Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

P.S. Powinno tutaj paść inne pytanie, czemu u Ciebie pod maską nie siedzi jeszcze turbinka od 130PD i stado dodatkowych mułów :mrgreen:

wszystko w swoim czasie ;-) ... ale co by uchylic troszke tajemnicy ... pewne kroki zostaly juz podjete ... :twisted:

daj nam znac jakie beda wyniki po zmianie turbinki z 131KM BO JESTEM BARDZO CIEKAWY :mysli: pozdrawiam

generalnie po zmianie turbulum nic sie nie zmienilo .. dalej pali ~7.2 l/100 km [w mieście]... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trasa 2000 km Londyn-Kielce średnie spalanie 5l/100km

Miasto 6,3l/100km

Mierzone i nie chce spaść :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5, 2.5TDI, na trasie Pl-> Belgia zatankowałem sobie na full na ostatniej naszej stacji przed granicą DE i do momentu zapalenia kontrolki przejechałem 810km, prędkości między 140-170km/h. A tak przy okazji jaka jest poj baku w tym autku (mam go dopiero tydz)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostałem dzisiaj miło zaskoczony.

Trasa 390km z ciężką nogą - nie jakoś szybko, tylko naprawdę dużo wyprzedzania na 3. biegu do wysokich obrotów - ogólnie do 120, na 4-pasmówce do 130-140.

Do tego 200km nieco spokojniejszej jazdy - 100-110 po drogach wojwódzkich - dużo mniejszy ruch.

Dzisiaj wizyta na stacji - 7,2l/100km :decayed: Normalnie moja :audi: na odwyk poszła :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie że dołączę się do tematu. Licznik mam bez FIS-a :decayed: więc sprawdzenie metodą "dolej do pełna"

Cylk mieszany 60/50 trasa/miasto ale po mieście miałem naprawdę ciężką nogę. Spalanie wyszło około 9,4 L / 100 km.

Jestem cały :dance: bo wyszło niemal jak seria.

:audi::a4fan::quattro: i o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zalane do pełna. Dzisiaj na liczniku stuknęło równo 300km, wskazówka paliwa dokładnie w połowie. Bak w A4 mieści bodajże 60l, więc spalił mi 30... Wychodzi 10l - poruszałem się tylko i wyłącznie po mieście. Chyba nieźle? :P

Edit: Kapcie 235, fele 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to dużo czy normalnie ale z włączona klima i na kapciach 235 na feldze 17 przy normalnej jedzie po mieście poniżej 15litrów nie da sie zejść :slina:

w identycznych warunkach jeżdżąc jak pi@#a (wyprzedzają mnie matizy i inne kosiarki oraz kobiety z wózkami :polew:) dałem rade zejśc do 11 litrów :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 28 litrach dojechalem do granicy wyszlo 7,1 litra takze mniej niz ostatnio... jestem bardzo zadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...