Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. Jeszcze jedno pytanie... pod zacisk od caba pasuje tarcza i klocki od avanta/sedana czy trzeba szukać pod ten zacisk? Tarcze okazały się krzywe, więc 320 mm na horyzoncie.
  2. george odpowiedział(a) na El_Nino temat w Śląskie
    @KoJ@K ? Przy okazji rozklejenia warto zmienić soczewkę.
  3. Jest profi robota. Myślę, że we wrześniu/październiku zobaczę efekt na aucie.
  4. Zapasowy komplet kupił ode mnie.
  5. Wykopałem jeszcze coś...oryginalne soczewki z Xenon Plus, Osram Night Breaker 200% 4300 K, odbłyśniki po regeneracji, obecnie w posiadaniu @MaTeo85 Mijania Drogowe Seryjna soczewka słabo oświetla pobocza. Wyższa temperatura palników też chyba poprawia widoczność.
  6. Z ksenonem jazda nocą to inny wymiar jazdy. Mijania na Hella Intemo i Philips 4350/4800 K Drogowe Zdjęcie robione na pochyłym terenie.
  7. Jeżeli będzie malował zderzak i/lub maskę to dostarcz błotnik do pomalowania. Gotowy element będzie miały inny odcień, reszta auta inny i pomalowane jeszcze inny... Miasto niecałe 100 k mieszkańców, duży warsztat 450 zł za element, czyli drzwi czy zderzak, maska. Za doły drzwi - były pordzewiałe 250 zł za lewą i prawą stronę łącznie.
  8. Odnośnie tyłu... 288 z B7 lub 300 od S4 jedynie pod 16" czy jest jeszcze inna opcja?
  9. @Biggi @trepek ma na sprzedaż soczewki Jeżeli masz ori xenon plus to wejdą bez rozklejania lamp. W obecnych lampach mam te soczewki i na tle seryjnej jest przepaść - doświetla pobocza tak jak należy.
  10. Rynek rezaczy lamp kurczy się. Kojak również nie tyka już lamp B6. Również miałem okazję jechać jako pasażer i na niemieckiej autostradzie radzi sobie przyzwoicie. Pomimo znienawidzonej konfiguracji przez większość Mateusz skrupulatnie doinwestowuje. Na wrześniowy spot będzie zaktualizowana lista modów?
  11. Cab miał 2,7 TDI, ale 2,5 TDI było jedynie w avancie i sedanie z tego co widzę.
  12. Jeszcze jedno pytanie, 2,0 TFSI i 3,2 FSI oraz 3,0 TDI miały tylko 320 mm z przodu czy inne silniki również?
  13. Tego zacisku nie trzeba frezować?
  14. Forumowiczki i Forumowicze, kilka dni temu przy włączeniu radia Symphony II z BOSE (fabryczny zestaw) pojawia się uderzenie w głośniku i przez chwilę słychać pisk. Sytuacja nie występuję przy każdym uruchomieniu radia. Z góry dziękuję za pomoc!
  15. Na czym polegał fenomen tych lamp? Odbłyśniki czy soczewka?
  16. Sfrezować zacisk i nie potrzeba dystansów.
  17. Mam zamienniki za 170 zł (lakiernik kupował) i nie są źle spasowana oraz plasteliny. @lewiatan1989 macał te błotniki.
  18. Mówię jedynie o tym co producent dokładał... ale mniejsza o to.
  19. 15tka z dobrym ET zmieści 312. Do S6 C4 były stalowe a tam siedziało również 312. Chyba ET 40 było w takich stalówkach.
  20. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Luźna rozkmina... Czy muszę ciąć zderzak S line, aby zmieścił się odpinany hak?
  21. Zaciski @Dev lub @rs dziadek.
  22. Zacisk pod 245 i 255 jest tak sam. Na 312 jest taki sam zacisk jak w 288, ale jarzmo wymaga wymiany. Moim zdaniem szkoda inwestować w 312, jeżeli musisz zmienić tarcze. Swoje zaciski zawsze możesz sprzedać. 288/245, nieźle ktoś przydziadował...
  23. Dokładnie tak samo zrobił mój majster. Piszę jako następny w kolejce. Efekt końcowy robi wrażenie. Jeżeli chodzi chodzi o hałas i wibracje, to gdyby nie ustąpiły... wyjmij Diesla spod maski.
  24. @Wandej , w jakiej cenie miałbyś tarcze i klocki pod 320 mm? Zaciski też masz w sprzedaży? Jeżeli okaże się, że mam krzywe tarcze, to przechodzę na 320 mm.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.