Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja włącznika świateł


dabliues

Rekomendowane odpowiedzi

witam, poszukuje szablonów do włącznika świateł, szyb i climatronica, jesli ktoś posiada proszę o kontak na PRIV

piterdzg<--- będzie miał w tym bądź w przyszłym tyg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata minęły od regeneracji włącznika i założenia postu, a on nadal na pierwszej stronie, no ładnie:)

Jeśli kogoś interesuje trwałość tego rozwiązania, to pomimo intensywnego użytkowania i błędu podczas regeneracji (brak podkładu), przełącznik wygląda jakby dopiero co był zregenerowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz kolego jesteś pionierem w tej kwestii ;) Jestem również zainteresowany szablonami do włącznika świateł bez auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....a czy z tym produktem miał ktoś do czynienia, zakładam patrząc na cenę (125zł za nowy), że jest to zamiennik, parę osób kupiło - jest ktoś z forum?

NOWY WLACZNIK SWIATEL AUDI A4 B6 B7 MALYSZ 01-07R (2729714644) - motoAllegro

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ----------

mała "modyfikacja" mocowania była...

Podpowiesz jaka to modyfikacja? :D

....też mam u siebie za śmieszne pieniądze z polo - by ustawić go tak aby stał "równo" jak oryginalny wystarczy przed jego montażem nożykiem do tapet naciąć w dolnej części na całej długości gniazdo włącznika:hi:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale się rozeszły, przed chwilą poszła ostatnia sztuka:

NOWY WLACZNIK SWIATEL AUDI A4 B6 B7 MALYSZ 01-07R (2729714644) - motoAllegro

- przyznać się, ktoś z forum zalicytował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś do Gościa powiedział że to zamiennik .....

Alest czy możesz wrzucić fotkę swojego włącznika świateł (po wyrezaniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....jutro po pracy wkleję:wink:

---------- Post dopisany 23-10-2012 at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2012 at 22:07 ----------

....oto fotka

polo.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie wrzucić listę samochodów, z których przełącznik pasuje do A4 B6?? Pytałem w ASO o cenę nowego przełącznika z funkcją AUTO i zaśpiewali mi 350 zł, a gdyby udało się założyć taki z Passata B6 lub Golfa 6 to było by to o wiele tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto będzie taki kozak i powie mi co zrobić żeby zregenerować klimatronic, szablon mam zakupiony tylko nie wiem jak siię wyjmuje przyciski z klimatronica :/ bo z całą reszta dam radę malowanie itp :) tylko co z kilmatronicem, wyjmuje się go, czy tylko same przyciski, jeśli przyciski to jak ?? help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto będzie taki kozak i powie mi co zrobić żeby zregenerować klimatronic, szablon mam zakupiony tylko nie wiem jak siię wyjmuje przyciski z klimatronica :/ bo z całą reszta dam radę malowanie itp :) tylko co z kilmatronicem, wyjmuje się go, czy tylko same przyciski, jeśli przyciski to jak ?? help

Masz w tym samym dziale taki wątek poszukaj i jest tam troszkę opisane co i jak :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko pasuje włącznik od Passata B5, Golfa IV.

VW Passat B5 96-04 przełącznik włącznik świateł - Ceneo.pl

Założyłem taki, wygląda przyzwoicie, wszystko działa. Ma czerwone podświetlenie. Cena 34 złocisze. Moim zdaniem bez sensu przepłacać 300 zł, no chyba, że ktoś musi mieć ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...