Treść opublikowana przez spanky
-
FIS do A4 1.8 20v z 1995 roku
8D9 953 503 D dzieki .... a do A6 jest taka sama ??? mozesz sprawdzic
-
FIS do A4 1.8 20v z 1995 roku
moze mi ktos sprawdzic w Etce nr manetki od wycieraczek z przyciskiem do zmiany funkcji fisu i do resetowania danych od A4 TDI 1999-2000 rok ... zdechła mi ETKA ... :neutral:
-
[B5 1,8T] Po wymianie rozrządu - ceny części i robocizna
inaczej pierscien uszczelniajacy ..... mozna to nazwac czescia rozrzadu ... przynajmniej jego wymiany ... ;-)
-
[B5 1,8T] Po wymianie rozrządu - ceny części i robocizna
jako ze pytasz sie o rozrzad jestem swiezo po wymianie w silniku 1.9 TDI AVG i oto co wymienilem (przebieg ori 200 000 tys km) -napinacz gorny (ori VW/AUDI) -napinacz dolny (ori VW/AUDI) -3 rolki z ta od klimy (SKF) -simeringi -pompa wody (SKF) -pasek m-v (GATES) -pasek rozrzadu (GATES) -kolo na wale korbowym (ori VW/AUDI) -sruba (ori VW/AUDI) za wszystko zaplacilem dosc duzo ale spowodowane jest to tym ze wymienialem dwa napinacze (sa drogie) bo juz gubily swoja plaszczyzne i radze to sprawdzic i jak cos to zrobic bo lubia siadac a i potem beda nieprzyjemne wydatki a jak kazdy wie w A4 do rozrzadu trzeba zrzucic cala "morde" na glebe..... ale teraz mam spokoj na kilkadziesiat tys km :twisted:
-
Pytanie o podniesienie mocy, a nie wymiane na 1.8T!!!!
chyba raczej OPŁACA SIę NIC W TYM SILNIKU ROBIć
-
Pytanie o podniesienie mocy, a nie wymiane na 1.8T!!!!
nie wiem czy jestem wystarczajaco kompetentny ;-) ...... ale powtorze i mysle ze wiekszosc ma podobne zdanie ..... nie opłaca sie nic w tym silniku robic :!:
-
Żarówki kierunowskazów i postojowych lampach 99-01
pozycje 5W (wsuwana w oprawke) a ja u siebie mam postojówki 6W ... z takimi kupilem,a autko bylo serwisowane w Niemczech ..... jedna mi sie przepalila i za komplet philips'a zaplacilem 24 zł..... :roll:
-
Połowiczny wyświetlacz FIS, dół się nie świeci
dobrze Ci sie wydaje ...... sam dól to biegi przy aftomacie......... mam taki sam licznik jak Ty i tez mi sie nic nie wyswietla (nie mam aftomata ;-) ) ... takze mozesz spac spokojnie..... :twisted:
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
jezeli jest tez zielony to mozna dolac .... ale ja bym dla pewnosci wylal stary i zalal nowy ... juz nawet bez plukania jak obydwa sa zielone ... koszty znikome a masz pewnosc ..... ;-)
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
jak nie wiesz co bylo zalane to radze wylac to cos ze zbiornika,przeplukac uklad i nalac nowy plyn ......
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
zalewaj Moblia..... chyba ma najlepsza opinie na rynku .... ja osobiscie juz drugiegi TDI-ka zalewam Mobilem a i w rodzinie TDI-ki jezdza na Mobilu ...... :twisted:
-
A4 1.9TDI pęknięta rura
czytaj. dzwon ..... :twisted:
-
[a4 afn] Jak wymieni filtr powietrza.
filtron jest tani i dobry ..... ;-) poza tym przy czestej zmianie nie ma to znaczenia ... (ja wymieniam co 5 tys km :twisted: ) filtr powietrza co 5 tys???nie za czesto?? nie :twisted: dla mnie szkoda kasy uszczesliwiac autko na sile bez potrzeby nieem czy usczesliwiam na sile .... powiem Ci ze po tych 5000 tys filterek nie wyglada juz za specjalnie .....
-
A4 1.9TDI pęknięta rura
o ile wiem to od turbo do intercoolera jest rura gumowa no chyba ze sie myle moze nie o ta rure chodzi ...... ;-) a wracajac do tematu jezeli chodzi o rure IC->turbo to chyba jak pamietam nie jest tam duzo miejsca ale powinno sie dac to zrobic bez ruszania chlodnicy .....
-
[a4 afn] Jak wymieni filtr powietrza.
filtron jest tani i dobry ..... ;-) poza tym przy czestej zmianie nie ma to znaczenia ... (ja wymieniam co 5 tys km :twisted: ) filtr powietrza co 5 tys???nie za czesto?? nie :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja niestety dzisiaj sie nie pojawie ......... :neutral:
-
[a4 afn] Jak wymieni filtr powietrza.
filtron jest tani i dobry ..... ;-) poza tym przy czestej zmianie nie ma to znaczenia ... (ja wymieniam co 5 tys km :twisted: )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale chyba wracasz ? ;-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to i chyba ja sie pokaze ...........
-
chrom na klapie bagaznika...
ja bym tam dupcie zostawil w spokoju ......... :twisted:
-
[ALL] Polerowanie wydechu
moja fajki tez sie juz blyszcza ....... :twisted:
-
Pytanie o podniesienie mocy, a nie wymiane na 1.8T!!!!
jak dla mnie to szkoda 1000-2000 zł na soft ktory ma dac przysros rzedu 10 KM ..... kup cos innego np ladne fele,moze zmien lampy albo pojedz na wakacje ...... :twisted:
-
na zielonej trawce zrobiłem kilka fotek mojej audawce
ładna ............
-
[B5 1.9TDI AFN] a to moje cudo
rozumiem powiem Ci że tez szukałem "bezwypadkowego" ale takich nie ma wierz mi SA :!: ......... :twisted: ale wazne zeby dobrze sie sprawowala........
-
[B5 1.9TDI AFN] a to moje cudo
interesowalem sie nim jak szukalem dla siebie a4-ki ..... ;-) wiem ze byla lekko uszkodzona .... i to mnie zniechecilo ......