Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce zamieszkania to kwestia gustu. O gustach podobno sie nie dyskutuje. Mając na mysli spalanie w miescie mialem na mysli duze miasta takie jaK np. Kraków. Wiadomym jest że przy muskaniu pedalu gazu uzyskasz poniżej 6 l na 100 ale nie masz żadnej frajdy z jazdy takim samochodem.

zawsze pozostaje fiat cc na gazie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiadomym jest że przy muskaniu pedalu gazu uzyskasz poniżej 6 l na 100 ale nie masz żadnej frajdy z jazdy takim samochodem.

ale i tak w miescie typu Kraków nie ma takiej opcji aby w tygodniu miedzy 8-18sta było takie spalanie :gwizdanie: skoro 60 % stoisz w korkach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomym jest że przy muskaniu pedalu gazu uzyskasz poniżej 6 l na 100 ale nie masz żadnej frajdy z jazdy takim samochodem.

ale i tak w miescie typu Kraków nie ma takiej opcji aby w tygodniu miedzy 8-18sta było takie spalanie :gwizdanie: skoro 60 % stoisz w korkach :decayed:

no i stąd spalania po 15 litrów... co mnie również nie dziwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber 8-18 to przesada, 7-9 i 15-18 to się zgodzę :wink4:

żeby w tamacie było ~12 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber 8-18 to przesada, 7-9 i 15-18 to się zgodzę :wink4:

żeby w tamacie było ~12 :>

hmmmm wszystko zalezy którędy jeździsz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber 8-18 to przesada, 7-9 i 15-18 to się zgodzę :wink4:

żeby w tamacie było ~12 :>

hmmmm wszystko zalezy którędy jeździsz :naughty:

najlepiej na przelaj. :polew:

Panowie pamietajmy ze w stolicy(probowlaem sie tamtedy przebic pare razy jest fajne :gwizdanie:) sie jeszcze gorzej jezdzi wiec nie ma co narzekac na Krakow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pamietajmy ze w stolicy(probowlaem sie tamtedy przebic pare razy jest fajne :gwizdanie:) sie jeszcze gorzej jezdzi wiec nie ma co narzekac na Krakow .

hmmmm, całkiem nie dawno text kolegi z Warszawy ...... :polew: :polew: :polew:

" Cuber to u Was nawet w Niedziele sa korki :shocked: "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pamietajmy ze w stolicy(probowlaem sie tamtedy przebic pare razy jest fajne :gwizdanie:) sie jeszcze gorzej jezdzi wiec nie ma co narzekac na Krakow .

hmmmm, całkiem nie dawno text kolegi z Warszawy ...... :polew: :polew: :polew:

" Cuber to u Was nawet w Niedziele sa korki :shocked: "

no sa przed samochodowka na rybitwy i przed elektroniczna na balicach. Bez przesady CUBER jezdzilem po krakowie 7 lat samochodem jak tam mieszkalem i naprawde nie ma az takiej tragedi. Owszem jest zle w niektorych miejscach starsznie ale jest duzo lepiej niz bylo kiedys i da sie przezyc :gwizdanie: . To moje odczucia moze jezdze malo newralgicznymi drogami :gwizdanie:

p.s nie robmy z Krakowa Londynu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie standardowo zimą mniej spala, z 12-12,2 spadło do 11.5. Ale ostatnio wyszło jaki mam nie ekonomiczny styl jazdy, w sobotę polatałem po mieście w stylu emeryta, bez wyprzedzania, przepisowo itd, wyszło 10,4 :shocked:, co by nie było że awaria dzisiaj powtórzyłem i było 10.5, ruch spory ale generalnie bez duzych korków, zerowanie fisa i druga częśc dnia po staremu i wyszło 12 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sa przed samochodowka na rybitwy i przed elektroniczna na balicach. Bez przesady CUBER jezdzilem po krakowie 7 lat samochodem jak tam mieszkalem i naprawde nie ma az takiej tragedi. Owszem jest zle w niektorych miejscach starsznie ale jest duzo lepiej niz bylo kiedys i da sie przezyc :gwizdanie: . To moje odczucia moze jezdze malo newralgicznymi drogami

heh to chyba Ciebie dawno w Krakowie nie bylo.....aleje korek , nowochucka korek, . kalwaryjska korek, wadowicka korek, wielicka korek opolska korek wiec któredy jeździłeś ? :gwizdanie: no chyba ze w nocy jeździłeśto zmienia postac rzeczy :naughty:

lepiej moze bedzie sie jeździło za jakieś 4 lata :wink4:

zrobiło sie :ot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 15l/100 potem nagle 11,5 a teraz 13l - chyba standard jak na miasto i krótkie odcinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVF - jazda mieszana 15km do miasta, 10km po mieście, 15km poza - 8; / 100km jak nic :D nich nikt nie wciska kitu, ze spali mniej :D szczególnie jeszcze jeżdżąc po samym mieście:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVF - jazda mieszana 15km do miasta, 10km po mieście, 15km poza - 8; / 100km jak nic :D nich nikt nie wciska kitu, ze spali mniej :D szczególnie jeszcze jeżdżąc po samym mieście:D

to chyba do mnie więc spełniam prośbę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 TDI BLB. Moc ~180KM. Na baku (70 litrów) robie średnio 500 km

Albo nie umiesz jezdzic dieslem, albo go strasznie katujesz... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 TDI BLB. Moc ~180KM. Na baku (70 litrów) robie średnio 500 km

Albo nie umiesz jezdzic dieslem, albo go strasznie katujesz... :mysli:

o tym samym pomyślałem ale ja już w tym temacie wolę się nie udzielać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 TDI BLB. Moc ~180KM. Na baku (70 litrów) robie średnio 500 km

:blink:

Wiesz, ja na 53 l (od rezerwy do rezerwy) robię ok 630-650 km. V6 tdi. Możesz opisać swój styl jazdy? :shocked:

Ok, głównie to jazda poza miastem ale jednak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od tankowania do tankowania robię 400 kilosów - i to po mieście :kox:

A ten silnik AGB :this: miasta, świateł i korków :sick3: nie znosi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...