Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. Tuner najpierw powinien zbadać auto i spróbować ustalić dlaczego nie trzyma serii, potem robić modyfikacje. Podjedź do Aligatora - Dynosoft i zrobią to zgodnie ze sztuką.
  2. Miałem na myśli drugiego szwagra Dawida, ale nie wiedziałem czy to również Twój szwagier.
  3. Hybryda, większe wtryski, heble, DP/lub sportowy kat, drugi IC lub fmic i większe wtryski - te zabegi dadzą Ci relatywnie większy wzrost mocy/cena. Później zaczną się duże nakłady. Niemniej Twoje auto, Twój wybór. Wolałem zadbać o inne rzeczy niż w moc. Na rolkach wyszła mi zdrowa seria BEX. Lekki program i auto jest żywsze przy niskim nakładzie kosztów. Powodzenia w modach i bezawaryjności.
  4. @dynamiquedci ogarnia przekładki z manuala na Q, również Radom.
  5. Jaka moc w planach, że fmic?
  6. A4 szwagra @dayd_4 ?
  7. O lince ręcznego wiem, musi być z S4. 288 mają inną sztywność niż w 300?
  8. Skłaniam się ku tezie, że np. handlarz mógł pogonić zestaw 312/255 i wrzucił na sztukę 288/245, stąd poprzedni właściciel przed @El Patriko kupił nowe heble 288/245. Inna opcja to nieogarnięty sprzedający.
  9. Może chociaż jarzma są zmienione, w końcu tyle wystarczy do konwersji 288/245 <-> 312/255. Czyżby ktoś rzucił się na zysk ze sprzedaży jarzma i kupna mniejszych tarcz?
  10. Dokładka od Leona Cupry? Zderzak na +.
  11. Też na dniach wlatuje 320, ale od Caba, więc nie muszę frezować pod swoją felgę - 16". U Ciebie spokojnie wejdą na 17". Tył również wlatuje 288? @Dev , pod 16" wjechałoby S4 czy tylko 288?
  12. Oby tak było dalej.
  13. Może warto byłoby dorzucić info na temat zacisku od B7 cabrio? @H4mm3R
  14. B6 spalała podobnie? Czy CR w B8 jest oszczędniejsze od AVF B6, czy podobne wyniki osiągasz?
  15. Sprzedaj w takim stanie jak jest i kup coś z 1,8 T.
  16. Kto nie smaruje, ten nie jedzie.
  17. Przeoczyłem T. TFSI było tylko 3,0. Z resztą w innych modelach również tylko 3,0.
  18. Było w prelifcie. Gdybym wiedział, że sytuacja pozwoli mi na dozbieranie do B8 2,0 TDI Q, wybrałbym je zamiast B6 1,8 T - lepsze prowadzenie, mniejsze spalanie. Z drugiej strony z kilometrażem/wiekiem pojawiłyby się te same tematy.
  19. Pytanie pośrednio związane z heblami B6. Do jakich innych modeli oprócz B7 będą pasować zaciski od B6 312? A3 8L FL i A6 C5 FL?
  20. Jedynie RS4 B7 z racji serii RS.
  21. Jeżeli zwiększyłeś o milimetr średnicę tłoka, to pojemność wzrosła do 4260 ccm. Korbowody i wał seria?
  22. Prawie 4,3. ~ 4260 ccm. Temat zapowiada się ciekawie - przebrnąłem przez całość. Powodzenia w dalszych pracach.
  23. Dokładnie. Zaciski od caba już w drodze. Stare tarcze mają bicie na gorąco, na zimno nie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.