Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. Również w planach mam 320, ale to pod warunkiem, że tarcze będą do wymiany. Do spokojnej jazdy wystarczy.
  2. Zaciski pod 320 czy 345?
  3. Wszystko w temacie.
  4. Lampy USA przód również będą? Klapa ładnie siadła.
  5. 288 to powinno seryjnie siedzieć z tyłu... albo 300. Przejechałem się ostatnio C6 2,7 TDI z 320/302 i.... 312/255 nie hamuje.
  6. Świetnie prezentuje się. Teraz tylko Q brakuje do pełni szczęścia.
  7. Większa tarcza = większa cena. Klocki również będą droższe. Za 400 zł pod 320 mm nie będzie możliwe dostanie dobrych tarcz i klocków.
  8. 312 nie są wiele tańsze. Tańszą opcją byłoby przejście na 312, czyli tarcza, klocki i jarzmo, ale słabo hamuje na tle 320. Jeżeli okażą się tarcze krzywe, to też robię swap z 312 na 320.
  9. NSSC 510HP ma homologację RL00.
  10. Ciche auta zabijają dzieci.
  11. Tarcze od A6 C6 nie będą pasować do A4.
  12. DES Auto ogarnie taką modyfikację.
  13. Ciekawa opcja. Jak to wygląda względem przepisów? Przeciwmgielnych bardzo rzadko używa się, a DRL przydatna opcja.
  14. Gratulację wytrwałości w walce z bixenonem.
  15. @chopin szukał AVF w Avancie dla siostry. O ile nie masz kupca, to pójdzie w dobre ręce.
  16. Poszukuję firmy, która wykonałaby kilka elementów z nierdzewki, pospawała i wykonała kołnierze z nierdzewki oraz czarnej stali. Będę wdzięczny za namiary.
  17. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Np. sterowniki 55,56 i 58. Z ABS też jest problem.
  18. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z klonem bywa loteria... u mnie łączy się jedynie z częścią sterowników.
  19. 347 mm? 320 mm a potem co było?
  20. george odpowiedział(a) na Konrad99 temat w 2.0TDI
    Zapewne chodziło o 178 KM, ale dla benzyny 278 KM i 403 Nm to już fajny wynik np. 1,8 T czy 2,0 T.
  21. george odpowiedział(a) na Konrad99 temat w 2.0TDI
    Zdrowy silnik i dobry tuner to podstawa.
  22. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    https://a4-klub.pl/topic/388226-interface-diagnostyczny-obdeleven/ https://a4-klub.pl/topic/430445-obdeleven-opinie-czy-warto-to-kupić/?tab=comments#comment-5345246
  23. Cały sierpień jestem poza Gdańskiem, a wrzesień... nie wiem.
  24. Miałem tę samą przypadłość, dokładniej na łączeniu obudowy. Ładna sztuka!
  25. Zobacz co jest napisane na klapce wlewu paliwa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.