Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ponoc juz cos sie organizuje gdzies jakos lece do Łodzi na spota jak cos komus moze trzeba z tego miasta to dzwonic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak ty to jak zwykle po weekendzie (glowa boli) :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to pozdrow Lookiera i powiedz zeby sie odezwal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ciekawe jakby to wygladalo w tym czerwonym swiatelku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to moze na nastepnej imprezie znajac wasze popedy to bedziecie naginac w jednych wszyscy razem cytat czyj to "ja was Kocham ale do łozka z wami nie pojde "
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomboy mu zalatwial po znajomosci z Klubu BMW gdzie polary opychal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tym bardziej jak bede swiecil swoim trixenonem Ci po tylku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu bo ty masz dziury wszedzie to nic dziwnego ze nie jedzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ale ze mu Klaudia tak ladnie pozuje tylko pozazdroscic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to w takim razie ja swoja navi wywalam
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No Poz piknie to wydlada no ale myslalem ze nie bedzie pokazywalo w zegarach a tu zonk :eek: to co jednak sprzedajesz furaka tak jak mowiles :frown: no ale w sumie po co masz sie meczyc- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To kiedy Poziek ogladamy ten koncert- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fotki ala rezanie navi :twisted:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
praca od niego wymaga zeby byl usmiechniety nigdy nie wiadomo gdzie czai sie kolejny zainteresowany RS4- Strefa Śmiechu
Temu nawet nie pomoglo :eek:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakie przekrety ja o niczym nie wiem Mi tu bardziej chodzi o to zeby du** nie zawracac Lookierowi tylko samemu na legalu tam pojechac- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A my mieslimy cos załatwic dla nas i co sprawa ucichla a nie wiadomo jak dlugo Lookier bedzie pracowal u VWSZ- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko pamietaj o tej mojej navi sie popytac- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ta rakieta to Zółwia :twisted: w pierwszym poscie jest napisane ze jak ktos nie ma mojego numeru to Pw pisac latwiej sie w tym momencie znalesc Poź to sprawdzaj ten towar i jak bedzie ok to dawaj znac- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to widze popłyneliscie z tym pakietem oswietlenie Poz juz wysylam namiary- Felgi do A4
ale kolega chcial takze mysle ze 19" i koniec :twisted:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jak zrywał jak go dopiero co kladli dla nas specjalnie zebysmy mogli jezdzic po rownym- Polecane opony letnie
a moze to fele 18" micek a nie 17"- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to po spocie trochu nas bylo naliczylem 9 aut chyba :biggrin: a ile wspomnien bylo milych z zycia A4WT - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.