Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. spanky odpowiedział(a) na KUB3K temat w Nadwozie i Wnętrze
    Z tylu po bokach rolety jak masz rozsunieta. Dokladniej przy tylnich bocznych szybach. Mi sie wydaje, ze to tylko taka wentylacja a nie nawiew na szybe. tez to mam u siebie i w B4 Avant tez to bylo ... jest to wentylacja i delikatne zapobieganie parowaniu szybek ... według mnie nic tam nie powinno dmuchac .... :twisted:
  2. spanky odpowiedział(a) na eller temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    plany jak najbardziej OK ... ;-)
  3. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    zostaw tatusiowe autko w spokoju ... niech sie toczy aftomatem ..... zbieraj kase i kup wlasne TDI w manualu ... i wtedy zapodasz wirusika .... :twisted: P.S ostatecznie moze byc 1.8 TQ ;-)
  4. spanky odpowiedział(a) na eller temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    na twoim miejscu nie zmienialbym gilla na Kamei ... ale wazne ze tobie sie podoba ... ;-) [ Dodano: 2006-06-18, 20:00 ] a kołeczka to bym dokleil .... :twisted:
  5. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  6. spanky odpowiedział(a) na eller temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ori grill bez chromu jest bardzo ciekawym rozwiazaniem ... ;-)
  7. spanky odpowiedział(a) na eller temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    fajna bo TDI ..... :twisted: ale grill bym wywalil ....
  8. spanky odpowiedział(a) na duke temat w Nadwozie i Wnętrze
    ja bym sobie darowal jakis odlew ala RS ... zepsujesz tylko wyglad auta .. trzeba bylo poszukac ori od S4 .. i bylo by cacy ... :twisted:
  9. tak dokladnie jak kolega mowi podnies wykladzine bagaznika i obok kola zapasowego jest nalepka tam wszystko pisze :smile: dokladnie po prawej stronie ... ;-)
  10. a na ogolny zlot AKP sie wybieracie ...... ? [ Dodano: 2006-06-18, 12:34 ] A4 klub bardziej mi pasuje pod kątem mojej obecnej fury ktos kiedys na AKP napisal fajne zdanie : AKP to nie samochody,to ludzie .... ;-) moze warto sie nad tym zastanowic ,zrobic pierwzy krok i polaczyc sily ..... nie powinno byc zle
  11. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    -> www.viaken.pl
  12. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    musza byc ... na masce albo pod maska ...... :twisted:
  13. he he he ... ale naprawde nie mialem czasu ..... :neutral: BTW ... moze takie spontany robicz z wieczorka ... chlodniej i przyjemniej i czas bedzie .... ?
  14. kiedy bedzie wiecej fotek ...... :?:
  15. u mnie zaiwecha to seria ,alusy ori 15-tki z kapciami 205/60/15 i autko prowadzi sie komfortowo ... moze dlatego ze przesiadlem sie z B4 ktore nie ma zawieszenia .....
  16. czyli polsyntetik tak?? ja jak narazie leje pelno syntetyczny olej ale chyba go wymienie w przyszlym roku na taki jak twoj jak silnik nie bierze oleju,bangla jak nalezy to po jasna cholere :!: zmieniac na polsyntetyk :?:
  17. jak program zrobiony z głowa to zywotnośc silnika zalezy tylko i wylacznie od wlasciwego uzytkowania pedalu gazu przez wlasciciela ...... :twisted:
  18. jak tylko znajdziesz to kupuj ... oslania ,wyglusza ... jednym slowem powinna byc zamontowana ... ;-) P.S najlepiej kup oryginalna .
  19. kurcze co wy takie jakies dziwne godziny ustalacie ..... nie lepiej tak pod wieczor ,kiedy chlodniej ..... jak dam rade to moze wpadne na sekunde ....
  20. e tam kupa plastiku :twisted:
  21. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    w twoim przypadku skrzynia jest dosc mocnym ograniczeniem ..... (ilość niutków) ale wszystko sie da ... :twisted: pusc pytanie do Masters'a albo Tory ,powiedza Ci na ile skrzynia jest wstanie wytrzymac ... choc osbiscie przy tej skrzyni odpuscilbym sobie wiruska ...... :roll: ten aftomat nie jest szczytem osiagniec ..... ;-)
  22. nie wszyscy mają przyjemność dzisiaj pracować albo mieć nalot teściowej, prawda KICHOL :mrgreen: :mrgreen: podjechć zawsze można, szczególnie jak ma się po drodze do domu :smile: niestety ... o 14:00 pracy nie koncze .....
  23. oj to widze ze dokaldnie nie jest pewny czy to pompowtrysk ..... moze podmienicie pompowtryski i wtedy bedzie wiadomo wysrany pompowtrysk bedzie widoczny na Vag'u :!:
  24. czyli diagnoza to wysrany POMPOwtryskiwacz :!: ..... ty juz masz pompowtryski .... koszt jednej sztuki to jakies 500 zł moze mniej .... jezeli mechanik kiedys to juz robil to nie powienien miec problemow z wymiana ... powodzenia P.S pamietajcie zeby podpiac potem Vag'a i wszystko poustawiac
  25. w domu mamy dwa owczarki niemieckie .... obydwa maja juz po 11 lat ... oraz domowego kota (rasa : 100% dachowiec ;-) ) tez wiekowy bo ma 10 lat .....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.