Treść opublikowana przez Lukas
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
w ON na powrot :?: :mrgreen: jak beda pelne baki przed rozpoczeciem imprezy to mysle ze jakos wystarczy na powrot :mrgreen:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
jak ktos pozniej nie pojedzie i nie znajdzie zastepstwa to my sie za ta gotowke pobawimy :mrgreen:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
uwazam ze calosc zeby pozniej nie bylo zbednych akcji
-
3 sygnaly przy zapaleniu silnika ! co to moze byc
moge sie zakladac ze AQ jakie robisz trasy autem zdazy sie naladowac :?: moze jest jakis dodatkowy lewy pobor pradu i dlatego szybko pada ja mam nowy AQ 3 miesieczny i dzisiaj po 6 dniach stania auta z samego rana tez mi zapiszczal ale odpalil z pierwszego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak dokladnie Norbi bo sie chlopak jeszcze w sobie zamknie :mrgreen:
-
Co Cię denerwuje w audi A4
\to ja nie wiem jaki ty wielki jestes ja mam 188cm i w uno zrobilem na raz 1500km i nic mnie nie bolalo :razz: widocznie przyzwyczailes sie do luksusu a co mnie denerwuje w audi ze drzwi opadaja a pozniej szumi przy 120 KM/h
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
nic innego tutaj nie wyradzimy tak musi byc bedzie snieg czy nie wazne bysmy my byli :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja bede plus + 1 takze slownie dwie osoby
-
opony zimowki 15"
Czyli zeby ci to spasowalo to bys musial miec oponke o wymiarach 185/68/15 :mrgreen:
-
opony zimowki 15"
no i tu sie mylisz bo uwazasz ze jak pisze 65 to jest to wysokosc profil a to jest procentowa wysokosc z szerokosci opony
-
[B7 3.0 TDI BKN]Rozrząd
macie bez plastikow ale i tak nic nie widac
-
[B5 ACK] hamulec ręczny
oni to tam wogole maja dziwne auta z gniazdkami i takimi tam :mrgreen: kolega brombel moze cos nam na ten temat powiedziec
-
[B7 3.0 TDI BKN]Rozrząd
prosze :mrgreen: http://img45.imageshack.us/my.php?image=250420060210bs.jpg ale ja tam nic nie widze
-
powoli zimówki
opona wzmocniona "Extra Load" XL
-
opony zimowki 15"
185 sa o 2 % wieksze od 195 a wiec licznik o tyle bedzie cie oklamywal
-
[B5] Zmiana tylnich lamp sedan
obstawiam ze 95-97 bo po co by zmienial lampki z pierwszego liftu na drugi :?:
-
[B5] Zmiana tylnich lamp sedan
jak masz kase to pierwsze zawsze beda inne niz ma kazdy ale te po drugim lifcie tez sa ladne z podpieciem nie ma zadnych problemow
-
AUDI V8 4.2(RS) FOTKI FOTKI
poteżna moc jak ja lubie dzwiek V :roll: oby jak najdluzej sluzyla a dzwiek to jest taki http://videos.streetfire.net/category/Audi/13/c1e1498d-e401-468c-bf6f-5b4b6c3a1031.htm
-
Moje Audi A4 1,9 TDI AJM
Murzyn ma tak samo w swoim PD widocznie ten model taki ma gratis
-
Strefa Śmiechu
- I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
no chyba ze ktos pogada z giertychem i przesunie ferie :mrgreen: [ Dodano: 03-11-2006, 11:20 ] wiesz Hugo u nas to nic nie wiadomo i jeszcze tak zrobimy a wiec nie podpuszczaj- Ładowanie akumulatora
to tez zalezy jaki masz prostownik czy nie daje szalonego napiecia i jak zdejmujesz krokodylki nie dopuszczac do iskrzenia. Ale bratpit, jak nie ladujesz go czesto to tak jak plati mowi wyjac lub odpiac kleme plus (+) chociaz jak ci go zagotuje to elektrolit moze niepotrzebnie cos zachlapac. Wybor nalezy do Ciebie- Ładowanie akumulatora
chodzi o to ze sie wsio rozprogramuje trzeba fure pozniej grzac do 90st. klapki od nawiewu tez musza sie ustwic okna ci beda dziwnie chodzily centralny tez moze miec problemy przy pierwszym otwarciu zamknieciu fakt pozniej wszystko wroci do normy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to chyba bedzie jakies grupowe mycie bo przy dzisiejszej aurze to moze byc ciezko miec czyste auta :razz:- I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
no moze 2 osoby gdzies by zmiescil ale nie 20 - I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r