Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

nie napisałem ze ostatnich soków ale dokładnie oto mi chodziło co piszesz dynamicznie do pewnej predkosci i potem se lecisz spokojnie :gwizdanie:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam prosbe do osób posiadajacych S4 B5 zeby napisaly ile pali es przy predkosciach rzedu 200km/h :)

Już o tym gdzieś wspominałem. :gwizdanie:

Spalanie chwilowe, ale stabilne, czyli takie, które fis pokazywała przez dłuższy czas przy stabilnej jeździe - 19l/100. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa Kraków=>Dębica=>Nowy Sącz=> Kraków średnie spalanie 6,7 l/100 km :naughty: :naughty: :naughty: predkosci do 120 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały Dunajec => Kraków => Piotrków Trybunalski => Łódź => Tomaszów Mazowiecki => Piotrków Trybunalski => Kraków => Biały Dunajec - 5,4 l/100 km prędkość do 110-120 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajsza jazda popołudniowa po Poznaniu - korek na korku :rolleyes: (wskazania Fisa):

- czas jazdy: 1h 19 min,

- średnia prędkość: 17km/h - i to tylko dlatego, że była dwupasmówka (jakieś 2,3 km) gdzie jechałem ok. 100-110,

- średnie spalanie: 10,2 litra :)

Jak na razie mój rekord :kox: (BTW silnik: 1,9tdi 105KM :wink4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i tak nie jest zły wynik Wojtek .... ja mam spalanie w korkach na tym samym poziomie ok 10 l .... a w lżejszych korkach ok 8.5 -9 l ..... nic tylko jeździć :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostanio a4 b5 1.9tdi 90km trasa bialystok- Bruksela cos w granicach 1650km 100%drogi wlaczona klima srednia predkosc w granicach 150km/h wiadomo w niemczech troche szybciej :decayed: spalil 5.6l :shocked: ja w swoim pasku z takim samym silnikiem ponizej 6.5l 50%miasto 50%trasa sporadycznie klima w spokojnej jezdzie nie moge zejsc :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

900km - 450trasa i 450trójmiasto - 51L = 5,6L

680km - około 100+ 3city i reszta trasa weszło 29,5L = 4,3L

dodam ze prędkości zarówno w mieście jak i na trasie max 110Km/h

a to z powodu łapania notlaufa powyżej tej prędkości i 2.3tys obrotów.. :kwasny: w tym miesiacu jeszcze nie dam rady ale w przyszłym juz napewno zrobie trubinke

oby tylko okazało się, że to te kierowniczki a nie jakis wężyk a ja regeneracje zrobie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos nie wierze... :gwizdanie: 6l w Q przy palowaniu ...

Do mojego zatankowałem 53l i zrobiłem 930km w tym połowa trasa załadowny(3 ososby+bagaz)reszta 2 sosby po gorach (Zakopane-Bukowina Tatrz.)obr. do ok 3200.Niezle co??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tylko dizelki się dzielą spalaniem.. ;)

Moja A4 z 1.6ADP na 95% trasa, nad morze. Bez klimy - zrobiła 830km do włączenia się rezerwy. Na razie ma 860 przejechane, a wskazówka jest w połowie czerwonego paska. Może do 900km na jednym baku dojdzie.

Jak zatankuję to się pochwalę ile spaliła, ale będzie poniżej 6.

EDIT:

Niestety poniżej 6 nie było. Wyszło 6,15 l/100km, ale i tak IMHO nieźle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

ja na baku zrobiłem ok 630km ( ale to mój 1 bak i obroty często były ok 4kk :evil: 50%miasto 50%trasa )

mam nadzieję że sprawdzę to niedługo i będzie korekta bo jak tak dalej będzie szło to kiepsko to widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie srednie spalanie utrzymuje na poziomie 12.8-13,5L przy normalnej jezdzie bez zamulania,a zrobilem dopiero ok 250km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie srednie spalanie utrzymuje na poziomie 12.8-13,5L przy normalnej jezdzie bez zamulania,a zrobilem dopiero ok 250km :)

...chyba oleju... :polew: :polew:

Dobra Tukan a ile pali Ci to benzyny :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W-wa - wyspa Ciovo (Chorwacja), ok. 1,5 tys. km, przez Słowację, Austrię, Słowenię. Gdzie można było autostradami (z wyłączeniem Słowenii).

Większość przepisowo (czyli max. na autostradzie 130) :decayed:

Średnia z FISa 6,7 l, średnia prędkość z FISa 86 km/h

Cała podróż bez wliczania przystanków po drodze 17:48 h(+ kilka godzin postojów, które nic nie dały) :sick3::thumbdown:

-----

W drodze powrotnej nie miałem ochoty na ślimaczenie się (droga "do" okazała się koszmarem): autostrady w Chorwacji (odcinek ok 450 km)

Na autocestach 160-180 km/h, w tunelach w miarę przepisowo (110-120 km/h)

Średnia z FISa 8,1 l, średnia prędkość z FISa 117 km/h

-----

Później już wolniej (120-140 km/h) - zmęczenie, ciągłe zakręty w Austrii, remonty na Słowacji

Cała droga powrotna 15:40 h, średnia z FISa 7,0 l, średnia prędkość z FISa 96 km/h

-----

Polskie drogi, to w porównaniu z drogami pozostałych krajów, kompletna żenada (można porównać do słoweńskich bezpłatnych). "Katowicka" - nawierzchnia doyeb***** na maxa, ciągle światła i fotoradarów gęsto jak ..... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie srednie spalanie utrzymuje na poziomie 12.8-13,5L przy normalnej jezdzie bez zamulania,a zrobilem dopiero ok 250km :)

...chyba oleju... :polew: :polew:

Dobra Tukan a ile pali Ci to benzyny :>

k**wa Siemian nie chce mi sie z toba gadac zawsze masz jakies ale,tak pokazuje FIS a czy w to uwierzysz czy nie to mnie to wali :decayed::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś wyrezał Fisa że pokazuje spalanie przez dwa :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo się wskazanie na FIS "przekręciło"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...