Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu weźmiemy z cubrem to autko - ja się przejadę 15 minut, cuber drugie 15 minut i zobaczymy co wskaże FIS - na pewno będzie to liczba dwucyfrowa

mysle ze napewno bedzie dwucyfrówka :cool1:

Waskipl ale mu wyszło po 23-ciej wiec spalanie OK :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale myslę że się dogadacie ....

To nie ulega wątpliwości :tongue4:

Dobra, koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO prostu weźmiemy z cubrem to autko - ja się przejadę 15 minut, cuber drugie 15 minut i zobaczymy co wskaże FIS - na pewno będzie to liczba dwucyfrowa

mysle ze napewno bedzie dwucyfrówka :cool1:

Waskipl ale mu wyszło po 23-ciej wiec spalanie OK :good:

Po 23 to mi wychodzi 7,7 tak jak na trasie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to bym ten wątek w ogóle zamknął.. :thumbdown: (albo przeniósł do Na każdy temat) Przecież każdy jeździ w inny sposób, w innym, mieście, na różnych trasach, a nawet na tej samej trasie ten sam samochód spali albo więcej albo mniej.. A tak ciągną się takie dyskusje, bo komuś przy agresywnej jeździe(w korkach) przy silniku 2.7l pali 5 l, a drugiemu w 1.6 pali 15.

I sie zaczyna :evil: dobrze, że nie ma tematu - "Długości hamowania z różnych prędkości" to by był sajgon dopiero :naughty: :naughty:

A pewnie jakby przejrzeć dokładnie wszystkie wątki :shocked: to by sie okazało, że co po niektórzy mają na tej samej trasie mają rozbieżności w spalaniu od 2l do 25l :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za zamknięciem tej bezsensownej wymiany zdań.

Dodatkowo mi na skrzynkę mailową przy każej nowej odpowiedzi przychodzą powiadomienia :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo mi na skrzynkę mailową przy każej nowej odpowiedzi przychodzą powiadomienia :tongue4:

Naciśniesz "Powiadamiaj", naciśniesz "OK" i przestaną przychodzić. I wszyscy zaczną być zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem ale ja chcę żeby przychodziły powiadomienia ale nie w takiej ilości. Już w tym temacie jest 106 stron - to chyba rekord :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wracałem pół-agresywnie do domu o 23 - spalanie jak na obrazku:

a ja to jestem poł-agresywna jak czytam to co piszecie :tongue4:

moj pali 6-7 l i za cholere nie chce wiecej :polew:

Jesli to nie byl zart to jezdzisz jak emeryt :rolleyes: Jak by pojezdzil tym AJM-em szybko agresywnie to spokojnie bedzie wynik dwucyfrowy 10..i wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by jakiś mod zaczął kropkami obdzielać za uporczywe OT :wtf::ot:

Ile można?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rycerka Górna - Rycerka Dolna spalanie 6,1 litra/100km

Stary to odległosc 5km wiec co ty piszesz o spalaniu????Ludzie dajcie spokój.Jakie to spalanie srednie trasa miasto? :polew: Tam jest w miare prosta droga i odległosc 5 km wiec to zaden test spalania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin prosił żebyśmy pisali na temat więc piszę o spalaniu :tongue4:

Jutro pojadę Rycerka Dolna - Rycerka Górna napewno spalanie będzie większe,bo będzie pod górkę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rycerka Górna - Rycerka Dolna spalanie 6,1 litra/100km

Admin prosił żebyśmy pisali na temat więc piszę o spalaniu :tongue4:

Jutro pojadę Rycerka Dolna - Rycerka Górna napewno spalanie będzie większe,bo będzie pod górkę :tongue4:

Jak masz takie rzeczy pisac to lepiej nie pisz wcale :gwizdanie:

Dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jezdzilem do kielc, ropka byla wtedy o ok 1 zl tansza to robilem ta trase za 50 zeta, a mam dokladnie 160 km w jedna strone co razem daje 320 i popoludniu lapaly mnie korki na alejach, albo jak jechalem obwodnica kolo tandety, a zeby dolac jeszcze oliwy do ognia :radocha: to autko bylo wiecej niz troszke zaladowane i :JC_fan: tez chodzila, lubie tankowac ale co ja jej poradze ze tyle pali :sesese:

co do spalania 1,9 tdi wynoszacego ponad 10 litrow -- kiedys myslalem, ze zeby tyle ropy spalic to trzeba jezdzic omega 2,5 w tedesie, albo jakims kronklem 2 tonowym, to bylo kiedys dla mnie niewyobrazalane, nie uwierzylbym w to, teraz po postach KR widze, ze sie da[br]Dopisany: 15 Sierpień 2008, 13:29 _________________________________________________

Ale chyba nie tak jak niesczęsny Kraków :polew:

:mysli: żenua w Twoim wykonaniu chłopie :gwizdanie:

skoro wasze 1.9 TDI (cuber) palą do 16l/100km

Palą przy bardzo szybkim i agresywnym poruszaniu sie po miescie wraz z kilkoma innym chlopakami z klubu :kox: coż poradzić dla Was Agresja to dla Nas zapewne jazda emerycka :naughty:

Pare tygodni temu w Krakowie koreczek ul.Nowohucka , wiem wiem kazdy może sobie walnac taką fotke po przejechaniu 100 m no ale w jakim celu miał bym to robic.....

f573e55b5b7e7162.jpg

[br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 10:26 _________________________________________________ps. z mojej strony tyle , czekam tylko na chętnych którzy przyjada do Kraka potestować spalanie przy agresywnej jeżdzie chce zobaczyc te Wasze 6-7 :naughty: :naughty:

kolego cuber, zdejmij prosze noge z gazu jak stoisz na czerwonym :nabijasie:, juz wiemy, wygrales konkurs na najwieksze spalanie, ok :nabijasie:, ale ja tez lubie sobie pochodzic po kraku i czy nie mozna by mniej wdychac tego smogu :sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...