Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

jestem posiadaczem audi a4 2003r 101KM AVB, powiedzcie koledzy który dokładnie MOTUL zalać i jakie filtry???? :)

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam

jestem posiadaczem audi a4 2003r 101KM AVB, powiedzcie koledzy który dokładnie MOTUL zalać i jakie filtry???? :)

Wazne zeby spełniał którąś z tych norm

MOTUL SPECIFIC VW 505.01

SPECIFIC VW 506.01

SPECIFIC VW 507.00

A filtr Knecht lub Mann

Opublikowano

Witam, mam pytanko, czy po Castrol Edge, 5w-30, który obecnie jest zalany w samochodzie (a4, b5, ajm), można wlać MOTUL SPECIFIC VW 505.01, 5w-40, bez dodatkowych zabiegów, jak to czyszczenie silnika jakimś specyfikiem?

Czy ten castrol to jest w pewni syntetyczny olej?

Opublikowano

Lej Motul bez obaw :wink4:

Opublikowano

Witam, mam pytanko, czy po Castrol Edge, 5w-30, który obecnie jest zalany w samochodzie (a4, b5, ajm), można wlać MOTUL SPECIFIC VW 505.01, 5w-40, bez dodatkowych zabiegów, jak to czyszczenie silnika jakimś specyfikiem?

Czy ten castrol to jest w pewni syntetyczny olej?

Lej smialo. Ja przez 3 wymiany lalem castrol edge 5-40 a potem zalalem motul SPECIFIC VW 505.01, 5w-40 i nic zlego sie nie stalo - wrecz przeciwnie autko ciszej chodzi gdy zimny i mniej bierze oleju.

Opublikowano

Po 6,5tys zrobionych kilometrów na motulu ubyło oleju jakieś 5mm na bagnecie :gwizdanie: wiec chyba źle nie jest :chytry: przebieg aktualny 313tys auto nie seryjne

Opublikowano

Koledzy, mam zamiar zmienic olej w swojej B7 na motula raczej i mam pytanko czy warto użyć przed Motul Engine Clean czy można sobie darować..? Mam nakręcone 186000 km. Czy istnieje obawa, że może jakieś cząsteczki osadu nie do końca usunięte przy wymianie oleju mogą mi później zablokować np. jakiś kanał olejowy? Mam trochę obawy przed tym.. :confused4:

Opublikowano

Koledzy, mam zamiar zmienic olej w swojej B7 na motula raczej i mam pytanko czy warto użyć przed Motul Engine Clean czy można sobie darować..? Mam nakręcone 186000 km. Czy istnieje obawa, że może jakieś cząsteczki osadu nie do końca usunięte przy wymianie oleju mogą mi później zablokować np. jakiś kanał olejowy? Mam trochę obawy przed tym.. :confused4:

Nie płukał bym silnika bo Motul jest mieszalny z innymi olejami. Natomiast po zalaniu nowym olejem kolejną wymianę proponuje zrobić po przejechaniu ok 8-10 tys km. Jeżeli masz w ogóle jakiś osad to nowy olej stopniowo ci go wyczyści.

Opublikowano

panowie a co sadzicie o olejach Petro Canada :?:

Opublikowano

Nic dobrego niestety.... 5w40 i 5w30 nie są pełnym syntetykiem tylko jakąś ich wersją oleju hydrokrakowanego.... www.variant.pl/pdf_static/supreme_motor_oil.pdf

Jeśli chcesz kupić dobry olej - kup Motula z dobrego źródła, jeśli chcesz najlepszy - kup Millers Oils.

Opublikowano

A-rek, Petro Canada może bić tu wszystkie oleje o których piszemy... widziałem test na mrozie. Trochę się interesowałem tymi olejami...

olejowiec, dobrą spec. dałeś ? może któryś Duron był by dobry...

Opublikowano

czy moż ktoś wie gdzie kupić motula w okolicy Dębicy podkarpacie?

Opublikowano

czy moż ktoś wie gdzie kupić motula w okolicy Dębicy podkarpacie?

zamów z forum :gwizdanie:

Opublikowano

Witam. Ja mam pytanko jaki olej do mojej audi a4 b6 2002r. 1.9 TDO 96 KW oraz jakie ten silnik posiada oznaczenie

Opublikowano

Witam. Ja mam pytanko jaki olej do mojej audi a4 b6 2002r. 1.9 TDO 96 KW oraz jakie ten silnik posiada oznaczenie

przeczytaj 1 podwieszonego posta to będziesz wiedział jaki olej, o oznaczenie też wystarczyło chwile :szukaj:

ale wiadomo nie chce się.

jeżeli ma 5 biegów to awx jeżeli 6 to avf

Opublikowano

A ja jezdzę na CASTROL EDGE 5W30 normy 505.01, 506.01 ,507.00 i jest wszystko ok ..co wy sądzicie o tym oleju

Opublikowano

witam

jestem nowym posiadaczem audi A4 B5 1995 1.9 tdi sprowadzony z niemiec nie mam pojęcia na jakim oleju jezdziła a wiec pytanie moge zalac ja olejem tak jak na początku tego postu MOTUL serii 8100 spelniajace norme 505.00 lub 506.00 jesli nie wiem na jakim wczesniej latała????? :mysli:

Opublikowano

witam

jestem nowym posiadaczem audi A4 B5 1995 1.9 tdi sprowadzony z niemiec nie mam pojęcia na jakim oleju jezdziła a wiec pytanie moge zalac ja olejem tak jak na początku tego postu MOTUL serii 8100 spelniajace norme 505.00 lub 506.00 jesli nie wiem na jakim wczesniej latała????? :mysli:

lej spokojnie Motul 8100 x-cess

Opublikowano

wielkie dzięki

a ma ktoś może jakieś namiary na pewne żódła sprzedające oleje takie????? bo w mojej okolicy to bym sie nie zdziwił jak by mi wode sprzedali zamiast oleju heheheheh :> :>[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 20:21_________________________________________________aha ok wiem jak juz kupić olej , ze strony motula heheheh a

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.