Treść opublikowana przez bongod
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Dla mnie seria była spoko z dp ale wiadomo przelot 2.7 cala rządzi sie innymi prawami .Jak tylko będzie skończony dam foto . Narazie była prowizorka i testy [emoji4] . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Pomiar na postoju to i ja mogę zrobić i będzie ok . Problem pojawia się podczas jazdy między 3000 a 4000 obr . Moc okolo 260 ps . Rozmawiałem też z innymi ludźmi co robili przeloty w innych warsztatach i niestety mają ten sam problem. Renomowanych warsztatach polecanych tu na forum żeby nie było [emoji6] . Poprostu niektórzy to widocznie potrafią tolerować ja nie . To dla mnie daily car i latam sporo w trasie . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Dwa końcowe duże, dwa cienkie okragłe na rurach przed nimi i jeden duży przed Y pipe . Robiłem już różne kombinacje i te buczenie jest dla mnie nie do zaakceptowania . Może komuś to odpowiada ale mi uszy więdną a głowa moja i dzieci puchnie [emoji4]. Nie chce mi się wierzyć że da się to zrobić inaczej na przelocie żeby było naprawdę cicho . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie jest ktoś z okolic Bieszczad ? Mam bardzo wazną sprawę :/ Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja chyba po kilku latach znów się do bt wybiorę Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Nie wiem jak to robicie ale u mnie w 1.8t quattro dopiero na 5 tłumikach nie słychać buczenia między 3 a 4 tys obr [emoji4] dla mnie ten dźwięk jest lipny więc się go pozbywam . Co prawda jest ciszej niż na serii ale w trasę idealnie [emoji4] . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Tylko odeszło dawno i teraz już jest deformacja i popękany lakier Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie potrzeba dokładki progu prawy tył w kolorze lz9w . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Miał być cichy hahaha będą poprawki bo łeb boli Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Buczenie/ rezonans
Kolego i co było przyczyną buczenia ?
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
To może kwestia podwójnego wydechu? Może środkowy powinien być Y pipe ? Na postoju tego nie słychać . Podczas jazdy już strasznie . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Witam . Panowie co może być powodem okropnego rezonansu w okolicach 3000/3500 obr ? Wydech 2.75 na 2x2.2 jak dobrze pamiętam . 3 przelotowe tłumiki , środkowy i dwa końcowe . Normalnie zatyka mi uszy momentami . Padła propozycja dołożenia jakichś 2 jeszcze małych w okolicy Y bo podobno tam jeszcze trochę miejsca jest . Ale wydech na 5 tłumikach??? Nie znam się za bardzo na tym ale nie znalazłem nigdzie takiego patentu aż . Moje 1.8t ma teraz okolice 260 ps ale to chyba nie ma znaczenia . Dajcie jakieś propozycje to przekaże je warsztatowi do poprawek :/. Swoją drogą to chyba nawet nim nie jeździli skoro chciałem cichy wydech a jest tragedia i mi go wydali :/. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Witam . Panowie ma ktoś taki problem że po zalogowaniu do gogle, YT itp programy zsynchronizowane z gogle działają tylko przez wifi ? Nie wiem czy to wina andka czy czegoś innego . Smart to P9 lite . Pomóżcie proszę jak coś wiecie w temacie bo szlag mnie trafia już :/ . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Przelot też wpadł ale będzie przerabiany bo łeb urywa hahhhahaha Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Kiera też już siedzi i jest pięknie Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Widzę że ten wyciek to standard w swagu ja nawaliłem sylikonu od cholery ale nadal się troszkę poci . Szkoda że stary napinacz wywaliłem to bym pewnie cewkę przełożył . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Wpadły 18 Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Dzieje się tu coś ? Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Radio już hula . Oponki 18 cali dziś wpada . We wtorek wydech i może w końcu kiera Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Narazie nie bardzo :/ coś jest chyba zjebane z systemem . Za głośno trzeba radia słuchać żeby słychać było komendy navi Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Pozdro Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Teraz kupiłem 18 na lato tamte na zimę zostają Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
No większość rzeczy ale jeszcze nie wszystko Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Nie tylko i parę rzeczy czeka na montaż Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie gdzie mi wyspawają jakiś fajny wydech w wawie? Najlepiej Bemowo i okolice . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka