Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak zrób płukanke - wlej ją przez bagnet.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

czemu przez bagnet? nie moge normalnie przez wlew?

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mozesz ale przez bagnet calosc dotrze do miski a przez wlew niekoniecznie

wysłane z prodiża

Opublikowano

Dokładnie tak jak napisał Endriuu.

Jak przez bagnet wlejesz to smok rozprowadzi płukanke po całym silniku.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ktory olej wybrac(ktory waszym zdaniem jest lepszy)

LIQUI MOLY TOP TEC 4100 5W-40

czy

MOTUL SPECIFIC 505.01 5W40

Edytowane przez kubabkb

Opublikowano

specific 505.01

masz dobra cenę wraz z filtrem u kolegi dzik z forum. i gw oryginalnosci co dzis nie jest takie oczywiste.

http://pro-choice.pl/zestaw-olej-motul-specific-5w40-50501-5l-filtr-oleju-knecht-ox143d-p-872.html

wysłane z prodiża

Opublikowano

Nie powiedziałbym. Ja najpierw miałem Valvo Durablenda, później Motula X-Clean, a teraz LM TopTec i silnik najgorzej pracował na Motulu...

Opublikowano

nie miales specifica. to jeden z nielicznych reliktoow starej dobrej formulacji. seria tt LM i durablend od valvo są dobite HC a jak wiemy HC swietnie wycisza... tez kiedys jezdzilem na TopTecu w PD. silnik cichy jak malo kiedy. niestety po 7 tys byl juz tak glosny ze nadawal sie tylko do wymiany.

wysłane z prodiża

Opublikowano

No chyba, że. Z parametrów polecono mi X-Cleana. To lepszy Specifik, czy Valvo SynPower?

Opublikowano

specific i valvo synpower xtreme to swietne oleje. ja bralbym specifica osobiscie

wysłane z prodiża

Opublikowano

Panowie ja mam takie pytanko,

Mam a4b8 caga 2.0 CR , DPF został wywalony i tutaj moje pytanie, lać specifica 505.01 czy dalej lać X-cleana 8100 Fe ?

Opublikowano

z caga bez dpf mozesz lac 0w40 xmaxa. bajka olej.

wysłane z prodiża

Opublikowano

Cześć Pany...

Kupiłem dziś Motul X-Cess 1L na dolewkę a tu Made in ITALY :huh:

Wcześniej było zawsze Made in France...

Tak samo zimowy płyn do sprysków.. kiedyś France..dziś Belgium...

1897889500_1458937547_thumb.jpg 2816412300_1458937551_thumb.jpg

5597769500_1458937640_thumb.jpg

Edytowane przez cabanmat

Opublikowano

nie ma w tym nic dziwnego. motul od roku ma fabryke olejów w polnocnych wloszech. jak jest duzy popyt na olej to jedna fabryczka we francyji nie wystarczy.

wysłane z prodiża

Opublikowano

Pytanie tylko czy Włoski nie odstaje niczym od Francuskiego...

Opublikowano

wiesz gdyby to bylo w polsce czy na ukrainie to bym sie martwil.

wysłane z prodiża

Opublikowano

Ja zmienilem motula specifica na valvo synpower 5w40 i jestem zadowolony. To juz moja 3 wymiana i teraz tez zamowilem valvo.

Opublikowano

Maxlife 5w40 mam w cytrynie i sobie chwale.

Wysłane z mojego Z10 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A z czego się przesiadłeś na MaxLife ?

Sam teraz myślę, żeby się na niego przesiąść... z X-Cessa

Zastanawiam się nad :

Valvoline SynPower 5W40 (na stronie producenta widnieje że ma normą 505, a na aukcjach piszą że posiada również 505.01 która jest mi nie potrzebna..)

http://www.valvolineeurope.com/polish/products/engine_oils/synpower/cid%281827%29/synpower_5w-40?category=cars

Valvoline MaxLife 5W40

http://www.valvolineeurope.com/polish/products/engine_oils/maxlife/cid%281833%29/maxlife_syntetyczny_5w-40?category=cars

Edytowane przez cabanmat

Opublikowano

Zajrzyj na strone 1034

Mst synpower ma 502.00 i 505.00

A Mst xtreme dodatkowo 505.01 dla pompek.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Hezen

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.