Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To co chlopaki jutro na Torwarku o 19
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja to mam tylko jeden pokoj do dyspozycji to nie poszalejemy no chyba ze ktos zajmie miejsce z psem
-
Przycisk na prawym słupku - do czego służy?
Jakbys poszukał na forum to bys wiedzial guzik jest od alarmu czujke mozna tym wylaczyc.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zółwik ostatnio mowil ze on w kwietniu dopiero sie wybudza No jak tak dalej bedzie to wtorek na Torwarku
-
Opony letnie do B5
chyba czudaj, musisz zmienic ankiete bo wszyscy jednym glosem sa za Dunlopem ja tez
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
a wlasnie na zlocie zieloni romawiali o podwyzkach i ustalilismy 10% wiecej ale ja na swoim koncie tego nie odnotowalem, Hugo to jak bedzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no na torwarku czuje sie jak w domu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spanky plan taki jest zobaczymy jak bedzie we wtoreczek
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
dawac dawac troche poprzebiera sie i te ladniejsze umiesci na DVD z filmem
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
no to dzialac bo w przyszlym tyg chce zamknac temat filmu i zdjec
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
to zamykamy ten i otwieramy nowy temat na letni
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
ale i tak ten zlot byl lepszy niz poprzedni bo na mazurach w hotelu nie chca nas juz widziec a tutaj nas zapraszali :eek:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Takie tematy zawsze same umieraja podobnie bylo z impreza na mazurach 2 tyg i po sprawie mi zostal jeszcze film płytki sa juz gotowe tylko materialu na nie brak cos mi sie wydaje ze nie wszyscy wrzucili swoje zdjecia ze Zlotu
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
jedno mnie tylko dziwi ze na zlocie bylo 50 klubowiczow a tylko wrazenia maja 20 osob reszcie sie nie podobalo :eek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jak przyszly piatek to jestem za kupie juz Mon cherry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ten czlowiek mnie ciagle zadziwia ale pozytywnie :eek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i tu sie mylisz poszla tak jak stala
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie tak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak na serio bo mu sie wozek nie miesci :biggrin:
-
felgi
no ale tu nikt nie napisal ze duzy profil nie ma rantu tylko ze wystepuje czesciej a to roznica
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Takze panowie na przyszly wtorek musimy ostro podzialac i wsio wyrezac
-
jakie opony do tych felg
225/45/17 taki jest wymiar optymalny
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
no tak bo Prezes tez nie dostal :biggrin:
-
felgi
dokladnie spedyt niski profil ma w wiekszosci rancik
-
[B6]- pojemnosc zbiornika paliwa
widocznie liczydlo niezle oszukuje wiecej tam nie tankuj