Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobrze że 3,5 nie wskazał hehehe w zyciu nie uwierze w takie spal;anie w z takim silnikiem, coś CI komp pewnie szwankuje :gwizdanie:

Da sie zrobic takie spalanie bez problemu przy tych predkosciach (50-80).

Ja przu stalej predkosci 80-90 (czasem 100-110) mialem 5,8 (w dodatku kola 19").

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 622,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kolejny dobry wynik - tym razem po chipie (szanowałem motorownie póki co zanim sprawdzę pompki :wink4:). 950km na 66 litrach. Klima 100%. Miasto 40%, trasa reszta. :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

1.9 tdi +chip (160KM) klima 100%, to od 6-6.5l w mieszanym trybie, jazda 50-220km/h na baku 1100+km robie, okolo 95 litrow (z dolewka) to ~1550km

jesli katuje silnik to na ~65 litrach 900km nie zrobie ;)

Opublikowano

Warszawa-Łódź-Warszawa - 4.8l/100 km ... :evil:

Opublikowano

Warszawa-Łódź-Warszawa - 4.8l/100 km ... :evil:

Starzejesz sie... :polew:

Opublikowano

u mnie bez zmian 7,5l średnio jak latam większość wkoło komina 7l jak większość na trasie...

Opublikowano

u mnie w trasie 5,4l a miasto 7,2 zadowala mnie te spalanko :)

Opublikowano

Ostanie dane: Katowice- jakaś wiocha w hitlerowni-Katowice zjadło ok. 2.5 baku 98% trasy autostrada prędkość 160-250km/h Dystans dokładnie 1986km.

Opublikowano

kraków-bukowina-kraków i reszta baku miasto 11.36 :cool1:

trasa było grubo a miasto było zatłoczone :wink4:

Opublikowano

na trasie około 10l, miasto około 12l, nie za duże to spalanie? 1.8T kombi multitronic

Opublikowano

na trasie około 10l, miasto około 12l, nie za duże to spalanie? 1.8T kombi multitronic

Bardzo przyzwoicie jak na automat i takie miasto jak wawa nie ma co narzekać. Rzekłbym, że spalanie bardzo niskie.

Nie zapominaj, że trzeba dodać jeszcze jakiś literek na rozgrzanie silnika do 30*C

Opublikowano

ostatnie cieplejsze dni to zadowalający wynik około 5,8l /100km spokojnej jazdy mieszanej :)

Opublikowano

u mnie wyszlo na benzynie 600 km ;p na lpg polowa ;p

Opublikowano

regularnie 1000km na baku :rolleyes:

Opublikowano

Regularnie 900 km do zapalenia się rezerwy wszystko zależy od stylu jazdy a zimą to nawet 800km na całym baku

Opublikowano

żeby nieco zmienić tą nudę dieslowską :tongue4:

kraków-brno-kraków - S8 - 18.8 - prędkości do 270 , bo padało :kox:

brno circuit - seat leon supercopa 2.0tfsi - 2-3litrów / 4.7km [okrążenie] :evil:

Opublikowano

żeby nieco zmienić tą nudę dieslowską :tongue4:

kraków-brno-kraków - S8 - 18.8 - prędkości do 270 , bo padało :kox:

brno circuit - seat leon supercopa 2.0tfsi - 2-3litrów / 4.7km [okrążenie] :evil:

pepikow na drodze nie bylo? ;)

Opublikowano

U mnie przy mieszanym trybie jazdy 6,6-7litorow. To zadawalajacy wynik ,a obroty czasem siegaja gornych granic :D

Opublikowano

trasa Zgorzelec - Lipsk - Zgorzelec wyszło mi w poniedziałek 9,5 litra/100km - prędkości grubo ponad 150 km/h.

Po wymianie opon zimowych 205 na letnie 235 odczuwam delikatny wzrost spalania :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.