

_________________________________________________

Od krytykowania wolę zachwyt czyimś autem i czerpanie inspiracji . Jest bardzo dużo ładnie zrobionych a4 na tym forum ale od czasu do czasu trafi się amator stylu rodem z need for speed. Taki człowiek albo wyjdzie na prostą jak Somes albo nie będzie w stanie znieść krytyki i ucieknie z tego forum.

Ja zaczynałem od serii na kołpakach i dzięki krytyce moje auto wygląda teraz tak jak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że chłopaki już sobie wyjaśnili aspekty wiocha/wieś oraz gustu, także już nie zaśmiecajcie wątku kolegi bo myślę że po waszych postach kolega już wie na czym "stoi" i powinien wyjść na prostą chyba że już odpuścił to forum bo po fali krytyki jest miesiąc nie aktywny na forum :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że chłopaki już sobie wyjaśnili aspekty wiocha/wieś oraz gustu, także już nie zaśmiecajcie wątku kolegi bo myślę że po waszych postach kolega już wie na czym "stoi" i powinien wyjść na prostą chyba że już odpuścił to forum bo po fali krytyki jest miesiąc nie aktywny na forum :gwizdanie:

Myślę, że odpuścił a szkoda bo mógłby niedużym kosztem zrobić coś ładnego z autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo furak ładny choć widać, że poprzedni właściciel nie był jakimś pasjonatem Audi... Może jeszcze wróci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów po długiej nieobecnosci bo byłem w Holandi a co do dywaników to juz sa wyjete i w planach zakup alusków17 od A8 http://allegro.pl/item1200685758_nowe_alu_felgi_audi_18_s_line_vw_w_gratis.html

Dodaje kilka nowych fotek

mN34S.jpg

mN5A0.jpg

mNd3r.jpg

mNpx9.jpg

mNx0A.jpg

mNEv0.jpg

mNLZr.jpg

mNQYJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bierz ich w 17kach wyglądają jak kołpaki wtedy, min 18 w tym wzorze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów po długiej nieobecnosci bo byłem w Holandi a co do dywaników to juz sa wyjete i w planach zakup alusków17 od A8 http://allegro.pl/item1200685758_nowe_alu_felgi_audi_18_s_line_vw_w_gratis.html

Kolego jak bedziesz chciał takie felgi tylko w 18" to bede miał prawdopodobnie na sprzedaż swoje, w polerce, bez opon :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych alu to sie jeszcze odezwe i mam pytanie czy zaciemnione szyby pasuja do audi czy bedzie wygladała jak karawan .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze tez tak chcialem wszystkie ale za przednie nie zabiorą dowodu :([br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 12:05_________________________________________________i chciał bym załozyc ksenon 8000k powiedzcie gdzie kupic moze jakies linki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam 8000k, dawaj 12000k będzie jeszcze więcej niebieskiego :polew:

Dowód stracisz szybciej niż za przyciemnione szyby. Będziesz pierwszym kandydatem do kontroli policyjnej bo od razu widać, że jedzie się na hidach i dowód leci.

Dodatkowo będzie wieś na maksa jak do tych szpetnych lampek wstawisz niebieskie światła. Auto to nie choinka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej 5000 chyba :wink4: 8000 to możesz mieć w środku w radiu z biedronki :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...