Treść opublikowana przez george
-
1.8t bex rozrząd
Guma starzeje się, więc... dasz gwarancję, że wytrzyma kolejne lata?
-
B6 DIVISION
Szybkie pytanie... czy do B6 podejdzie komplet foteli od B7 w zakresie poduszek powietrznych i ewentualne innej elektryki?
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
B5 w serii stoi wyżej niż B6 (chyba). Mając fabrycznie - 20 mm boje się, że zahaczę o coś. Najważniejsze, żeby użytkownik był zadowolony.
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Mam B6, ale 2 x s line i na deser quattro.
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Rok temu myślałem o B8, ale fajne 2,0 TDI quattro to 35k+, bliżej 40... a B6/B7 to 20-25 i tu zaważył czynnik ekonomiczny. Golf VI/Octavia CR 4x4 to ~30k. Niemniej nie żałuję wyboru.
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
BEX lub BFB Q B6/B7?
-
SWAP kierownicy z przed lift-u na ....
Szukaj ostatniej od Audi S6 C4, podejdzie bez rzeźby. Druga wygląd jakby z pólifta, ale tu nie wiem czy będzie pasować.
-
W213 220d 4 Matic AMG
4matic na TAK czy na NIE?
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
Słynne mocowanie amortyzatorów w B5 quattro? Lubiły sobie podgnić.
-
Wibracje auta w zakresie od 110 do 140
Niech mechanik pomierzy bicie piast oraz tarcz. Krzywe tarcze powodowały wibracja powyżej 120 km/h i oczywiście w trakcie hamowania.
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 375/300
Miałem na myśli treści 18+.
-
[AVJ] Niebieskie 1.8T 4x4 Patryka // K03s Hybryda / S4 Brake 345mm / FMIC / VFIZ / MS Design / Kierownica Multi / RECARO S4 / MAM RS4 - "SLINE work in progress..." - ZAWIESZENIE PRZÓD NOWE
Skoro wzrosła masa, więc i moc musi być wyższa.
-
B6 DIVISION
To jest B5 FL, nie B6. PCLab? Jakąś dekadę temu bywałem tam trochę, specyficzne forum. Zmień zasilacz! :E
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 375/300
Dobrze, że zdjęcia pojawiły się po 22-tej.
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
Najważniejsze, aby iść do przodu.
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
Auto zrobione ze smakiem.
-
Seat Exeo 1.8T 244hp/348nm 320/288mm cupra
Chyba WEFA. Droższy, ale z obsługą BT/USB jest WEFA 606.
-
parowanie lampa xenom b7
Sprężarka jest zbyt agresywna, ale wytwornica dymu jak najbardziej ok.
-
parowanie lampa xenom b7
Czy sprawdziłeś odpowietrzniki? W jakim stanie są dekle?
-
B8 TrOOOOp
Instalowałem przy wyłączonym antywirusie i Internecie.
-
B8 TrOOOOp
Nawet nie aktualizowałem, a kabel był drętwy. Interfejs wykrywał, ale ze sterownikami nie łączył się. Uroki klonów...
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Bez zmierzenia czujnikiem zegarowym piasty i tarczy trudno wskazać winowajcę... Miałem drgania podczas hamowania na kierownicy i z upływem czasem nasilało się, ponadto przy 130 km/h i więcej były wibracje. Winne okazały się tarcze, które po rozgrzaniu miały bicie, przy okazji wyszła przerdzewiała piasta. Niemniej sprawdź stan vacuum pompy - newralgiczny punkt TDI na pompkach oraz resztę układu hamulcowego. Vacuum odpowiada również za hamulce. Po ustaleniu problemu i usunięciu zmieniaj zaciski i tarcze. Jeżeli wcześniej nie katowałeś hamulców, to jednorazowe hamowanie 160 km/h - 120 km/h nie zagrzeje Ci hamulców.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Problemy z hamowaniem występują na niskich obrotach? Swap hebli to jedno, ale przejrzy vacuum pompę. AWX też ma 288/245, więc problem nie tkwi w doborze zacisków. Pochyl się nad diagnostyką vacuum pompy i układu hamulcowe.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
W profilu jest wpisane BRB, więc 288. 320/288 - podchodzi pod oryginalne felgi. Sam jestem po przesiadce na 320 z 312 (ten sam zacisk jak w 288), co prawda docieram zestaw, ale jest różnica.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Mam z przodu 320 mm, więc będzie znaczna dysproporcja. Po drugie na obecne koła nie weszłoby. Przy 17" bezsprzecznie 345/330.