Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. w ON na powrot :?: :mrgreen: jak beda pelne baki przed rozpoczeciem imprezy to mysle ze jakos wystarczy na powrot :mrgreen:
  2. jak ktos pozniej nie pojedzie i nie znajdzie zastepstwa to my sie za ta gotowke pobawimy :mrgreen:
  3. uwazam ze calosc zeby pozniej nie bylo zbednych akcji
  4. moge sie zakladac ze AQ jakie robisz trasy autem zdazy sie naladowac :?: moze jest jakis dodatkowy lewy pobor pradu i dlatego szybko pada ja mam nowy AQ 3 miesieczny i dzisiaj po 6 dniach stania auta z samego rana tez mi zapiszczal ale odpalil z pierwszego
  5. tak dokladnie Norbi bo sie chlopak jeszcze w sobie zamknie :mrgreen:
  6. \to ja nie wiem jaki ty wielki jestes ja mam 188cm i w uno zrobilem na raz 1500km i nic mnie nie bolalo :razz: widocznie przyzwyczailes sie do luksusu a co mnie denerwuje w audi ze drzwi opadaja a pozniej szumi przy 120 KM/h
  7. nic innego tutaj nie wyradzimy tak musi byc bedzie snieg czy nie wazne bysmy my byli :twisted:
  8. no ja bede plus + 1 takze slownie dwie osoby
  9. Czyli zeby ci to spasowalo to bys musial miec oponke o wymiarach 185/68/15 :mrgreen:
  10. no i tu sie mylisz bo uwazasz ze jak pisze 65 to jest to wysokosc profil a to jest procentowa wysokosc z szerokosci opony
  11. Lukas odpowiedział(a) na pre_pl temat w Audi A4 B6/B7
    macie bez plastikow ale i tak nic nie widac
  12. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    oni to tam wogole maja dziwne auta z gniazdkami i takimi tam :mrgreen: kolega brombel moze cos nam na ten temat powiedziec
  13. Lukas odpowiedział(a) na pre_pl temat w Audi A4 B6/B7
    prosze :mrgreen: http://img45.imageshack.us/my.php?image=250420060210bs.jpg ale ja tam nic nie widze
  14. opona wzmocniona "Extra Load" XL
  15. 185 sa o 2 % wieksze od 195 a wiec licznik o tyle bedzie cie oklamywal
  16. obstawiam ze 95-97 bo po co by zmienial lampki z pierwszego liftu na drugi :?:
  17. jak masz kase to pierwsze zawsze beda inne niz ma kazdy ale te po drugim lifcie tez sa ladne z podpieciem nie ma zadnych problemow
  18. Lukas odpowiedział(a) na Cygann temat w Audi
    poteżna moc jak ja lubie dzwiek V :roll: oby jak najdluzej sluzyla a dzwiek to jest taki http://videos.streetfire.net/category/Audi/13/c1e1498d-e401-468c-bf6f-5b4b6c3a1031.htm
  19. Murzyn ma tak samo w swoim PD widocznie ten model taki ma gratis
  20. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  21. no chyba ze ktos pogada z giertychem i przesunie ferie :mrgreen: [ Dodano: 03-11-2006, 11:20 ] wiesz Hugo u nas to nic nie wiadomo i jeszcze tak zrobimy a wiec nie podpuszczaj
  22. to tez zalezy jaki masz prostownik czy nie daje szalonego napiecia i jak zdejmujesz krokodylki nie dopuszczac do iskrzenia. Ale bratpit, jak nie ladujesz go czesto to tak jak plati mowi wyjac lub odpiac kleme plus (+) chociaz jak ci go zagotuje to elektrolit moze niepotrzebnie cos zachlapac. Wybor nalezy do Ciebie
  23. chodzi o to ze sie wsio rozprogramuje trzeba fure pozniej grzac do 90st. klapki od nawiewu tez musza sie ustwic okna ci beda dziwnie chodzily centralny tez moze miec problemy przy pierwszym otwarciu zamknieciu fakt pozniej wszystko wroci do normy
  24. to chyba bedzie jakies grupowe mycie bo przy dzisiejszej aurze to moze byc ciezko miec czyste auta :razz:
  25. no moze 2 osoby gdzies by zmiescil ale nie 20

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.