Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Widziałem że i biceps się robi nachwytem ale dla mnie to bez sensu. Najlepsza prosta podchwytem, młotki i ostatnio na bramie do głowy z dwóch stron noi oczywiście na udzie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  2. Ja chyba też pneumokoki dam, bo kleszczy wh....j wszędzie. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  3. Gratki Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  4. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie za jasno to świeci? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  5. K03s nie starczy. Do k04 musisz poprzerabiać parę rzeczy . Są hybrydy k03 pod większe moce. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  6. hybryde k03 jeśli ma być p&p . K03s nie pociągnie tyle. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  7. Panowie zastanawiał się ktoś nad czym takim? http://allegro.pl/wskaznik-cisnienia-oleju-turbo-egt-afr-czujnik-i5665324461.html#thumb/1. Można alarmy ustawić np egt, a na boosta sobie zerknąć np raz w tygodniu czy wszystko ok, więc nie trzeba cały czas patrzeć na dodatkowe zegary które mnie osobiście by rozpraszały . Zamontował bym w słoneczku. Ewentualnie vfiz ale nie wiem czy tam są alarmy. Jakieś opinie, pomysły? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  8. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jezu czemu szary :( Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  9. Ostatnio kilka książek z bajkami mu kupiliśmy każda o innym nastroju żona psycholog to musimy się troszkę podporządkować hahaha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  10. To jest film na kino w domu most szpiegów polecam 8/10 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  11. Hahaha niby 3 nogi wskazują na mężczyznę 5.5 roku Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  12. 1.4 do końca na LPG . Na Pb było 215 przepływu ale zapłony korekty na 6. Przy LPG bez korekt . Trzeba shamować . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  13. Mateusz narysuj na szybko złość Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  14. Deadpool jako ekranizacja komiksu 9/10 jako film o superbohaterze 7/10 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  15. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Parę postów wyżej masz odpowiedź Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  16. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Elegansio Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  17. Dzięx Fmic już jedzie tip się produkuje Yeeeeaaaaaa :D I tip Są i wtryski Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka I w końcu jest turbo gotowe do założenia Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Turbo,wtryski i tip ja miejscu narazie na dsmic ale już przepływ 215 gramów zapier.......... Jak na morzu fala Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Doszły nowe zimniejsze świeczki zobaczymy jak wpłyną na zapłony Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  18. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  19. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pewnie czujnik jak zazwyczaj Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  20. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Hahahah chyba o mnie mowa Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  21. No Panowie nowe turbo już w furce powiem wam że jak chcecie w Warszawie hybryde robić to polecam Perun turbo na k03 hybrydzie wysterowanej w 80 procentach mam ponad 210 gramów na przepływce . Zaznaczam że to nie jest mój znajomy ale polecam z czystym sumieniem . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  22. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W końcu ponad 200 gramów na przepływce jakoś to nareszcie jeździ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  23. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Kupował ktoś monohydrat firmy myprotein? Kurna biegunkę mam po tym i się zastanawiam czy się przyzwyczaje bo 2 lata nie brałem czy to gówno jakieś Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  24. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok dzięki wielkie za info Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  25. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakimś kontaktem czy coś podobnego? Łatwo silniczek rozebrać? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.