Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

EDIT

Albo sobie wmawiam, albo na nowym paliwku silnik lepiej chodzi, na wcześniejszym z BP dostawał wibracji na wolnych obrotach i z dołu tak sobie jechał, teraz wydaje mi się, że lepiej ciągnie z dołu i wibracje się zmniejszyły hmm, trzeba będzie pojeździć więcej ;). zatankowałem na shell'u

Nasz kolega "Grazny" sprawdzał korekcję wtrysków po tankowaniu na BP i wyszło mu że w Elblągu więcej tam nie zatankuje więc może ci się nie wydawać :gwizdanie:

Hmm dobrze wiedzieć, może dlatego go tak dużo zjarała :thumbdown:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 622,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hej

u mnie A4 1.9tdi fwd 131ps, pali okolo 7l/100 w miescie >8.5

na jednym baku jestem w stanie zrobic okoklo 1tys., komputer pokazuje 1060 i srednie spalanie 5.8 - 6.5l zalezy jaka droga.

max speed to 208-210km/h raz wskazowka zatrzymala sie na 215km/h ale wsyscy wiemy ze zawyza okolo 10km/h wiec mysle okolo 205km/h nie istotne czy sam czy w 5 ososb

Opublikowano

na trasie przy jeździe spacerowej ( 90km/h, mało wyprzedzania) minimalnie spalił mi 8,6l/100km, przy normalnej ok. 10,5, w mieście jakieś 11,5l, przy (sporadycznie) ostrzejszym ruszaniu spod świateł 13-14l. Do sedna - podczas przyspieszania na komputerze potrafi mi wyświetlić chwilowe spalanie na poziomie nawet 52l/100km!!!! Nieśmiało zapytam - to normalne, że taki wir w baku się robi?

Opublikowano

Silnik 1.8T 142kW

Trasa - przy dynamicznej jezdzie ok 7L (z klimą ok 8L)

Miasto - 11-12L (z klimą ok 13L)

Myślę że to niezły wynik jak na prawie 200KM :)

Opublikowano

Silnik 1,9 AWX 131 PS nie hamowany seria

na pełnym baku 1300 KM (holandia -->polska)

Srednie spalanie 5.4 wyszło predkosc srednia około 130-140, max 215 na blacie było

A teraz uzytkowanie w polsce. Przewaznie robie odcinki 30 km ,spalanie 6-8 litrów. pedkosci 100-140. czasami i wieksze

Przy max butowaniu na odcinku 20 km ->10,5l według kompa

Opublikowano

Około 1,2 litra na godzinę.

a teraz kolega mi mówi ze pali cos koło 0.5l/h... to jak to w końcu z tym jest?

Sory za pomyłkę, faktycznie spalanie w ciągu 1 godziny to około 0,6 litra

Opublikowano

3.0 T -> w mieście około 14-15 litrów, wariując wychodzi jakieś 20, na trasie spokojnie jeżdżąc, poniżej 10l/100km można zejść :) Przy takiej normalnej jeździe zbiornik wystarcza na 400 km.

Opublikowano

Trasa szybko + miasto 10% - 8.5l .

Opublikowano

Trasa do Irlandii 2,5tys km - średnie spalanie ok. 9.5-10L/100KM.

Opublikowano

trasa z Polski do Angli okolo 1600km na 90 litrach okolo 18 godzin:)

Opublikowano

trasa z Polski do Angli okolo 1600km na 90 litrach okolo 18 godzin:)

5.6, po autostradach ? do 120 czy 140 ?

Opublikowano

Po

trasa z Polski do Angli okolo 1600km na 90 litrach okolo 18 godzin:)

5.6, po autostradach ? do 120 czy 140 ?

po autostradach nie oszczedzalem 150-200km średnio około 180 oczywiście ja można było
Opublikowano

Ostatnio w te mrozy żonka jeździła B7 BRD do pracy 2km w jedna stronę (80% przez osiedla) i wyszło jej 12,5 :kox:

Opublikowano

zrobiłem ostatnio 200 km po małej miejscowości w której mieszkam. Co chwilę odpalanie i gaszenie. Spalanie 2.7 TDI - 14,5 litra :P

Opublikowano

zakopane-kraków [1:15h - więc ani szybko ani wolno], reszta baku kraków - 10.75

co prawda nie jest to 5.6 przy średnio 180 ale i tak jestem zadowolony :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

co prawda nie jest to 5.6 przy średnio 180 ale i tak jestem zadowolony :gwizdanie: :tongue4:

bez komentarza :wink4: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Mam podobną sytuację po tankowaniu ponad 900km, a w trasie rośnie (przy jeździe optymalnej komputer wskazał mi nawet 1300km) Do pracy mam 60km tylko w trasie, za granicą jeszcze nie sprawdzałem. mar_fil daj znać jak sprawdzisz- interesujące.

pzdr

Opublikowano

rezerwa zapala się po ok 550km, czyli ok 10l/100km, a jazda raczej spokojna ;(

Opublikowano

rezerwa zapala się po ok 550km, czyli ok 10l/100km, a jazda raczej spokojna ;(

to chyba coś nie tak z twoją motorownią!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.