Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Kraków-Sobieszowo 9,9 l/100 km

Sobieszowo-Kraków 10,5 l/100 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trasa Wrocław- Świnoujście, Świnoujście-Wrocław. Jazda w 4 osoby + cały bagażnik toreb itd, prędkość ok 100-110 km/h, czasem agresywne wyprzedzanie. Spalanie 7.4 litra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeszów-Warszawa-Sobieszewo-Hel-Sobieszewo-Warszawa-Rzeszów + kilka razy po Gdańsku (1842 km)

Średnie spalanie wg FIS 6,9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeszów-Warszawa-Sobieszewo-Hel-Sobieszewo-Warszawa-Rzeszów + kilka razy po Gdańsku (1842 km)

Średnie spalanie wg FIS 6,9

Kraków-Sobieszewo -Sopot - Kraków 1400km średnia z FISa 9,8

gdzie się dało pełny ogień :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie się dało pełny ogień :evil:

problem w tym, że takich miejsc jest bardzo mało..., a jak juz są to z towarzystwem jakis meganek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, że takich miejsc jest bardzo mało..., a jak juz są to z towarzystwem jakis meganek

od Łodzi do Krakowa :naughty: tylko zwalnianie jak krzyczeli na CB ze misiaczki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, że takich miejsc jest bardzo mało..., a jak juz są to z towarzystwem jakis meganek

od Łodzi do Krakowa :naughty: tylko zwalnianie jak krzyczeli na CB ze misiaczki :evil:

zawsze mogłeś jechać przez Częstochowe :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, że takich miejsc jest bardzo mało..., a jak juz są to z towarzystwem jakis meganek

od Łodzi do Krakowa :naughty: tylko zwalnianie jak krzyczeli na CB ze misiaczki :evil:

zawsze mogłeś jechać przez Częstochowe :polew:

widać że do szkoły miałeś pod górkę...

miało być śmiesznie a wyszła znowu żenua , proponuje nauczyć się topografii polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mogłeś jechać przez Częstochowe

hmmm a niby któredy jechałem ( jechaliśmy ) :mysli::wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mogłeś jechać przez Częstochowe

hmmm a niby któredy jechałem ( jechaliśmy ) :mysli::wallbash: :wallbash: :wallbash:

to Wam przypomne co napisał Trzeniu

Kraków - Częstochowa (80-240) 9,6/100 średnio 140km/h

teraz jasne z tą Częstochową-jechać nie marudzić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej nie wiem o co Ci "biega" :gwizdanie: :mysli:

napisałem tak z przekory, a chodziło mi o to, że gdybyś pojechał Częstochowa-Kraków tak jak Trzeniu to byś nawet nie zauważył tych misiaków.

Ja miałem na trasie Wieluń-Częstochowa-Kraków i z powrotem średnią z FIS-a 6,0 ruch był duży i za bardzo poszaleć nie było można.

Wieluń-Lubań-Wieluń średnia 5,9 i mówcie co chcecie ale dla mnie to norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomiary z moich ostatnich 1000km spalanie w cyklu mieszanym ok. 7 l/100km w miarę dynamiczna jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówimy o spalniu to moje auto pali zależnie od mojego humoru :polew: od około 6,5 (gdy jadę jak emeryt [110 na 6 biegu] do 13 l./100 km (przy bardziej :) miejskim dynamicznym przemieszczaniu się), oczywiście bez gazu w podłodze przy czerwonym świetle :polew: co morze wskazywać na agresywną jazę kolegów z Krakowa :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówimy o spalniu to moje auto pali zależnie od mojego humoru :polew: od około 6,5 (gdy jadę jak emeryt [110 na 6 biegu] do 13 l./100 km (przy bardziej :) miejskim dynamicznym przemieszczaniu się), oczywiście bez gazu w podłodze przy czerwonym świetle :polew: co morze wskazywać na agresywną jazę kolegów z Krakowa :polew:

hehe gdybyś Ty wiedział co znaczy agresywna jazda po krakowsku :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...