Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi się wydaje że przód można jeszcze trochę skręcić :wink: ale ogólnie wyszło:kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdaniem przod stoi idealnie, pamietajcie panowie ze to 2,7 i od czasu do czasu trzeba to troche pogonic a na takim setupie to juz pewnie problem z ostrzejsza jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleby większej nie będzie, z tyłu brakło już dawno gwintu ( zostaje zmiana sprężyn na krótsze - FK ) a co do reszty to problemem jest wydech, wisi na tyle nisko że już nie da się nic urwać, do ziemi niecałe 5cm.

Koło na niektórych fotach mi się podoba, na niektórych jest z d*py... na żywo lepiej :decayed: Po sezonie pewnie sprzedam i będzie się szukało czegoś innego:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem obecne felgi lepsze. Są masywniejsze i jest ich więcej :wink: Jedyne, co bym zmienił, to to, żeby ta klatka była mniej widoczna, np pomalowana w jakiś grafit czy czerń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło na niektórych fotach mi się podoba, na niektórych jest z d*py... na żywo lepiej :decayed:

koło samo w sobie jest mega, ale w Twojej eSce trza czegoś z pazurem, to jest za grzeczne:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło na niektórych fotach mi się podoba, na niektórych jest z d*py... na żywo lepiej :decayed:

koło samo w sobie jest mega, ale w Twojej eSce trza czegoś z pazurem, to jest za grzeczne:wink:

Tylko że wiesz, że kupienie czegoś z pazurem w 19" to niestety 3,5tyś ale dolarów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że wiesz, że kupienie czegoś z pazurem w 19" to niestety 3,5tyś ale dolarów...

Wszystko wiem, jakby hajs się zgadzał to też bym nie jeździł na mono, powoli się nudzą:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba. Moze d*py nie urywa ale wyroznia sie fhoj. A brak rejki miod malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie, jeśli roll jest biały to teraz koło w biel:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie, jeśli roll jest biały to teraz koło w biel:naughty:

proste jak jebanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przod blotnikow nie obciera? logo z grila zostaje w czerni?zmien lustro prawe. stylowo lezy na tych kolkach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło białe nie będzie bo po sezonie pewnie to koło sprzedam i na pewno łatwiej je bedzie sprzedać w ori "barwach" niż białe...

przod blotnikow nie obciera? logo z grila zostaje w czerni?zmien lustro prawe. stylowo lezy na tych kolkach:wink:

Ani przód ani tył... na sportecach często przycierało, wczoraj zrobiłem 120km i zero... Logo na razie zostaje choć już nad tym myślałem że do tych srebrnych felg mógłby być srebrny... Nad lustrem będę myślał jak zderzak tył pójdzie do malowania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi od zawsze w Twojej esie brakuje lustra, mala rzecz ale znaczaca:wink:co do logo z grila to sam kiedys pisales ze tylko ori ale swoja droga moze biale by siadlo:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...