Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Kolejność nie jest przypadkowa :naughty:

Ale fakt, chyba trzy najładniej grające drużyny w lidze. Na jesień przyjemnie oglądało się jeszcze Zagłębie i Jagę, niestety teraz już nie bardzo...

Wisła ma jeszcze wahania, Lechia i Śląsk cały czas wysoki poziom :good:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 00:05_________________________________________________

Paweł Zarzeczny o Staruchu, Tusku i kibicach

:kox:

[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 01:11_________________________________________________

Paweł Zarzeczny o kibicach

:gwizdanie:

[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 01:21_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kibole rządzą piłką paranoja :shocked: Polska to dziwny kraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska to dziwny kraj

To już wiadomo od 1989 :kox::naughty::decayed:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 02:17_________________________________________________Tacy ludzie, taki kraj... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kibole rządzą piłką paranoja :shocked: Polska to dziwny kraj

Nie no lepiej jak Fryzjer karty rozdawał :gwizdanie:

Teraz mamy Tuska i zamknięte stadiony...

100 razy wolę tych kiboli ( czyt. ultrasów których wrzuca się do jednego koszyka z hoolsami )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia powoli wybiera się na zakupy

szykuje się powrót Jana Muchy, i duże szanse na przejście do "L" ma Robert Jez :naughty:

Chłopak ostatnio się rozstrzelał, ale... Żeby nie skończył jak Zahorski czy Jarka...

Już nie wspomnę o objawieniach typu Poźniak i Gol :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

czytałem też że Olisadebe jest chętny na gre w Ekstraklasie....i ma duże wymagania co do klubu :blink:

szczerze nie widze Go ani w Wiśle ,Legii, Sląsku ,Lechu ,Polonii

skończyło by się jak z Wichniarkiem w Lechu :rolleyes:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 10:57_________________________________________________http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,title,To-manipulacja-i-uciekanie-od-istoty-problemu,wid,13409685,wiadomosc.html?ticaid=1c51b&_ticrsn=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc taką Wisłę czuje, że w końcu do Ligi Mistrzów się dostaną :naughty:

Zaden kibol KOLEJORZA nigdy by czegos takiego nie napisał, a Ty obnosisz sie wszedzie ze only Lech- zenada DAMIANO

Ma zdrowe podejście do kibicowania :hi:. Ja trzymałem kciuki za Lecha jak grali w LE. Nawet chciałem żeby wyszli z grupy razem z Juve :good:, ale wyszło jak wyszło. Im dalej Lech zagra w LE czy Wisełka w końcu awansuje do LM i pogra coś to wszystko dla dobra polskiej piłki nożnej, bo obecnie to tragedia. Same korzyści będą. Z czasem poziom ligi wzrośnie i lepsi piłkarze będą chcieli grać w Ekstraklasie i to też z pewnością przełoży się na Reprezentacje:hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet chciałem żeby wyszli z grupy razem z Juve :good:

:kox::polew: :polew: :polew:

czy Wisełka w końcu awansuje do LM i pogra coś to wszystko dla dobra polskiej piłki nożnej, bo obecnie to tragedia. Same korzyści będą.

Niom. Za te kilka lat żenady i wstydu w końcu wypada żeby coś pograli :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakby byli w grupie razem z MU, to biorę nawet providenta żeby być na meczu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

a jakby byli w grupie razem z MU, to biorę nawet providenta żeby być na meczu :decayed:

rozumiem że po to żeby jako polak kibicować polskiej drużynie :gwizdanie:

PS przez przypadek zamiast cytować modyfikowałem twojego posta....sory :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakby byli w grupie razem z MU, to biorę nawet providenta żeby być na meczu :decayed:

rozumiem że po to żeby jako polak kibicować polskiej drużynie :gwizdanie:

PS przez przypadek zamiast cytować modyfikowałem twojego posta....sory :embarrassed:

owszem, nie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...