Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Kunio vaga to B5 to tylko Sembis byl ostatnio i mial go ja mam tylko do B6 a ten ci nie pojdzie
  2. Norbi nie wiedzialem ze takie pazdziochy to tez sa S4 hehe
  3. Wita zrobiles tysiaka postow jutro to opijemy tylko oby nie ta woda swiecona
  4. Norbi ale masz avatara no chyba ze uzytkownik nie widzi swojego bo ja np. mojego nie widze tylko x
  5. Wiciu spokojnie wytrzymaj do jutra to sie odstresujesz
  6. Wiciu do domku Cie zabiore nie ma problemu
  7. Niech tylko Adas to zobaczy a jutro beda wszyscy
  8. Nie mamy wyjscia ale po miesiacu mysle ze damy rade sie juz calkiem przestawic Jutro SPOT !!
  9. Poziek widze ze juz podpisa masz aktualny brak lans 15"
  10. Spokojnie chlopaki takie forum juz zostanie tylko dostosuje sie je zeby bylo podobne do ostatniego
  11. No chlopaki maja gdzies niedlugo jechac to pewnie pochwala sie cena
  12. Adas tez dzisiaj sam spedza wieczor to moze sie jakos zgadacie
  13. A co Poziek Qrysi dzisiaj nie bedzie na herbatce znowu ???
  14. Lody a deszczu to nie bedzie sezon czas zaczac
  15. Ta wczorajsza burza odciela mnie od netu na 20 godzin chyba musze zmienic dostawce Chlopaki potrzebuje dmuchawe nawiewu do samochodu moja poszla sie chyba je*** w B5 bylo jednak lepiej dmuchawa jest pionowo i jak jest jakis przeciek to sie nie leje prosto na silnik a w B6 lezy na samym dole poziomo i ja woda zalala chyba musze pogadac z Adasiem to cos zalatwi
  16. no wlasnie tu jest plus bo juz nie musi sie tym martwic
  17. oj tylko nie grzany to nie jest dobre dla samochodu a gdzie ty w Polsce masz spokojne dzielnice :eek:
  18. no ladnie sie hak wbil Wit no coz troche szpachli i bedzie jak nowy
  19. a to moja wina ze juz byl zalozony to tak samo jak u Pozia kupil i jezdzil nie wiedzac co czyni Wit to czuje ze predko Killa nie zrobimy wracajac ze spota :frown:
  20. Powitac Gdynie
  21. a juz mialem do siebie kupowac taki program ale dobrze ze sie pohamowalem bo by mi jeszcze tak samo turbulum sie wysralo
  22. wszyscy na biednego Pozia jak nie wozki i powiekszenie rodziny to jeszcze Koza i to z rogami
  23. Jestem tego samego zdania co Brynia AC zaplacone ale auto spokojnie na parkingu, Adamooo moze sie na ten temat wypowiedziec bo on stawial pod blokiem i mial codziennie niespodzianki
  24. Widze ze Poz broni sie recami i nogami ale to wszystko przez to twoje naprawione doladowanie
  25. nie no ono pomyslal wczesniej (nie to co Poziek) i kupil sobie avancika zeby wozeczek sie zmiescil to felgi tez sie zaladuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.