Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hahaha ok dobrze wiedzieć --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  2. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz? :D--------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  3. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Meyle i Hella śmigają Meyle podobna cena? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  4. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok dzięki --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  5. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ile hella? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  6. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie wymieniał ktoś czujnik poziomu oleju na zamiennik? Jak tak to jaki i czy wszystko ok --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  7. Elegancka furka. Rurki bym troszkę skrócił . --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  8. Okazja to zależy kto więcej wypije --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Wpadła listwa Quattro mały znaczek a cieszy --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  9. Ja od s4 b6 kupiłem za 150 zeta więc jak poczekasz to napewno coś znajdziesz --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  10. A to nie widziałem tego autka to w b7 inna pompa niż w b6? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  11. Ja sprzedaje w dobrym stanie 150 w dziale sprzedam . Lambda okolice zera do odcinki była jak miałem 230 koni więc git --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  12. Przy 360 Nm w 1.8t wyprzedzam na 6 biegu --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  13. Mój pomaga przy remoncie a tu na treningu --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  14. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No ja o tej ustawie słyszałem już za poprzedniego rządu więc kto wie jak coś będziesz wiedział dawaj cynka --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  15. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A masz jakiś cynk czy coś? Bo może bym sprowadzać już zaczął --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  16. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wiem czy w starych samochodach będzie to obowiązywać. Jedyny ratunek będzie w tych o podwyższonym przepływie, wtedy będzie niezły interes ktoś miał . Dobrze ze na LPG mi dobrze wychodzi pomiar . --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  17. Ori audi chyba nie dostaniesz --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  18. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam pustą puche i nic jakoś to nie przeszkadza przy 250 kunia --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  19. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To tak gdzieś sprawdzają? szoczek --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  20. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dam 2.5 narazie i zobaczę --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  21. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale 2.5 starczy? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  22. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ile dmuchnąć w 215 50 17 w 1.8t avant? Bo jak dmuchalem 2.4 to bieżnik z po bokach opony szybciej się ścierał niż w środku co by znaczyło, że trzeba dmuchnąć więcej --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  23. Zderzaki to za duże koszta jak dla mnie żeby robić furke z zewnątrz a w grę by wchodził tylko s4 bo s-line mi się wogole nie podoba . Ale pod wpływem różne dile się robi hahahaha --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  24. No fakt ilość bluzg posłanych w kosmos też --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Pompa S4 b6 na miejscu nie spodziewałem się, że będzie aż tak p&p --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Grill od esy wpadł zaraz po pompie trzeba poszukać dolnego --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Zamontowałem w miejsce halo światła dzienne wiem, że nie ori ale na kloszach lamp nie mam stosownego oznaczenia więc musi być tak . Pozatym dobrze dają skurkowańce . --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  25. Masuje każdy przyrost mocy ale to masowanie szybko jakoś staje się niewyczuwalne jakaś magia --------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.