Treść opublikowana przez pieron82
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Nie nie, moje juz czekaja rotory 19 w szerokosci 8,5 i chcialbym do tego opony 235/40 ale chce uniknac naciagu i caly czas sie cykam chce takie bo profil bedzie jeszcze do jezdzenia Na zdjeciu pokazalem jak wyglada taka opona na fekdze 19 i niby 8,5 z opona 235 jednak opona oponie nierowna, o czym sie dzisiaj przekonalem. Niby wszystkie maja 235 ale jedna marka jes szersza np od drugiej.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Kaju, no powiem Ci, ze te 225/45 na 8,5 wygląda do .... ciekawe jak 235/40/19 będzie wyglądało live na 8,5 bo skłaniam się ku takim.
-
B8 TrOOOOp
Zakładacie już setup wiosenno/letni? Myślałem, ze założysz wcześniej niż ja i oblukam te 235/40 już nie mogę się doczekać bo fele cały czas się uśmiechają do mnie, a opon jeszcze brak chociaż tutaj łatwiej bo jak zapadnie decyzja to 2 dni max.
-
Polecane opony letnie
Nie wiem gdzie pytales o Pirelli PZero i ci powiedzieli ze to zle opony. Te gumy SA montowane do najbardziej super sportowych samochodów pokroju Lambo czy Ferrari wiec jak mogą zbierać zlw opinie? Kilku użytkowników się wypowiadało nawet na tym forum jak poczytasz dokładnie. Jak wiesz moje A4 nie jest sportowe więc takie porównanie do Lambo lub Ferrari mnie mało przekonuje btw włosi muszą się wspierać. Nawet gościu w hurtowni z oponami mówił, ze te opony mają dużo małych/płytkich rowków co powoduje, ze po kilku kkm się zrównają z asfaltem i bardzo szybko stają się coraz głośniejsze. Też było kilka opinii odnośnie boksowania etc nie skreślam ich ale z moich zimowek Pirelli tez jestem średnio zadowolony więc trudno się zdecydować mimo, że cenę mam mega dobrą na te opony.
-
Polecane opony letnie
Vredestein Ultrac Sessanta to naprawde fajna opona - cicha, super na suchym i mokrym no i cudnie wyglada jezdzilem na nich w dwoch autach i przejechalem na nich sporo km. Ostatsnio sprzedawalem 245/40/18 i po okolo 35kkm bylo jeszcze 6mm bieznika. Gosciu jak je kupowal byl pod wrazeniem, ja zreszta tez teraz tez bym tylko takie kupil ale rozmiaru ni ma 235/40/19 chyba, ze zdecyduje sie na 255/35/19 to wtedy zadnych innych...bedziecie zadowoleni. Mi w rozmiarze 235 chodzi po glowie Bridgestone lub Pirelli P Zero chociaz o tych drugich malo kto ma dobre zdanie.
-
B8 TrOOOOp
Miron jaka oponę wybrales, chodzi o marke bo chyba sie juz nie bede wiecej zastanawiał
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
No wlasnie czy to na pewno jest 1BE tak porownywalem teraz z autem Gibonsa i jakos wysoko mi tutaj. Felga
-
B8 TrOOOOp
Mumen, a jakie opony zakladasz w rozmiarze 235/40/19. Moze widziales jak one wygladaja na feldze? Ja mam caly czas problem z oponami i ten rozmair co podales faktycznie moze byc w miare komfortowy i szerokosc tez ok. 255 sie troche boje, a popularny na forum 245/35 odpada bo za malo opony
-
B8 TrOOOOp
pięknie to wygląda ja tylko czekam na opony wiosenną pogodę i mam taki sam setup
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
chyba na Calibrze albo Golfie
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
0.01 są piękne btw miałeś takie ładne fele
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
...i będzie jeszcze częściej te Vosseny co ma Wojtsen sa fajne albo nowy wzór RS4
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Ja już kupiłem rotor ori tylko nie wiem czy ET Cię zadowoli bo jest 43 przy 8,5"
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Czemu myślisz że nie? Piano jest piękne. Muszę się nad tym zastanowić, kwestia tylko ile wezmę za szczotkę Audi A4 8K0 orzech mahoń dekor (3968130065) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. duży koszt pomalowania? orientujesz się może?
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
Felgi na plus ale koza straszna...przy rozmiarze 225/35 tam opony nie widac moze dlatego. Ja ide w 255/35 wiec bedzie wiecej o 2cm w srednicy kola wiec powinno byc chyba ok. Springi to bedzie ostatecznosc ale kto wie Poczekam az przymierzysz wlasciwy komplet
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
i wcale nie jest taka koza na 1BE chyba, ze już modziłeś coś w zawiasie
-
B8 TrOOOOp
Na 18" ori mam 8T0 601 170 A (szary z chromowaną obwódką) i już wiem, że pasuje także do 19''
-
B8 TrOOOOp
Ja mam takie jak po prawej ale siedzą na 18'' i nie wiem tylko czy będą pasowały do 19".
-
B8 TrOOOOp
chyba, że takie same są przy ori 18'' ale nie mogę przymierzyć bo poszły do renowacji, dziekuje. A jakie tam idą te dekielki całe szare czy z chromowaną obwódką? no właśnie to istotne okrągłe całe szare z chromowaną obwódką.
-
Polecane opony letnie
jak wyżej bo widzę, ze zdominowały nas Nexeny Kupiłem samochód już na tych oponach 255/35/R19. Jeździłem na nich 2 letnie sezony. Nie mam o nich dobrego zdania. Może to wina tego, nie jeździłem na nich od nowości, ale miałem problemy z wyważeniem (ostatnie lato 2 razy) i mocno ząbkowały przy zużytym bieżniku. Były przy tym dość głośne może przez to, że były szerokie. Mimo, że nie były zupełnie zjechane w tym sezonie kupuję nowe, nie Pirelli. dzięki za info, ja się szykuję na nowe ale kto wie czy to coś zmieni - Pirelli taka firma i syf wypuszcza? Z zimowek tej firmy też jestem niezadowolony hmmm...
-
B8 TrOOOOp
chyba, że takie same są przy ori 18'' ale nie mogę przymierzyć bo poszły do renowacji, dziekuje.
-
Felgi 19" rotor
powiedz jakie potrzebujesz ET, rozstaw śrub i otwór centrujący, a pomoge Ci załatwić nowe w dobrej cenie.
-
Polecane opony letnie
jak wyżej bo widzę, ze zdominowały nas Nexeny
-
Polecane opony letnie
Ktos moze z Was jezdzil na 19" Pirelli P Zero lub ogólnie na tej oponie i moze je polecic badz nie?
-
B8 TrOOOOp
fajna sztuka, a do mnie coraz bardziej przemawia ten poliftowy pysk. W sprawie tej drugiej dzwoniłem bo fajnie siedzi i interesowały mnie jakie ma lacie co do ceny faktycznie podejrzana sprawa ale jak koledze się podoba to niech tylko ściągnie tę czarną ochronę ze zderzaka tył - pozostaje życzyć szerokości i bezawaryjności. ---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ---------- zna ktoś numer dekielków/kołpaczków do ori 19?