Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka


andynl

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie moge się zdecydować i chyba na razie sobie daruję.

Ten neon świeci bardziej na różowo niż czerwono......k.....wa jak w domku dla lalek Barbie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie moge się zdecydować i chyba na razie sobie daruję.

Ten neon świeci bardziej na różowo niż czerwono......k.....wa jak w domku dla lalek Barbie :facepalm:

Twój domek i Twoje lalki :grin: :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Napisz cos więcej o montażu listw z slina. Kupiłeś ori? Montowałes na taśmę czy klej?

Zastanawiam sie nad nimi ale obawiam sie jak zachowuje sie to w zime - wody/śniegu w szparach pomiędzy listwa a karasoria można sie spodziewać.

Pozdro

Wysłane przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Napisz cos więcej o montażu listw z slina. Kupiłeś ori? Montowałes na taśmę czy klej?

Zastanawiam sie nad nimi ale obawiam sie jak zachowuje sie to w zime - wody/śniegu w szparach pomiędzy listwa a karasoria można sie spodziewać.

Pozdro

Wysłane przez Tapatalk

Tutaj masz wszystko na ten temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/234495-listwy-s4-s-line-zewnetrzne-montaz/

Ja listwy kupowałem nowe ORI przy odklejanych używkach może się zdarzyć że nie będą pasowały, kleiłem na taśmę i klej do szyb Wurth, na pewno nie odpadną :D

A samochód trzeba myć to nie bedzie problemu z brudem gdzies tam zalegającym :)

Zrobisz jak zechcesz ja uważam że było warto

A skoro już tu wlazłem to powiem tylko że właśnie odebrałem nowe zabawki :banan:

n97of4wf.jpg

Będę chłodził :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o numer części do rury i link do aukcji z neonem :)

Chciałem zrobić sobie podświetlane schowki w boczkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neon http://allegro.pl/nx3-neon-gietki-3mm-rozne-kolory-super-tuning-i4516870536.html

zawór 3B0 816 355 01C rura 8R1 816 311


No i zrobiłem tego moda z chłodzeniem schowka ale k....wa żebym wiedział to bym się nie czepiał :facepalm:

Ciężka sprawa z dokładnym wycelowaniem otworu w schowku (oczywiście za pierwszym razem spi....łem) i poza tym jakość części serwowanych przez audi to jakas totalna pomyłka :facepalm:

Rurka z tą pierdołką zamiast się ciasno zatrzaskiwać w obudowie wentylacji to lata jak g....no w gaciach i bokami spiernicza schłodzone powietrze.

Zawór zamykający dopływ chłodzenia w schowku jest tak tandetnie wykonany że po kilkukrotnym przekręceniu zaczął mi się rozlatywać w rękach :facepalm:

Ogólnie rzecz biorąc uważam że mod nie wart zachodu choć miło jest wyjąć chłodny napój ze schowka :wink:

tqcd4hto.jpg

ori9ztfo.jpg

poisaeow.jpg

632conae.jpg


A takie tam wieczorowa porą :wink:

7bfonz8s.jpg

695zvna8.jpg

ijufll86.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowa zegarów z A5 jest :thumbup1: też wymieniałem u siebie parę miesięcy temu , efekt zwłaszcza wieczorem jak są podświetlone jest z....ty ,bez porównania ze standardową obudową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowa zegarów z A5 jest :thumbup1: też wymieniałem u siebie parę miesięcy temu , efekt zwłaszcza wieczorem jak są podświetlone jest z....ty ,bez porównania ze standardową obudową

Dobrze mówisz dać Ci piwka :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dotarłem , ale pomodzona ta twoja furmanka super sie prezentuje :thumbup1: , autko życze dalszych modów i bezawaryjności oczywiście

Ps' gdzie kupowałeś t polerke sonax :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dotarłem , ale pomodzona ta twoja furmanka super sie prezentuje :thumbup1: , autko życze dalszych modów i bezawaryjności oczywiście

Ps' gdzie kupowałeś t polerke

Ja kupowałem przez Holenderskie audi forum, grupowy zakup zniżka cenowa http://www.carclean.nl/

Po problemach ze znalezieniem pinów wreszcie udało mi się odpalić fotochrom :)

Jesienna sesyjka :)

zcpe2cdn.jpg

i29bsfjl.jpg

s7965dq2.jpg

b69e6tg6.jpg

gijjvurv.jpg

aiuyq7uo.jpg

2ifrh5sy.jpg

yv6pqbhg.jpg

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet podoba mi się ten kolorek ^_^ Jakie masz ET? Tył schowany <taki jakiś> na trzecim od dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakie masz ET? Tył schowany na trzecim od dołu.

Jeśli dobrze pamiętam ET45 i właśnie gumiak siedzi wewnątrz prawie 2cm od górnej krawędzi błotnika.

Zastanawiam się nad jakimś innym kółkiem coby trochę wypchnąć na zewnątrz, tylko jakoś pomysłu nie mam jakie rozmiary kółek szukać :facepalm: jakieś podpowiedzi?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś ja do tych dystansów nie mam zaufania, wole chyba kółko zmienić


Po zamontowaniu LED Cree w halogenach nie byłem zadowolony z ilości światła jaką dają Cree, więc wyleciały :wink:

Kupiłem żarówki H11 podobno wypełnione xenonem ile w tym prawdy nawet najstarsi górale nie wiedzą :wink:

Dzis założyłem no i ilość światła o niebo lepsza niż z Cree i barwą podobne do bixenonów także na razie jestem zadowolony :)

Ciekawe tylko jak długo będą działały :naughty:

mzwyote6.jpg

us8w45h8.jpg

javoqrew.jpg

87ug3jeo.jpg

h4su9fw8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że super wyszło :jerk: ,możesz dać zdjęcie jak wyglądają te żarówki chodzi mi o końcówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie zrobiłem fotki samych żarówek :facepalm: no ale wygoglaj sobie H11 to zobaczysz jaka mają końcówkę :)

Ewentualnie ze strony gdzie kupiłem sobie pooglądaj http://www.jmf-gadget.com/Webwinkel-Product-1739273/Haloge-lamp-met-Xenon-Gas-7500K-H1-H4-H7-H8-H11-H13-HB3-HB4.html

A wspomnę jeszcze że mają 7500K :)

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak często będziesz używał. Jako mijania (H7 bodajże) wytrzymują zwykle do pol roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak często będziesz używał. Jako mijania (H7 bodajże) wytrzymują zwykle do pol roku.

No wiem właśnie dlatego napisałem ciekawe jak długo.

W poprzednim aucie miałem H7 i zwykle padały po wjechaniu w większy dołek :facepalm:

No zobaczymy, strasznie drogie nie były więc żałować nie ma co, a jak nie to będę testował jeszcze coś innego.

A używam w sumie rzadko tylko doświetlenie zakrętów cały czas chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dotarłem , ale pomodzona ta twoja furmanka super sie prezentuje :thumbup1: , autko życze dalszych modów i bezawaryjności oczywiście

Ps' gdzie kupowałeś t polerke

Ja kupowałem przez Holenderskie audi forum, grupowy zakup zniżka cenowa http://www.carclean.nl/

Po problemach ze znalezieniem pinów wreszcie udało mi się odpalić fotochrom :)

Jesienna sesyjka :)

zcpe2cdn.jpg

i29bsfjl.jpg

s7965dq2.jpg

b69e6tg6.jpg

gijjvurv.jpg

aiuyq7uo.jpg

2ifrh5sy.jpg

yv6pqbhg.jpg

:kox::kox: Fajne to masz panie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...