Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Poduszki pod silnikiem jakie najlepsze?!!!!!!


sucha23

Rekomendowane odpowiedzi

Używając szukajki na tym forum, po poświęceniu dosłownie 3 minut na czytanie, zobaczysz że jedyne poduchy jakie warto zakładać to oryginały, czyli lemfordery. Wszystkie inne powodują buczenie/drgania karoserii/dziwne dźwięki.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym różnią się lemfordery z ASO od tych ze sklepu? :blink: Jaka (mniej więcej) cena w ASO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Aso masz znaczek ori i wiecej za niego płacisz a jak kupisz lema to nie masz znaczka płacisz mniej i jakosc jest taka sama :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wymienialem poduszki, ori jakie wyciagnelm z auta to byly poduchy firmy AVON.

Wstawilem poduchy corteco niemieckie, bo jak sie dowiedzialem od sprzedawcy to w pudelkakch febi i lema sa tez poduchy Corteco.

Auto jak mi drzalo tak drzy po wymianie(teraz delikatnie) i szukam dalej przyczyny drzenia silnika...

Sokram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wymienialem poduszki, ori jakie wyciagnelm z auta to byly poduchy firmy AVON.

Wstawilem poduchy corteco niemieckie, bo jak sie dowiedzialem od sprzedawcy to w pudelkakch febi i lema sa tez poduchy Corteco.

Auto jak mi drzalo tak drzy po wymianie(teraz delikatnie) i szukam dalej przyczyny drzenia silnika...

Sokram

to kup se auto na pompie cr to ci nie bedzie drgalo :polew:

a tak na serio to stare tdi drgaja jak wibratory mlodych pan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariodario,

Zalezy jakiego "złoma" sie sciagnelo wczesniej...Moje auto rok temu przyjechalo z Niemiec i chodzilo jak pszczolka.

Po zimie i laniu chrzczonego oleju napedowego auta maja dosc jak widac przekretów jakie robimy m.in. na drogach i paliwach...

Sokram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym różnią się lemfordery z ASO od tych ze sklepu? :blink: Jaka (mniej więcej) cena w ASO ?

Nie jestem pewien w 100 % ale na oryginalnej poduszce chyba nie ma informacji, że producentem jest lemforder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić nówkę Harta, bo Lemforder po 200 zł za każdą a mam do wymiany 3 ;(

z poduszkami nie ma co kombinowac.Albo ori albo LEMFORDER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre :polew: a zgadnij kto produkuje elementy zawieszenia do VW AUDI.Stary większość to jedna kupa tylko opakowania zmieniają!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj Harta. Kiedyś kupiłem osłonę na przegub właśnie tej firmy bo nie było akurat innych i dawno takiej tandety nie widziałem. Osłona ni to plastik ni to guma, opaski pękły przy przykręcaniu. Wiele osób już się przejechało na poduszkach i musieli kupować drugi raz. Jeśli nie masz kasy na nowe to kup oryginalne używane w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...