Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. jest to praktyczne ale wygladna fatalnie ......... ;-)
  2. raz w tygodniu .....
  3. dawajcie do salonu Audi do Powsina ... g.19.30 ... bedzie mala imprezka .... :twisted:
  4. bez znaczków tylko OOOO ....... :twisted:
  5. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    A to juz jestes po jakichs modach? Moze nie ten watek ale tak tylko spytam. jeszcze nie ... ale powolutku zbieram informacje i kompletuje potrzebne zabawki ........ :twisted: wyglad jest wazny ale gniecenie w fotel jest wazniejsze ........ :twisted:
  6. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    a ja mam seryjne alu 15 tki i mi sie podobaja ...... wazne zeby pod maska nie bylo serii .......... :twisted:
  7. co do ceny softu to popytaj: www.diagtronik.pl www.unitronic.pl www.tdi-tuning.pl co do wtryskow z allegro to z opisu wynika ze to te ,ale dla pewnosci sprawdz sobie nr w ETCE ... niestety nie pamietam numerow wtryskiwaczy AFN/AVG ;-) P.S oczywiscie ze by odczulo (logiczne) ... pierwszy raz slysze o takiej zamianie ..... :twisted:
  8. spalenie przy palowaniu wzrosnie max 1-1,5 l/100 km przy normalnej jezdzie jakies 0,5 l/100 km cena wtryskow 700-900 zł.... kwestia AFN czy ASV (sa wydajniejsze) z softem nie ma zadnego problemu ... jedziesz do kogos kto sie zajmuje "cziptuningiem " placisz i wyjezdzasz z nowa moca .... :twisted:
  9. czy mógłbyś rozwinąć temat tańszej alternatywy co dokładnie i jak zrobic oraz jaki będzie efekt :?: jak to jaki efekt ... wiecej "moczu" ..... :twisted: zmiana wtrysków na AFN badz ASV plus napisanie pod to nowego softu ...... ;-) p.s oczywiscie tyczy sie to silnika 90-konnego ....
  10. sama wymiana turbo nie wplynie na wzrost mocy ...... :twisted: Wszystko co będziesz chciał wstawić lepszego niż masz wiąże się z modyfikacją sterowania. Nowe turbo sterowane jest podciśnieniem trzeba dołożyć kilka wężyków, nowy N75 i zmienić soft w sterowniku i będzie banglać. (reoszke rzezbienia z zamontowaniem yego wszystkiego) im wydajniesza suszarka tym mniej bedzie obciazona, suszarka 130-tka przy mocach 140-150km będzie dmuchać fabryczne mapy ciśnienia..... :twisted: P.S tansza alternatywa : zmien wtryski i zrob program ..... :twisted:
  11. 95 r i 115 kucy ... to chyba jakiegos wirusika masz .... ???
  12. napisz co zrobiles zeby inni wiedzieli ....... :!:
  13. masz cos nie tak w instalacji .... osiwetlenie powinno sie zapalac razem z właczeniem swiatel ......
  14. to jutro czekamy na posta " autko nie chce odpalic " :twisted:
  15. a ja powiem inaczej ..... na jakies 100 kilometrów ..... :twisted:
  16. ładny Avancik .......
  17. nie "zawieszanie sie turbo " nie ma nic wspolnego z ubytkiem oliwy ..... da sie rozruszac ..... :twisted:
  18. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    powinien byc przymocowany ....
  19. -> http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=2329&highlight=przebieg
  20. spanky odpowiedział(a) na Kunio temat w Audi A4 B5
    :shock:
  21. nie przeszkadza do czasu az Ci pasek zacznie spadac...... z biegiem czasu (kilometrów) kółko przez słabnacy napinacz bedzie coraz bardziej gubilo płaszczyzne co w efekcie doprowadzi do scinania paska a potem do jego zrzucenia..... takze lepiej to zrobic.....
  22. spanky odpowiedział(a) na Kunio temat w Audi A4 B5
    Z ciekawosci zapytam, gdzie kupiles i za ile ten gril?? ja widzialem w stoisku tuningowym w C.H Arkadia (Warszawa) grill od RS4 za 350 zł .....
  23. spanky odpowiedział(a) na Kunio temat w Audi A4 B5
    tylko S4 lub RS4 .... :twisted: bez quattro ... ;-)
  24. U Ciebie nie ma kierownicy turbiny wiec to odpada. A zawor N75 jest od regulacji kierownicy w turbinie. to ja ma 1Z i cos mi wystaje z turbo-sprężarki po stronie spalin, wiec to jest od kierownic czy nie :neutral: nie .... :twisted:
  25. O tego to nie wiedzialem. Myslalem ze wszystkie 90 maja zwykle turbiny. czlowiek sie uczy cale zycie ... ;-) P.S silnik AHH jest dosyc ciekawym rozwiazaniem .....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.