Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. ...2l więcej w mieście , 1l na trasie więcej jak się zapier.dala
  2. ...no jak tak zrobisz to będzie malynowo
  3. aaaa bo na zdjęciach wydaję się jakis taki brudny niebieski - zmyliło mnie to , trzeba iśc po okulary jednak
  4. ładny , co to za kolor ?? ciekawy
  5. no seria jak ta lala :kox:
  6. no elegancko jest , kuźwa b5 ma styl jednak
  7. Arek wstaw że większe zdjęcie , bo nawet moje 1cm binokle nie dają rady powiększyć
  8. Nosb Cię przekonał hyhyhy
  9. ...ależ ładnie to wygląda :kox: :kox:
  10. i o takie coś mi chodzi
  11. ...i co nic ciekawego na rynku nie ma, nikt się tym nie interesuje
  12. Tak z ciekawości byłeś może na hamowni??
  13. bardzo przyjemne autko - mody w dobrym kierunku , trzymam kciuki
  14. Iverson odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    wreszcie se jakąś benzyną polatam hehehe
  15. to mi akurat ni przeszkadza ale ja zawsze tepiłem modyfiki gdziekolwiek się nie pojawiły
  16. zmykaj do kosza pomagać Poźkowi :gwizdanie:
  17. czy ten watek jest potrzebny , bo zal patrzec na te ulepy :thumbdown: :thumbdown:javascript:void(0); :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
  18. zakochałem się :kox:
  19. Jako że po modelu E51 przesiadłem się na E52 i spotkał mnie znów ten sam problem z głosnikiem , postanowiłem rozstać się z w/w modelem , co ciekawego możecie polecić w tych pieniądzach (ok 700zł) i podobnymi , bądź lepszymi parametrami ??!! thx
  20. może je tylko ciut odświeżę
  21. i naprawdę warta tej kasy
  22. E30 mają duszę , piękna sesyjka
  23. Iverson odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no nieźle dbasz o autko naprawdę , świetnie to wygląda
  24. :polew: nie no żartuję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.