Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. Dla mnie seria była spoko z dp ale wiadomo przelot 2.7 cala rządzi sie innymi prawami .Jak tylko będzie skończony dam foto . Narazie była prowizorka i testy [emoji4] . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  2. Pomiar na postoju to i ja mogę zrobić i będzie ok . Problem pojawia się podczas jazdy między 3000 a 4000 obr . Moc okolo 260 ps . Rozmawiałem też z innymi ludźmi co robili przeloty w innych warsztatach i niestety mają ten sam problem. Renomowanych warsztatach polecanych tu na forum żeby nie było [emoji6] . Poprostu niektórzy to widocznie potrafią tolerować ja nie . To dla mnie daily car i latam sporo w trasie . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  3. Dwa końcowe duże, dwa cienkie okragłe na rurach przed nimi i jeden duży przed Y pipe . Robiłem już różne kombinacje i te buczenie jest dla mnie nie do zaakceptowania . Może komuś to odpowiada ale mi uszy więdną a głowa moja i dzieci puchnie [emoji4]. Nie chce mi się wierzyć że da się to zrobić inaczej na przelocie żeby było naprawdę cicho . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  4. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jest ktoś z okolic Bieszczad ? Mam bardzo wazną sprawę :/ Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  5. Ja chyba po kilku latach znów się do bt wybiorę Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  6. Nie wiem jak to robicie ale u mnie w 1.8t quattro dopiero na 5 tłumikach nie słychać buczenia między 3 a 4 tys obr [emoji4] dla mnie ten dźwięk jest lipny więc się go pozbywam . Co prawda jest ciszej niż na serii ale w trasę idealnie [emoji4] . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  7. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tylko odeszło dawno i teraz już jest deformacja i popękany lakier Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  8. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie potrzeba dokładki progu prawy tył w kolorze lz9w . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  9. Miał być cichy hahaha będą poprawki bo łeb boli Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  10. bongod odpowiedział(a) na mr.mark1 temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego i co było przyczyną buczenia ?
  11. To może kwestia podwójnego wydechu? Może środkowy powinien być Y pipe ? Na postoju tego nie słychać . Podczas jazdy już strasznie . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  12. Witam . Panowie co może być powodem okropnego rezonansu w okolicach 3000/3500 obr ? Wydech 2.75 na 2x2.2 jak dobrze pamiętam . 3 przelotowe tłumiki , środkowy i dwa końcowe . Normalnie zatyka mi uszy momentami . Padła propozycja dołożenia jakichś 2 jeszcze małych w okolicy Y bo podobno tam jeszcze trochę miejsca jest . Ale wydech na 5 tłumikach??? Nie znam się za bardzo na tym ale nie znalazłem nigdzie takiego patentu aż . Moje 1.8t ma teraz okolice 260 ps ale to chyba nie ma znaczenia . Dajcie jakieś propozycje to przekaże je warsztatowi do poprawek :/. Swoją drogą to chyba nawet nim nie jeździli skoro chciałem cichy wydech a jest tragedia i mi go wydali :/. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  13. Witam . Panowie ma ktoś taki problem że po zalogowaniu do gogle, YT itp programy zsynchronizowane z gogle działają tylko przez wifi ? Nie wiem czy to wina andka czy czegoś innego . Smart to P9 lite . Pomóżcie proszę jak coś wiecie w temacie bo szlag mnie trafia już :/ . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  14. Przelot też wpadł ale będzie przerabiany bo łeb urywa hahhhahaha Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  15. Kiera też już siedzi i jest pięknie Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  16. Widzę że ten wyciek to standard w swagu ja nawaliłem sylikonu od cholery ale nadal się troszkę poci . Szkoda że stary napinacz wywaliłem to bym pewnie cewkę przełożył . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  17. Wpadły 18 Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  18. Dzieje się tu coś ? Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  19. Radio już hula . Oponki 18 cali dziś wpada . We wtorek wydech i może w końcu kiera Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  20. Narazie nie bardzo :/ coś jest chyba zjebane z systemem . Za głośno trzeba radia słuchać żeby słychać było komendy navi Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  21. Pozdro Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  22. Teraz kupiłem 18 na lato tamte na zimę zostają Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  23. No większość rzeczy ale jeszcze nie wszystko Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  24. Nie tylko i parę rzeczy czeka na montaż Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  25. Panowie gdzie mi wyspawają jakiś fajny wydech w wawie? Najlepiej Bemowo i okolice . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.