Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

...a kto będzie pamiętał Jej imię.., żeby to było pierwszy raz...

średnio raz w tygodniu wszyscy pamiętają to imię heheehehehheheheheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Ja i tak uważam że chłopaki zasługują na brawa i podziękowania:oklasky:

A wkurza mnie, że jak grają dobrze to każdy chodzi dumny jak paf, a jak im nie pójdzie to lecą wyzwiska:facepalm:

Jak czytam takie komentarze lub słysze to robi mi sie nie dobrze:sick3:

Grali dobrze tylko troche sie podłamali po golu czechów i też byli pod dużą presją.

POLACY DZIĘKUJEMY:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za cztery lata się uda :decayed:,

a tak na poważnie to zabrakło woli walki, wiary w osiągnięcie dobrego rezultatu czyli wygrania meczu z Czechami, ambicji...

W Pierwszej połowie bardzo dobrze grali, tylko zabrakło skuteczności, szczęścia...

II połowa już była fatalna... Uszło z nich powietrze, niedokładne podania, siedli kondycyjnie... Dlaczego tak jest... :doh::facepalm:.

Widać, że po straconej bramce w 72 min chłopaki się podłamali..., ale tak nie powinno być..., tylko walka do końca, brak podań do Lewandowskiego, nie miał kto mu grać. Jednym napastnikiem nie wygramy meczu... Tyle się kur czekało na to EURO 2012 -> 5 lat i w ciągu tygodnia wszystko poszło w piz*u... :facepalm:

Najlepszy mecz Polaków -> mecz z Rosją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko nie udało się nam zderzyć ale kontakt 1 klasa, my wylądowalismy w Fun Campie :doh:

Wziąłem stary tel i nic nie słyszałem :polew::polew:

Akjam miejsce 245 i jak kibicowaleś? porazka:doh:

:decayed:

---------- Post dopisany at 03:38 ---------- Poprzedni post napisany at 03:32 ----------

Ja i tak uważam że chłopaki zasługują na brawa i podziękowania:oklasky:

A wkurza mnie, że jak grają dobrze to każdy chodzi dumny jak paf, a jak im nie pójdzie to lecą wyzwiska:facepalm:

Jak czytam takie komentarze lub słysze to robi mi sie nie dobrze:sick3:

Grali dobrze tylko troche sie podłamali po golu czechów i też byli pod dużą presją.

POLACY DZIĘKUJEMY:hi:

jakie były sukcesy polskiej piłki nożnej po 84 roku za które dziękujesz????

to jest piłka nożna i jest tylko jeden zwycięzca a przegrany jedzie do domu.:suicide_anim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrać najważniejszy mecz w karierze ( no chyba że któryś z nich w finale LM zagra, w co bardzo wątpię ) - FRAJERSTWO...

Doping Januszy ? W pierwszej połowie do snu mi śpiewali gromkie "gramy u siebie" - poczułem się wówczas jak na prawdziwym kadry wyjeździe. W końcu Wrocław to Śląsk, wolne państwo... ŻENADA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu w tym meczu grali jak Polska:wink: z Rosją był jakiś przebłysk, ale każdy ma takie chwile... krótkie chwile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grali, ale pierwsze 15 i ostatnie 10 minut. :whistling:

Gdyby mieli jeszcze piłkarzy którzy potrafią trafiać to by wygrali ten mecz i wiele innych, a tak piłka lądowała na siatce a nie w siatce :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie się obudziłem na kacu i...nic się nie stało, Polacy nic się nie stało...:slina::drunk::drinks:

---------- Post dopisany at 08:28 ---------- Poprzedni post napisany at 08:20 ----------

dobra, to co z Nimi robimy?

f69378cf3b4764db.jpg

8bd8164415808db3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie koleś na TVN24 powiedział, że teraz trenerem powinien zostać Tomaszewski aby udowodnił, że potrafi coś więcej a nie tylko bezsensownie gadać:grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze , już trochę wytrzeźwiałem po tej wczorajszej libacji i dalej nie mogę uwierzyć w to co się stało

....ale znalazłem ranking fifa który mówi sam za siebie , według rankingu fifa byliśmy najsłabszą drużyną tego turnieju no i niestety to sie potwierdziło , chociaż w głebi serca wierzyłem że nam się uda :beksa:... i znowu trzzeba się napić :drunk:

Ranking FIFA przed Euro 2012. Polska o trzy miejsca w górę

A tu ranking na fulu :

Ranking FIFA - ranking najlepszych reprezentacji na Świecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrać najważniejszy mecz w karierze ( no chyba że któryś z nich w finale LM zagra, w co bardzo wątpię ) - FRAJERSTWO...

Doping Januszy ? W pierwszej połowie do snu mi śpiewali gromkie "gramy u siebie" - poczułem się wówczas jak na prawdziwym kadry wyjeździe. W końcu Wrocław to Śląsk, wolne państwo... ŻENADA...

