Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)


Klajtekkk21

Rekomendowane odpowiedzi

Nom jakoś nie mogę się zebrać za ten wydech nie wiem od czego właśnie zacząć czy katy czy środkowy

uwierz mi na słowo ze powinieneś zacząć od katów , potem środkowy lub jesli na jedno podejscie to wszystko wywal. ja miałem usuniete precaty i katy to tak śmiesznie pyrkało , jak wyciąłem środkowy to jest miazga :kox: :kox: :kox: :kox:

Zwłaszcza dla tego co jedzie za tobą i musi słuchać dzwieku w zakresie 5000-7000rpm

Dekle sam malowałem, trochę się przyłożyć i efekt :kox: :kox: :kox:

tez sie waham czy malować u siebie , nie wiedziałem na jaki kolor i powiem ci ze czarny połysk ładnie wygląda , nie wiedziałem ze tak fajnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom jakoś nie mogę się zebrać za ten wydech nie wiem od czego właśnie zacząć czy katy czy środkowy

uwierz mi na słowo ze powinieneś zacząć od katów , potem środkowy lub jesli na jedno podejscie to wszystko wywal. ja miałem usuniete precaty i katy to tak śmiesznie pyrkało , jak wyciąłem środkowy to jest miazga :kox: :kox: :kox: :kox:

Zwłaszcza dla tego co jedzie za tobą i musi słuchać dzwieku w zakresie 5000-7000rpm

Dekle sam malowałem, trochę się przyłożyć i efekt :kox: :kox: :kox:

tez sie waham czy malować u siebie , nie wiedziałem na jaki kolor i powiem ci ze czarny połysk ładnie wygląda , nie wiedziałem ze tak fajnie :good:

Nom postaram sie zabrać niedługo za ten wydech.

Nom u ciebie na pewno tez będzie wyglądał czarny połysk zajebis... tylko jeszcze do tego bym pomalował na biało rury od kolektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jeszcze do tego bym pomalował na biało rury od kolektora.

good idea :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klajtekkk21

może taka maska Cię zainteresuje :naughty: Pasowało by u Ciebie

_DSC1456.jpg

:good: :good: :good:

sam zastanawiałem sie nad maska i dachem ale w czarnym macie . zostalo na dachu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klajtekkk21

może taka maska Cię zainteresuje :naughty: Pasowało by u Ciebie

_DSC1456.jpg

Myślałem nad tym ale chyba zostanę przy srebrnej masce ale ta dokładką od cupry jest fajna, no i myślę o ściągnięciu folii z lamp i pomalować środki :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 20:35_________________________________________________

Klajtekkk21

może taka maska Cię zainteresuje :naughty: Pasowało by u Ciebie

_DSC1456.jpg

:good: :good: :good:

sam zastanawiałem sie nad maska i dachem ale w czarnym macie . zostalo na dachu :decayed:

No moskal u ciebie widział bym maskę albo dach tylko i wyłącznie w czarnym macie ale wydaje mi się ze maska robiła by lepsza robotę, a nie myślałeś o tej dokładce od cupry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie myślałeś o tej dokładce od cupry?

urwałbym , chójowe drogi a ja nie lubie wolno jezdzić :decayed:

No moskal u ciebie widział bym maskę albo dach tylko i wyłącznie w czarnym macie ale wydaje mi się ze maska robiła by lepsza robotę,

kłóce sie sam ze sobą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moskal u ciebie widział bym maskę albo dach tylko i wyłącznie w czarnym macie ale wydaje mi się ze maska robiła by lepsza robotę,

kłóce sie sam ze sobą :decayed:

No to ja cie namawiam na maskę, zawsze możesz okleić jak ci się znudzi to ściągniesz folie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja cie namawiam na maskę, zawsze możesz okleić jak ci się znudzi to ściągniesz folie :naughty:

Tylko malowanie , nie ma odwrotu :naughty: :naughty: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoni bo wyciąłeś środkowy, mam to samo i na dniach będę wspawywał jakiś środkowy przelotowy :)

Dźwięk daje radę, tylko to dzwonienie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie u mnie to nie jest wina wyciecia srodkowego, poprostu poluzowala sie ta srodkowa rurka co jest w tej chromowanej, zalozylem teraz orginalny bez srodkowego i jest jeszcze glosniej, wrzuce pozniej jakis filmik :>[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 18:10_________________________________________________

Tak chodzi teraz na seryjnym, tylko trochę mi się obkrecil i wisi krzywo ale to będzie poprawione :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee, zostaw folię, robi mega robotę :good: Szkoda, że u nas lamin-x nie ma przedstawicielstwa :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka nowych fotek :naughty:

dsc0013aq.jpg

Uploaded with ImageShack.us

[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 21:07_________________________________________________dsc0026jt.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 21:09_________________________________________________dsc0028ku.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...