Skocz do zawartości
IGNOROWANY

audi quattro vs bmw xdrive


inta

Rekomendowane odpowiedzi

zasieje troche zlowrogiej propagandy...

http://video.google.com/videoplay?docid=9072883197544018466

...jak to mozliwe, ze audi nie dalo rady? przeciez quattro ma 40/60 ...???? a tu wyglada jakby bylo 0/100 ... wtf????

czy moze wyniki sa troche 'ubarwione'...????

zeby nie bylo az tak smutno to:

http://video.google.pl/videoplay?docid=-3179176926078359388&q=quattro+xdrive&total=31&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wynik wskazuje, że skopali coś w tych nowych quattro :( Wygląda jakby dopuszczalny był podział mocy większy niż 25/75... Ale ten efekt jest istotny jedynie w takim przypadku, na zakręcie nie ma to wpływu :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z doswiadczen praktycznych: 4x4 w autach osobowych sprawdza sie tylko w audi i subaru. Reszta nie nadaje sie do niczego :no: i czasem bardziej przeszkadza niz pomaga

Poszukam gdzies filmow jak testowalismy forestera i allroada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok Murzynek ale czemu A8 nie zjechało samo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest filmik "skads" bo nie znalazlem z bialki, ali z pustyni bledowskiej. Quattro potrafi tyle samo[br]Dopisany: 27 Lipiec 2007, 22:08 _________________________________________________

no ok Murzynek ale czemu A8 nie zjechało samo :mysli:

moze odlaczyli tyl te szpece z BMW :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze w tej A8 jest haldex silnik ktos wyrezał poprzecznie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy - to byla wersja RWD :polew: 100%

Audi w Q ma tylko 1 dziwny wynalazek - DLS, DSL czy jak to sie nazywa (Pikus wie) tak szczerze mowiac nie wiem po kiego oni tam wsadzali ten bardziew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta nie nadaje sie do niczego

no moze i tak ale w tym wypadku jest mowa o najnowszym wynalazku konkurencji o nazwie xdrive, ktory juz nie raz slyszalem ze niby ma bic Q i byc od niego lepszym, wiec jestem troche zmieszany po obejrzeniu tego, co z reszta jeszcze bardziej dziwne, ze tyle co czytalem o Q (choc nie duzo tego bylo) to audi powinno zjechac bez problemu ...a tu taka niespodzianka... jeszcze bardziej mnie zastanawia to, ze w 2gim filmiku bmw nie dalo rady ale nie wiem czy tam mialo xdrive'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kęzorku tu chodzi nie o filmy tylko czemu :audi: nie zjechało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na tyle nie ma dużo momentu potrzebnego do rozpędzenia kół (rolki) to na przód będzie kilka razy więcej, ale to też nie wystarczy żeby zjechało auto (jest to proporcjonalna wielokrotnośc tego co na tyle). Należy lekko przyhamować i wtedy autko się bujnie.

Nie pamiętam dokładnie, a nie chce mi się oglądać tego filmu (ze dwa lata ma już notabene ?) -

ale w BMW chyba własnie przyhamowują lekko.

Nie do końca jestem pewien jak powinna się zachować elektronika w takim aucie jak nowiutkie A8.

Napęd xDrive też jest fajny, ale podzielam zdanie Murzyna co do 4x4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Torsenie przy normalnej jeździe jest 50/50

noo, nie zawsze :)[br]Dopisany: 01 Sierpień 2007, 13:33 _________________________________________________aa.. w "normalnej" przeoczyłem.. hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądnij sobie test na stoku narciarskim tom BMW pokazuje co potrafi w rzeczywistości :polew:.

Znam gościa który miał x5 mówił że to auto nazwać autem rekreacyjnym to wielkie nieporozumienie i teraz kupił audi q7,

a bmw aby podreperować opinię o swych autach robią takie filmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła które mają mniejszą przyczepność i sie ślizgają są do hamowane, przez co rozkład napędów jest taki sam , po prostu wyłączyli ten system. Z praktyki wiem że działa to tylko przy wolnej jeździe, gdyby na filmie dali bardziej w pedał A8 by wyjechało bez żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...