Treść opublikowana przez Iverson
-
[B5 AJM] Chip w AJM
...2l więcej w mieście , 1l na trasie więcej jak się zapier.dala
-
[B5 AGB] VIAGRA
...no jak tak zrobisz to będzie malynowo
-
[B6 AVF] Istny Szatan !!- by Denis
aaaa bo na zdjęciach wydaję się jakis taki brudny niebieski - zmyliło mnie to , trzeba iśc po okulary jednak
-
[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
1 wada tego auta - nie AVANT
-
[B6 AVF] Istny Szatan !!- by Denis
ładny , co to za kolor ?? ciekawy
-
RS4 B5 Dyno Day
no seria jak ta lala :kox:
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
no elegancko jest , kuźwa b5 ma styl jednak
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Arek wstaw że większe zdjęcie , bo nawet moje 1cm binokle nie dają rady powiększyć
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
Nosb Cię przekonał hyhyhy
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
...ależ ładnie to wygląda :kox: :kox:
-
Zastępstwo dla Nokia E52
i o takie coś mi chodzi
-
Zastępstwo dla Nokia E52
...i co nic ciekawego na rynku nie ma, nikt się tym nie interesuje
-
[INNE] Moja "Bunia"- AUDI 100 S4 C4 V8(potworek)- zdjęcia strona 2 , 4 i 5
Tak z ciekawości byłeś może na hamowni??
-
[B5 AEB] Kolejny dodatek: Lampy tył USA
bardzo przyjemne autko - mody w dobrym kierunku , trzymam kciuki
-
Gran Turismo 5
wreszcie se jakąś benzyną polatam hehehe
-
[ALL B5] Galeria A4 B5 po agro - tuningu
to mi akurat ni przeszkadza ale ja zawsze tepiłem modyfiki gdziekolwiek się nie pojawiły
-
[ALL B5] Galeria A4 B5 po agro - tuningu
zmykaj do kosza pomagać Poźkowi :gwizdanie:
-
[ALL B5] Galeria A4 B5 po agro - tuningu
czy ten watek jest potrzebny , bo zal patrzec na te ulepy :thumbdown: :thumbdown:javascript:void(0); :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
-
[ALL B5] Galeria A4 B5 po agro - tuningu
zakochałem się :kox:
-
Zastępstwo dla Nokia E52
Jako że po modelu E51 przesiadłem się na E52 i spotkał mnie znów ten sam problem z głosnikiem , postanowiłem rozstać się z w/w modelem , co ciekawego możecie polecić w tych pieniądzach (ok 700zł) i podobnymi , bądź lepszymi parametrami ??!! thx
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
może je tylko ciut odświeżę
-
[B5 AGB] VIAGRA
i naprawdę warta tej kasy
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
E30 mają duszę , piękna sesyjka
-
[B5 1Z] A4 TDi
no nieźle dbasz o autko naprawdę , świetnie to wygląda
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
:polew: nie no żartuję