Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

w ustawieniach mam takie cos :D

screenjaa.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 19:59_________________________________________________No niestety z niemieckim sie na tyle nie lubie, ze bede musial po angielsku meczyc sie w maju ponownie :P

Kurde co tam masz Chiński

A tak na spokojnie możesz przecież translatora używać i po jakimś czasie będziesz czytał w DE :cool1:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 20:07_________________________________________________No co śpicie :?:

jajajajaja Kali essen Kali trinken i bydzie gut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

I co kolos zaliczony Kali :decayed:

bądźmy dobrej myśli :decayed:

jutro kolejny :confused4: ;( :przebiegly:

Ucz się synku ucz, nauka to potęgi klucz, a jak tych kluczy będziesz miał wiele, to zostaniesz woźnym :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieśku, mimo ze chińskie znaczki a powinno byc ang,niem, pol to nic nie daje ktore klikne, tak sobie poprostu dziala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem 3.51 tez tak bylo,. robilem update na 3.60 i doszedl ang bo wczesniej nie zaznaczylem i ciagle tak to wyglada :D

Mimo to schematy sa po niemiecku ale opis po pol jak zaloguje sie na usera a nie admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w dieslach (1Z, AFF, AFN, AVG) oprócz pompy wtryskowej jest jeszcze pompa paliwowa w baku :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w dieslach (1Z, AFF, AFN, AVG) oprócz pompy wtryskowej jest jeszcze pompa paliwowa w baku :?:

Z mojej wiedzy nie, tylko PD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie też mi się tak wydaje że w tych silnikach jest tylko wtryskowa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie też mi się tak wydaje że w tych silnikach jest tylko wtryskowa :mysli:

I dobrze Ci się wydaje[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 21:45_________________________________________________Spadam narka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie też mi się tak wydaje że w tych silnikach jest tylko wtryskowa :mysli:

I dobrze Ci się wydaje

Dokładnie :good: w tych silnikach jest tylko pompa wtryskowa

[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 22:41_________________________________________________danielom jeszcze raz DZIĘKI , o te schematy właśnie chodziło :good::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blant88 jaki masz telefon? Ja będę sobie ładowarkę zamawiał to jedną paczką przyjdzie z Twoim uchwytem.

Robert nie gadaj ,ze 1 bak na miesiąc :blink: ,przepalisz ?

Ja dziś dokończyłem trzeci (1 tankowany w niedzielę) więc jeżdżony od poniedziałku.

Ale pany dziś miałem czasówkę : z centrum wrocka 218 km do mnie pod blok 1:50 h :gwizdanie: . Ta moja skrzynia ma ze mną przeje.ane :kox::decayed: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blant88 jaki masz telefon? Ja będę sobie ładowarkę zamawiał to jedną paczką przyjdzie z Twoim uchwytem.

Robert nie gadaj ,ze 1 bak na miesiąc :blink: ,przepalisz ?

Ja dziś dokończyłem trzeci (1 tankowany w niedzielę) więc jeżdżony od poniedziałku.

Ale pany dziś miałem czasówkę : z centrum wrocka 218 km do mnie pod blok 1:50 h :gwizdanie: . Ta moja skrzynia ma ze mną przeje.ane :kox::decayed: .

ja ostatnio jadąc z k-ce do chałupek- 35min :)

200-230 na autobahnie :decayed:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 23:26_________________________________________________spalanie 10l :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pod blokiem sprawdziłem fis i było 13,8 :evil: i średnia z dzisiejszych 452 km 114 km/h :przebiegly: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...