Treść opublikowana przez spanky
-
1.9 TDI AVB 101 KM Bezpieczne zwiększenie mocy
dwa dni temu robiłem podobny setup z tym , że w silniku AVF ... program bez napinki na maksymalną moc ale BRD wstawało jak głupie ... (turbo po delikatnej korekcie mechanicznej wykonanej przez krzysiek1606) pomiar robiony na 4-tym biegu http://www.facebook.com/edctuning/posts/981650395246254:0
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
to w dalszym ciagu mała piczka tylko ze rozwiercona ... lepiej BRD/CAHA/GTB17
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Nie podola
-
turbosprężarka wpada w tryb awaryjny błąd i logi
z takim notorycznym przeładowaniem do wiosny możesz nie zdążyć (nawet tej kalendarzowej )
-
turbosprężarka wpada w tryb awaryjny błąd i logi
tak
-
turbosprężarka wpada w tryb awaryjny błąd i logi
wyczysc turbosprezarke , nic innego nie pomoze
-
Słaby przyrost po wymianie turbo. (zrobione logi)
Tak spojrzalem na logi co robiles przed czyszczeniem i dla mnie ta sprezarka z auta wyjeta nie byla .... Logi wygladaja prawie ze identycznie . Edit : chociaz nie , po spojrzalem na daty zle , w kazdym badz razie przeladowywuje .
-
Prośba o ocene logów
Ja bym stawial na wine softu , bo jak widze troche rzeczy pominietych i zrobionych bez ladu i skladu ;-)Zrob loga momentu: pedal , ogr momentu i ogr dymienia .
-
Słaby przyrost po wymianie turbo. (zrobione logi)
W dalszym ciagu jest mocne przeladowanie (powyzej wskazan mapsensora) . Albo zle wyczysciles albo to wina tego programu .
-
1.9 TDI AVB 101 KM Bezpieczne zwiększenie mocy
Spokojnie 160 PS jest do ugrania jak pompki zdrowe . Nie wiem o jakim "czujniku turbiny" piszesz , jezeli chodzi Ci o mapsensor to zostaje seryjny.
-
Potrzebny soft do AVB na odległość
Jak podeslesz komplet logow i okaze sie ze auto zdrowe to moge Ci zrobic . Reszta na PW.
-
Prośba o ocene logów
Na gorze malo , na dole za duzo . Tak z ciekawosci kto robil program w tym aucie inike pokazala hamownia ?
-
Brak mocy po zmianie pompy w AHH - prośba o analize logów
Podwiniety dywanik (i to nie jest zart ;-) )
-
1.9 TDI AVB 101 KM Bezpieczne zwiększenie mocy
Dla swietego spokoju obij tarcze sprzegla kevlarem i spokojnie przeniesie 360-380 nm.Wymiana na turbo AWXAVF nie jest skomplikowana , i kilka takich setupow wypuscilem od siebie ;-) .
-
Brak mocy po zmianie pompy w AHH - prośba o analize logów
Bo seryjny program w AHH masz pod mocna pompe i slabe wtryski , a teraz masz slaba pompe i slabe wtryski. Chcesz miec znowu 90 ps musisz zrobic korekte programu . W logach widac ze pedal nie byl wcisniety do konca .
-
Słaby przyrost po wymianie turbo. (zrobione logi)
To ja ;-) Podjedz to Ci ogarnę i czyszczenie turbo i strojenie .
-
Brak mocy po zmianie pompy w AHH - prośba o analize logów
a czego sie spodziewałeś po zmianie pomy z 11 na 10-tke w seryjnym AHH .... niestety bedzie mial teraz z 75 PS :-) i nic w tym dziwnego nie ma .... poza tym podczas logów pedał nie był wcisniety do podłogi oraz masz nieszczelnoc w dolocie turbo->kolektor ssacy stad turbo późno wstaje ....
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Zostaje
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
180x550x65 ewentualnie 140 Zaden nie pasuje p&p
- Chip 1.9 TDI 90km
-
Słaby przyrost po wymianie turbo. (zrobione logi)
Patrzac na logi to wyjmij sprezarke i ja wyczysc , bo ona nadaje sie tylko do tego , i zadna korekta tutaj nic nie zdziala .... ( a to ze sztanga chodzi na BS to o niczym nie swiadczy) Co do programu w aucie to patrzac po logach to ja bym tam juz nie wracal, przynajmniej nie po korekte ...
-
1.9 AWX 165 km, 404.8 NM sprawdzcie
Tu nie chodzi o to ze zawyza ale ewidentnie widac ze wzrost niutona jest niekontrolowany i zbyt nagly co wczesniej czy pozniej odbije sie na ukladzie napedowym ....
-
1.9 AWX 165 km, 404.8 NM sprawdzcie
Nie wazne kto tylko wazne jak .... Ten strzal momentu szybko zmeczy dwumas i seryjne sprzeglo . Zrob pelna diagnostyke , bedzie mozna powiedziec o wiele wiecej .
-
1.9 AWX 165 km, 404.8 NM sprawdzcie
czyli co proponujesz ?? Zacznij od zrobienia logow dynamicznych , choc to powinno byc zrobione przed programem ;-)
-
1.9 1Z Jakie załozyc turbo?
Spokojnie, będzie poprawiony, już wszystko dogadane Wiem ;-)