Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    8D9 953 503 D dzieki .... a do A6 jest taka sama ??? mozesz sprawdzic
  2. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    moze mi ktos sprawdzic w Etce nr manetki od wycieraczek z przyciskiem do zmiany funkcji fisu i do resetowania danych od A4 TDI 1999-2000 rok ... zdechła mi ETKA ... :neutral:
  3. inaczej pierscien uszczelniajacy ..... mozna to nazwac czescia rozrzadu ... przynajmniej jego wymiany ... ;-)
  4. jako ze pytasz sie o rozrzad jestem swiezo po wymianie w silniku 1.9 TDI AVG i oto co wymienilem (przebieg ori 200 000 tys km) -napinacz gorny (ori VW/AUDI) -napinacz dolny (ori VW/AUDI) -3 rolki z ta od klimy (SKF) -simeringi -pompa wody (SKF) -pasek m-v (GATES) -pasek rozrzadu (GATES) -kolo na wale korbowym (ori VW/AUDI) -sruba (ori VW/AUDI) za wszystko zaplacilem dosc duzo ale spowodowane jest to tym ze wymienialem dwa napinacze (sa drogie) bo juz gubily swoja plaszczyzne i radze to sprawdzic i jak cos to zrobic bo lubia siadac a i potem beda nieprzyjemne wydatki a jak kazdy wie w A4 do rozrzadu trzeba zrzucic cala "morde" na glebe..... ale teraz mam spokoj na kilkadziesiat tys km :twisted:
  5. chyba raczej OPŁACA SIę NIC W TYM SILNIKU ROBIć
  6. nie wiem czy jestem wystarczajaco kompetentny ;-) ...... ale powtorze i mysle ze wiekszosc ma podobne zdanie ..... nie opłaca sie nic w tym silniku robic :!:
  7. pozycje 5W (wsuwana w oprawke) a ja u siebie mam postojówki 6W ... z takimi kupilem,a autko bylo serwisowane w Niemczech ..... jedna mi sie przepalila i za komplet philips'a zaplacilem 24 zł..... :roll:
  8. dobrze Ci sie wydaje ...... sam dól to biegi przy aftomacie......... mam taki sam licznik jak Ty i tez mi sie nic nie wyswietla (nie mam aftomata ;-) ) ... takze mozesz spac spokojnie..... :twisted:
  9. jezeli jest tez zielony to mozna dolac .... ale ja bym dla pewnosci wylal stary i zalal nowy ... juz nawet bez plukania jak obydwa sa zielone ... koszty znikome a masz pewnosc ..... ;-)
  10. jak nie wiesz co bylo zalane to radze wylac to cos ze zbiornika,przeplukac uklad i nalac nowy plyn ......
  11. zalewaj Moblia..... chyba ma najlepsza opinie na rynku .... ja osobiscie juz drugiegi TDI-ka zalewam Mobilem a i w rodzinie TDI-ki jezdza na Mobilu ...... :twisted:
  12. spanky odpowiedział(a) na iza123 temat w 1.9TDI
    czytaj. dzwon ..... :twisted:
  13. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    filtron jest tani i dobry ..... ;-) poza tym przy czestej zmianie nie ma to znaczenia ... (ja wymieniam co 5 tys km :twisted: ) filtr powietrza co 5 tys???nie za czesto?? nie :twisted: dla mnie szkoda kasy uszczesliwiac autko na sile bez potrzeby nieem czy usczesliwiam na sile .... powiem Ci ze po tych 5000 tys filterek nie wyglada juz za specjalnie .....
  14. spanky odpowiedział(a) na iza123 temat w 1.9TDI
    o ile wiem to od turbo do intercoolera jest rura gumowa no chyba ze sie myle moze nie o ta rure chodzi ...... ;-) a wracajac do tematu jezeli chodzi o rure IC->turbo to chyba jak pamietam nie jest tam duzo miejsca ale powinno sie dac to zrobic bez ruszania chlodnicy .....
  15. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    filtron jest tani i dobry ..... ;-) poza tym przy czestej zmianie nie ma to znaczenia ... (ja wymieniam co 5 tys km :twisted: ) filtr powietrza co 5 tys???nie za czesto?? nie :twisted:
  16. ja niestety dzisiaj sie nie pojawie ......... :neutral:
  17. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    filtron jest tani i dobry ..... ;-) poza tym przy czestej zmianie nie ma to znaczenia ... (ja wymieniam co 5 tys km :twisted: )
  18. ale chyba wracasz ? ;-)
  19. to i chyba ja sie pokaze ...........
  20. ja bym tam dupcie zostawil w spokoju ......... :twisted:
  21. moja fajki tez sie juz blyszcza ....... :twisted:
  22. jak dla mnie to szkoda 1000-2000 zł na soft ktory ma dac przysros rzedu 10 KM ..... kup cos innego np ladne fele,moze zmien lampy albo pojedz na wakacje ...... :twisted:
  23. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    rozumiem powiem Ci że tez szukałem "bezwypadkowego" ale takich nie ma wierz mi SA :!: ......... :twisted: ale wazne zeby dobrze sie sprawowala........
  24. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    interesowalem sie nim jak szukalem dla siebie a4-ki ..... ;-) wiem ze byla lekko uszkodzona .... i to mnie zniechecilo ......

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.