Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

kazde Depo maja symbol D2S na reflektorze i z tylu na klapce. soczewka i tak jest przystosowana pod H7 ale xenon tez sie dobrze sprawuje. mozesz oczywiscie kupic dedykowane same soczewki pod D2S Valeo (moze sa juz inne teraz na sieci) i cieszyc sie jeszcze lepszym swiatlem.

W poprzednim samochodzie miałem te lampy Dayline, totalna porażka... ale trafiły mi się tanio to kupiłem, lecz soczewki poszły na wymianę, zostały założone bi-xenon Hella z bmw e60, wtedy to zaczęły ładnie świecić :) niebiescy się nie czepiali, ale wiesz warto aby lampa miała te literki D2S i DC. a czy te lampy depo mają oznaczenia DC czy tylko D2S??

Czyli jeśli bym kupił np. te lampy http://allegro.pl/lampy-przednie-audi-a4-99-01-po-lifcie-nowe-depo-i1718436767.html to normalnie wpasuje tam żarniki D2S tak?? Bo pytałem kilku sprzedawców to nie mają oni o tym pojęcia...

Nie wpasujesz zarnikow ori D2S bo w tych lampach jest mocowanie na H7. musisz uzyc adaptera. tu opis jak to zrobilem:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_xenony_w_reflektorach_zespolonych_po_ii_lifcie_montaz_zarowek_i_przetwornic-t16972.0.html

oczywiscie mozesz tez zalozyc HIDy z mocowanie H7 ale to shit. Depo maja oznaczenie D2S na kloszu i z tylu - ale nie ma mocowania do D2S i nie ma soczewki do D2S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aha teraz rozumiem, czyli można zrobić tak jak ty zrobiłeś czyli adapter, lub wymienić soczewkę. A orientujesz się czy Depo wogóle robi lampy poliftowe z mocowaniem soczewki na D2S . zależy mi na tych D2S bo mam już żarniki Osram a szkoda żeby leżały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/lampy-audi-a4-s4-95-99-xenon-d2s-chrom-depo-kierun-i1718475421.html

tu masz depo na d2s tylko ze od s4.. dzielone.. ale kiedys gdzies widzialem zespolone.. ale chyba na sklepie jakims.. cena ok 750 zl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/lampy-audi-a4-s4-95-99-xenon-d2s-chrom-depo-kierun-i1718475421.html

tu masz depo na d2s tylko ze od s4.. dzielone.. ale kiedys gdzies widzialem zespolone.. ale chyba na sklepie jakims.. cena ok 750 zl...

Właśnie też widziałem te od s4 i też mi się podobają, i tak myślę ze kupię właśnie te jak nie znajdę zespolonych pod d2s.

jeśli chodzi o ewentualną wymianę soczewek to lepiej znać wymiary oryginalnej bo tych soczewek na allegro jest cała masa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam tam z boku jest taka zawleczka którą trzeba cofnąć i później piny w miarę swobodnie można wyciągać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lampy Depo już zamówione, kostki do lamp znalazłem za 60zł z przesyłką za dwie z kawałkami kabli (dużo dałem??? czy dobra cena???) zastanawiam się co z silniczkami lamp bo te moje jakieś małe się wydają... jak wyglądają ori silniczki do lamp? mam lampy z halogenami.

Kolego jasam masz może schemat do podłączenia tych kostek?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lampy Depo już zamówione, kostki do lamp znalazłem za 60zł z przesyłką za dwie z kawałkami kabli (dużo dałem??? czy dobra cena???) zastanawiam się co z silniczkami lamp bo te moje jakieś małe się wydają... jak wyglądają ori silniczki do lamp? mam lampy z halogenami.

Kolego jasam masz może schemat do podłączenia tych kostek?

Pozdrawiam

przeczytaj chociaż pierwszą stronę tego wątku a wszystkiego się dowiesz przecież wszystko jest opisane :bicz3: aha- za 35zł za 2 szt. z wysyłką kolega w dziale sprzedam kostki aktualnie sprzedaje więc najzwyczajniej przepłaciłeś :bag::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

77 stron , ciągle zastanawiam sie co nowego mozna tu napisać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już kupiłem to później zobaczyłem że na forum mają koledzy taniej, no ale trudno, do jednego dzwoniłem to mi 100zł zaśpiewał to już wogóle szok... tak się składa że schemat z pierwszej strony znam z tym że nie ma tam opisanych pinów od silniczka regulacji lampy jak jego podłączyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...schemat z pierwszej strony znam z tym że nie ma tam opisanych pinów od silniczka regulacji lampy jak jego podłączyć??

raczej słabo patrzyłeś

z kostki ori od silniczków wyciągasz 3 piny i wkładasz w piny 5,6,7 w kolejności ze schematu. Nic nie trzeba lutować (to mój patent)

miałem problem z wyciąganiem pinów, ale po odpowiednim przygotowaniu (zeszlifowaniu) spinek do włosów sobie bez problemu poradziłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam mój błąd nie dopatrzyłem :decayed:

Lampy już przyszły, teraz czekam na kostki i poszukuje jeszcze silniczki, i zabieram się za montarz.

Aha zapomniałem dodać że znalazłem takie coś:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/99-01-AUDI-A4-B5-D2S-XENON-BLK-PROJECTOR-HEADLIGHT-BULB-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem231279721dQQitemZ150633804317QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

Lampy depo z gniazdem pod d2s, trochę różni sie od tych naszych h7, ale d2s też się wpasuje :)[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 09:31_________________________________________________No lampki depo założone :> Autko od razu lepiej wygląda :) Zrobię fotki to zamieszczę.

Koszty inwestycji:

Lampy Depo 352zł komplet

Kostki 60zł

Silniczki ze skody fabii 46zł

Założony Xenon który miałem ze starych lamp (D2S Osram)

Ogólnie super efekt, pozostaje tylko ustawić lampy, i założyć spryski (już zamówione)

A oto jak to wyszło:

dsc04448v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam serio, bo roznia sie ksztaltem od tych ori audi czy puntowatych, a sa bez watpienia najtansze... Dzieki Krzysztofie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam serio, bo roznia sie ksztaltem od tych ori audi czy puntowatych, a sa bez watpienia najtansze... Dzieki Krzysztofie :wink4:

Kolego ja właśnie kupowałem te: http://allegro.pl/silniczek-regulacji-lamp-reflektrow-skoda-fabia-i1752218084.html i zapewniam że pasują, mam już to wszystko zamontowane i jest ok. Dogadaj się z nim poza allegro, przyszły one do mnie za 46zł z przesyłką pobraniową ubezpieczoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadzał ktoś H7 pod soczewki D2S? bo podobno coś tam trzeba przyciąć, potem będzie bixenonik, ale póki co musze mieć to :gwizdanie:

zakładał kiedyś ktoś te spryski? http://allegro.pl/spryskiwacze-reflektorow-lamp-xenon-audi-a4-a6-a8-i1775994506.html

Te spryski to badziew jakich mało, przecież to są zwykłe dysze jak na szybę, można to założyć ale do żuka albo malucha na szybę ale nie do lamp... pompka jest mało wydajna, a dysze psikają strumieniem... a powinna być pompka wysokiego ciśnienia a dysze które dają "mgłę" na lampy o dużym ciśnieniu. tak dla porównania:

Oryginalny spryskiwacz reflektora:

Spryskiwacz z aukcji: Spryskiwacze lamp przednich Golf II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale kupa te drugie :polew:

Masz rację kupa jakich mało, wydaje mi się ze jesli by były brudne lampy to lepszy efekt by był jeśli byś nasikał na te lampy niż te spryski :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...