Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie o dwie rury wydechowe w b5


EndriuGiz

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanko czy można wstawic do audi a4 b5 dwie rury wydechowe tylko nie chodzi mi o te 2 co wychodzą z jednego tłumika co mozna kupić na allegro za 500 złi z jednej rury leci dym a z drugiej nie :wallbash: tylko normalne dwa tłumiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po spód auta wydaje sie to możliwe, kwestia tego typu że musisz przerobić wydech i główną rure wydechową rozdzielić i poprowadzić prawą i lewą stroną, dodatkowo musisz dać zamocowania tłumika po prawej stronie. Jak nie maszsprżetu, warsztatu dojścia do gientarki to samemu nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sprawa jest do zrobienia patrzac na auto Adasia czy Bienia niby tylko 1,9TDI ale ma 2 ruły :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sprawa jest do zrobienia patrzac na auto Adasia czy Bienia niby tylko 1,9TDI ale ma 2 ruły :hi:

Lukasku ale w B6 masz zaślepki pod autem i nie problemu z wsadzeniem drugiej puszki.W B5 z tego co pamietam to jest bak paliwa i nie jest tak łatwo.

Zawsze mozesz takie rozwiązanie zastosować http://www.allegro.pl/item231133528__tlumik_wm_duet_do_vw_golf_iii_nowy_mega_bass_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt zapomnialem ze w B5 byla inna technologia :decayed: ale zdolny mechanior doreza Ci ten wydech :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no ładny dyskretny podwójny wydech spoczko wygląda. Nie mówimy tu o podwieszaniu podwójnych wiader z tyłu :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chcecie iść w stronę psiadaczy bumek?, oczywiście zakladaj 2 rury, zwykle w pakiecie jest folia na szyby, siata na grill, cd pod lustro i niebieskie żarówy, litości...

Kompletnie cie nie czaje ....najlepiej kupic seryjne auto i prezxentowac sie jak 1000 innych takich samych jezdzacych w kraju co ?[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2007, 23:30 _________________________________________________A tak pozatym to masz tutaj : http://cgi.ebay.de/Duplex-Supersport-Auspuff-Audi-A4-8E-8H-4-Zyl-SOUND_W0QQitemZ160152456474QQihZ006QQcategoryZ44205QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak samemu mozna zrobic dwururke,troche umiejetnosci spawarka,Ja mam tak zrobione audi12gv3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chcecie iść w stronę psiadaczy bumek?, oczywiście zakladaj 2 rury, zwykle w pakiecie jest folia na szyby, siata na grill, cd pod lustro i niebieskie żarówy, litości...

Kompletnie cie nie czaje ....najlepiej kupic seryjne auto i prezxentowac sie jak 1000 innych takich samych jezdzacych w kraju co ?

Ja też nie czaje.. miałem "bumke" i nie wiem czemu TWoja opinia o posiadaczach marki BMW jest taka....

DO WSZYSTKICH: jeszcze jakaś wypowiedź na temat BMW i ładujemy ostrzeżenia, dziękuję

[pre_pl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...