Dokładnie tu się w 100% zgodzę, na Rosji to jeszcze jako tako wyglądało, co mnie zdiwiło, ale we Wrocku tragedia.

jakie były sukcesy polskiej piłki nożnej po 84 roku za które dziękujesz????

to jest piłka nożna i jest tylko jeden zwycięzca a przegrany jedzie do domu

Masakra też się zastanawiam czemu ludzie interesujący się piłką nie otworzą sobie oczu, był jeden wzlot typu "Barcelona"

,ale IO to nie MŚ czy Europy. Tak szczerze od 30-u lat widzę to samo, hmm może nie to samo bo jest wręcz stopniowy regres, zastanawiam się tylko czy można spaść jeszcze niżej. Tak wiem nie jesteśmy Brazylią czy Argentyną, ale ludzie toż tu nie chodzi nawet o piękny styl tylko o proste kopnęcie piłki czy mentalność. Ja przez wiele, wiele ostatnich lat nie widzałem Polaków na poważniejszym turnieju atakujących i grających o zwycięstwo z takim choćby walecznym nastawieniem i pewnością siebie jakie mają nacje bałkańskie. To co czasem widzę to są zrywy, takie jak 2-ga połówka meczu z ruskimi, które ogólnie bardziej kojarzą mi się z szarżą ułańską niż przemyślaną taktyką.Zaraz ktoś powie że jestem malkontentem itd,ale już słuchać nie mogę tego wiecznego"nic się nie stało", dla mnie jeśli o coś grasz to po to żeby wygrać, a u nas widzę ciągłe kunktatorstwo i grę w stylu" a nóż się uda". Żeby wygrać to trzeba zapier...ć gryźć trawę, szczególnie jeśli nie masz techniki wirtuoza,czy grasz z takimi ekipami jakie my mieliśmy w grupie. Zresztą tacy Czesi czy Grecy (moim zdaniem beznadziejni), pokazali nam jak powinny zachowywać się przeciętne zespoły, oni pokazali zaangażowanie i wolę walki, a nasi to chyba juz liczyli kasę z ich nowych klubów codziennie wymienianych przez plotkarską prasę. O dyźmie już nawet nie wspomnę,bo ten gość nie zasługuje nawet na słowo komentarza,kiedyś z 20 lat temu w Widzewie był może i niezły, teraz moim zdaniem już od dawna powinno mu się odmówić prawa wykonywania zawodu, zresztą nieprawnie przez niego wykonywanego. Ale przyczyny tej mentalności i tego że sytuacja jest jaka jest tkwią głębiej w tym całym grajdziołku PZPN-owskim, gdzie tylko kolesiostwo i "kręcenie lodów" ma miejsce od"wieków" oni zamiast budować wszystko od podstaw, stwiać na szkolenie młodych chłopaków trenerów dalej urządzają sobie prywatę, najśmieśniejsze jest to że każdy kto mógłby coś zrobić w tej materii ma na to "wyjeb..ne". Teraz jak zwykle przyjdą el LM Śląsk dostanie baty(bez obrazy kibice Śląska proszę), reszta tak samo w LE, no bo jakoś ciężko mi uwierzyć żę takie "cuda" jak w zeszłym roku zdarzać będą się u nas częściej.Poza tym żenująca Polska ekstraklasa kopana i inne w których dobrze że są kibole bo bynajmniej jakiś"entertainment" jest, inaczej to wszyscy byśmy posnęli patrząc na "wyczyny tych naszych pseudo kopaczy bez ambicji i woli walki.Człowiek patrzy na to wszystko z boku pamiętająć pokolenie Bońków,Lubańskich,Szarmachów etc i myśli sobie ile jeszcze lat będziemy żyć mżonkami z przeszłości, słuchać naszych żelusiów że za ciepło,mokro chłodno, kiedyś jakoś nie było to problemem i kibice mieli pełne prawo krzyczeć "jeszcze jeden" zamiast "chociaż jeden.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast żelować głowy, dziarać się na pokaz i pucować jak na pokaz mody, powinni skupić się na grze.

Każdy ma się w tej reprezentacji za wielką gwiazdę, a wyeliminowały nas nie ma co ukrywać drużyny marne...

Chyba nie obejrzę już porządnego futbolu w wykonaniu naszej reprezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że czekało się na ten turniej 5 lat i wszystko się spieprzyło w ciągu tygodnia... Brak woli walki, piłkarskiej agresji... Tak jest od 2002 roku... Niekiedy wyjdą Nam bardzo dobre mecze np. teraz z Rosją, z Portugalią czy z Czechami w elm. do EURO 2008... Wypierdzielić leśnych dziadków z PZPN, wprowadzić kuratora i oczyścić to bagno... Tak to się nic nie zmieni... :doh:.

Spieprzyć taką szanse... :facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy prezes Lato poda się do dymsji, zarzekał się że jak Polska nie wyjdzie z grupy to on odchodzi z funkcji prezesa PZPN, stwierdził, że nie jest przyspawany do stołka...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...