Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regeneracja włącznika świateł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lepiej poczekać trochę dłużej, jak masz robić drugi raz. Szablony gdzie dostałeś?

Opublikowano

witam, poszukuje szablonów do włącznika świateł, szyb i climatronica, jesli ktoś posiada proszę o kontak na PRIV

Opublikowano
witam, poszukuje szablonów do włącznika świateł, szyb i climatronica, jesli ktoś posiada proszę o kontak na PRIV

piterdzg<--- będzie miał w tym bądź w przyszłym tyg :)

Opublikowano
  • Autor

Dwa lata minęły od regeneracji włącznika i założenia postu, a on nadal na pierwszej stronie, no ładnie:)

Jeśli kogoś interesuje trwałość tego rozwiązania, to pomimo intensywnego użytkowania i błędu podczas regeneracji (brak podkładu), przełącznik wygląda jakby dopiero co był zregenerowany.

Opublikowano

Widzisz kolego jesteś pionierem w tej kwestii ;) Jestem również zainteresowany szablonami do włącznika świateł bez auto.

Opublikowano
mała "modyfikacja" mocowania była...

Podpowiesz jaka to modyfikacja? :D

Opublikowano

dobry patent

Opublikowano

....a czy z tym produktem miał ktoś do czynienia, zakładam patrząc na cenę (125zł za nowy), że jest to zamiennik, parę osób kupiło - jest ktoś z forum?

NOWY WLACZNIK SWIATEL AUDI A4 B6 B7 MALYSZ 01-07R (2729714644) - motoAllegro

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ----------

mała "modyfikacja" mocowania była...

Podpowiesz jaka to modyfikacja? :D

....też mam u siebie za śmieszne pieniądze z polo - by ustawić go tak aby stał "równo" jak oryginalny wystarczy przed jego montażem nożykiem do tapet naciąć w dolnej części na całej długości gniazdo włącznika:hi:...

Opublikowano

Alest poka , poka jak to wygląda :naughty:

Opublikowano
Alest poka , poka jak to wygląda :naughty:

własnie poka poka!!!!:decayed:

Opublikowano

Dzwoniłem dziś do Gościa powiedział że to zamiennik .....

Alest czy możesz wrzucić fotkę swojego włącznika świateł (po wyrezaniu)

Opublikowano

....jutro po pracy wkleję:wink:

---------- Post dopisany 23-10-2012 at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2012 at 22:07 ----------

....oto fotka

polo.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Dzięki Alest za fotkę :hi:

Opublikowano

Ten pliczek w Corelu na plotter ktory jest zalinkowany w 1 poscie w tym temacie jest zly?? Czy smialo mozna go zabrac do wyciecia?

Opublikowano

Jest dobry.

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Czy możecie wrzucić listę samochodów, z których przełącznik pasuje do A4 B6?? Pytałem w ASO o cenę nowego przełącznika z funkcją AUTO i zaśpiewali mi 350 zł, a gdyby udało się założyć taki z Passata B6 lub Golfa 6 to było by to o wiele tańsze.

Opublikowano

A kto będzie taki kozak i powie mi co zrobić żeby zregenerować klimatronic, szablon mam zakupiony tylko nie wiem jak siię wyjmuje przyciski z klimatronica :/ bo z całą reszta dam radę malowanie itp :) tylko co z kilmatronicem, wyjmuje się go, czy tylko same przyciski, jeśli przyciski to jak ?? help

Opublikowano
A kto będzie taki kozak i powie mi co zrobić żeby zregenerować klimatronic, szablon mam zakupiony tylko nie wiem jak siię wyjmuje przyciski z klimatronica :/ bo z całą reszta dam radę malowanie itp :) tylko co z kilmatronicem, wyjmuje się go, czy tylko same przyciski, jeśli przyciski to jak ?? help

Masz w tym samym dziale taki wątek poszukaj i jest tam troszkę opisane co i jak :szukaj:

Opublikowano

Spoko pasuje włącznik od Passata B5, Golfa IV.

VW Passat B5 96-04 przełącznik włącznik świateł - Ceneo.pl

Założyłem taki, wygląda przyzwoicie, wszystko działa. Ma czerwone podświetlenie. Cena 34 złocisze. Moim zdaniem bez sensu przepłacać 300 zł, no chyba, że ktoś musi mieć ori.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.