Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

endriuu

A dobrze włożyłeś? Może silniczki pracują tylko nie ciągną lampy? Słyszysz jakiś odgłos po przekręceniu pokrętła regulacji?

• Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

lampki założone ale powiedzcie mi co z kierunkami niby rewflektory pasują ale kostka pod kierunki już nie ja mam okroągłą a w poliftowych jest prostokątna

kierunek zakladasz stary (zarowka z oprawka) czasami ciezko wchodzi ale wchodzi

Masz takie trzy zabki, musisz dobrze trafic i wchodzi idealnie... przynajmniej u mnie tak bylo :gwizdanie:

Nowa wtyczka jest rzeczywiscie inna, taka zalamana pod katem 90 stopni ale jej wogole nie montujesz tak jak koledzy pisali wczesniej :wink4:

Co do silniczkow to niedawno podlaczalem i poszlo bez problemow, mozesz miec problemy z zapieciem ich w ten uchwyt, ale jak wysuniesz do konca ta kuleczke to powinno wejsc po jakims czasie, nie ukrywam ze tez sie troche z tym meczylem, ale smiga :kox:

Kaszana, nie dość że dzielone to jeszcze angel eyes. Zespolone wyjdą taniej i nie będą tak szpetnie wyglądać'

Jak zmieniac lampki to TYLKO NA ORI lub Depo i do tego Xenon ori lub HID . Polecam wszystkim tym którzy sie czają jak pies na jeża :) Czas zmiany ok 2 godzin przy dobrym planowaniu czasu pracy lub troszkę więcej z przerwą na Browarka :)

Mam takie pytanie... bo widze ze depo ma chyba rozne kostki przy lampach.... ja mam normalna okragłą z 5 pinami w starych lampach a teraz montuje dzielone z keirunkiem depo i tam tez jest okrągla tylko 4 pinowa. Tę kostkę tez trzeba przerabiac? Ddoam że mialem halogeny w lampach.

omg.... :polew:

Tyle to ja wiem... ale zauwazylem tendencje do kwadratowych wtyczek do lamp depo. Ja posiadam dzielone i sa tam wtyczki okragle w lampach 4 pinowe. Pytanie ejst takie :

Czy musze przerabiac wiązkę kabli w aucie w celu prawidlowego dzialania tych lamp ? (bo jak wspomnialem wtyczka z auta normalnie pasuje do lampy)

omg.... :polew:

Czy to ttaki problem podpiac wtyczke i zapalic swiatla i zobaczyc czy wszystko dziala? Temat byl na forum poruszany... na 100% wtyczka pasuje plug&play. Ew. bedzie Ci sie swiecila lampka od halogenow.... rozwiazanie jest na forum w dziale stylizacja zewnetrzna/tuning.

Nie drążyłbym tematu gdyby nie fakt iz mam zamiar założyć hidy w zakladzie w krakowie. Nie chcialbym aby mi cokolwiek tam cieli pod maska albo przy lampach i wole wiedziec to na zapas bo podjade do elektryka zeby m ito przerobil a dopeiro pozniej do zakladu ktory instaluje te hidy(zależy mi na gwar.)

Jeżeli pasuja P&P to super... ale w innym dziale zadalem to samo pytanie i okazalo sie ze trzeba przerabiac cala instalacje... więc Kto ma racje :> ?[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 20:49_________________________________________________ok oczy mi pękają ale znalazłem:

:hi: :notworthy:Po długiej lekturze odnosnie montażu tych swiatełek mysle ze przekonaliscie mnie co do wymiany ori boshów z przedliftu na te poliftowe, troche sie obawiam podlaczenia tej kostki bo naprawde jestem laikiem;] ale mysle ze da sie rade jakos:D efekt naprawde super;) co do angel eye'sow to kaszana potwierdzam awaryjnosc ich jest straszna i jakos tez, znajomy ma w astrze to mowi ze w zyciu nie kupi sonarów:D pozdrawiam i wielkie dzieki dla autora tematu za rozpiske :gwizdanie:

Kolego Perezip - bez obaw, dasz sobie rade... tylko trzymaj się ściśle opisu z początku, bo raz że jest super zrobiony, a dwa naprawdę działa. Ja juz drugi roczek śmigam na zespolonych zrobionych za pomocą i dzięki temu wątkowi.