Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przy zmianie kółek na lato '18 spalanie średnie ok. 6,7... :cool1:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 622,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tankowanie 38l. trasa z warszawy do lodzi i z powrotem a pozniej jazda po warszawie i zrobilem 412km :kox: eco driving :dance2:

Opublikowano

ja postanowilem poprawic swoj ostatni wynik . jazda ANTYecodriving ;]

duzo jazdy w dwa - trzy auta i wyglupy z kazdych swiatel i po autostradzie...

generalanie caly bak wyjezdzony na wyglupy i spalanie troche ponad 13 litrow :kox:

Opublikowano

A6 3.0tdi - zakopane-hungaroring-przejazdy przez budapeszt-zakopane - ~800km - 10.4

jak dla mnie wynik bardzo pozytywny, bo kierowca a6 dość solidnie odkręca no i okresami był zmuszony przynajmniej nie zgubić z zasiegu wzroku s8 :evil:

a przy okazji moje 2.0T bez zmian, ostatni bak 11.2.

Opublikowano

Srednie po miescie 10l-10,5l.

W trasie z Katowic do Radomia i spowrotem , zrobione 650km, wyszło srednie spalanie 7,5l

Opublikowano

Mega eco jazda po trasie 100-120km/h spalanie wg FISa 5.2L.

TRasa dynamiczna 120-160km/h spalanie 6.4L

Opublikowano

Warszawa -> Solina -> Warszawa w sumie około 890 km

Według FIS średnie spalanie w drodze powrotnej 6,9

Opublikowano

Ustanowilem rekord spalania w moim 2.5tdi :> wlokac sie w korku "majowkowym" ok 38km plynnie srednia predkosc przejazdu 70km/h spalanie.... 4.8 - 4.9 :naughty: silnik od startu zagrzany. Sprawdzane zfisu , zawsze klamie mnie w druga strone ale tym razem mysle ze pokazal fakty :wink4: . Zrobilem foty nawet :gwizdanie:

W druga strone "normalnym" (100-180) tempem ... 8.1

dzis juz bardziej normalniej ,pogoda nie dala poszalec, ok 6.8-7.1 spokojna trasa

Opublikowano

Ja na baku przejeźdżam od 1000 do 1200 km. Wiadomo że w baku zawsze cos zostaje.

W zimę zaczął mi palić 6-7 litrów, a teraz wszystko wróciło do normy czyli 5 spala i teraz w zależności jaka jazda to plus minus 0,5l. (4,5 do 5,5).

Opublikowano

ja na moim akn-ie przy jeździe na tzw. "muła" do 100km/h nie potrafię wejść w cyklu mieszanym niżej niż 9.4...do tego mam automat, i koła 17 i opony 225 45...według was to dobry wynik czy za dużo? Dodam że 50% jazdy odbywane jest na zimnym silniku(dojazd do pracy 3 km)

Opublikowano

u mnie ostatnio po mieście 11,3...

Opublikowano

AJM w dwie osoby i pełen bagażnik , pełen bak

trasa Gdańsk-Szklarska przez autostrade 80km 180km/h jazda po górach spalanie 5.9litra średnia prędkość to 110km/h

trasa Szklarska/Nowa Sól/Gdańsk spalanie 5.4

kiedyś palił mniej :decayed:

Opublikowano

Poznań -> Breda -> Poznań

2000km na 130L ON

6,5litra

prędkości 160-190 średnio utrzymywane

Opublikowano

Kraków=> Nowy Sącz => Kraków

średnie spalanie 6,2 l/100 km :naughty:

predkosci nie przekraczające 150 km/h :cool1:

Opublikowano

Kraków=> Nowy Sącz => Kraków

średnie spalanie 6,2 l/100 km :naughty:

predkosci nie przekraczające 150 km/h :cool1:

widzę, że w tym wątku się nic nie zmieniło dalej baju baj baju baj :wallbash:

zmień sobie w opisie, bo dane masz nie aktualne :naughty:

Wieluń---Poznań---Warszawa---Wieluń

średnie spalanie z fisa 6,5

Opublikowano

Kraków=> Nowy Sącz => Kraków

średnie spalanie 6,2 l/100 km :naughty:

predkosci nie przekraczające 150 km/h :cool1:

widzę, że w tym wątku się nic nie zmieniło dalej baju baj baju baj :wallbash:

zmień sobie w opisie, bo dane masz nie aktualne :naughty:

Z tego co Pamietam to Ty bujałes z spalaniem :gwizdanie:

Teraz tak, odpowiedź mi w jakim celu miał bym pisać brednie ? No pytam sie w jakim ?

Opublikowano

Kraków=> Nowy Sącz => Kraków

średnie spalanie 6,2 l/100 km :naughty:

predkosci nie przekraczające 150 km/h :cool1:

widzę, że w tym wątku się nic nie zmieniło dalej baju baj baju baj :wallbash:

zmień sobie w opisie, bo dane masz nie aktualne :naughty:

Z tego co Pamietam to Ty bujałes z spalaniem :gwizdanie:

Teraz tak, odpowiedź mi w jakim celu miał bym pisać brednie ? No pytam sie w jakim ?

odpowiem ci tak jak ty odpowiadałeś na mój post ze spalaniem:

piszesz bajki i tyle :naughty:

cześć :wink4:

Opublikowano

To moze wrócimy do Twoich postów które pisałes na temat spalania ? :naughty:

Nie odpowiedziałes na moje pytanie :gwizdanie:

ps. zapraszam z Wielunia masz nie daleko jesli nie mówie prawdy to oddaje Ci moje audi co Ty na to ?:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

mi ostatnio przy nie przekraczaniu 150 pokazal spalanie 6.9 a mam automat. wiec w manualu pewnie sie da zejsc jeszcze nizej.

zeby nie bylo tak piknie to zrobilem tez ostatnio rekord -13,4 /100 ;]

wiec sie nie oburzajcie na to ze ktos zrobil dobry silnik ;p

Opublikowano

Jak załatwialismy zlot z chlopakami w BT ( Ja , Ogr, Themon i Jarko ) to spalanie średnie mieliśmy 6,6 l/100 km :decayed:

w jednym jak i drugim przypadku , wielkiego ruchu na drodze nie było wiec osiągnąć taki wynik to nie sztuka .

Wracając z Kerczim z Skoczowa w długi weekend spalanie mielismy Ja 8 on 7,6 ale wolnej i płynnej jazdy nie było :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.