Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Szuderku wyslij mi mejlikiem prędziutko ten filmik ze spota. dziekuję!! [email protected]
  2. Kuwa ja też się piszę-----zajebiaszcza sprawa ten Arłamów. lepiej umówic się w jakimś centrum i razem pojechac ekipą co??
  3. będzie jeszcze zima czy nie, może bym fele założył!!??
  4. To nie świry to pasja!!! To tak jak sexem raz zaczniesz i nie mozesz przestać buahhahaha
  5. 225 będzie kiepsko wygladało przy tej oponie ,ładuj 245 to tylko 20mm hyhyhy
  6. Pakuj te fele są wytrzymają napewno normalne uzytkowanie.
  7. a ja nieprzepadam za pączkami, wolę chrust-który się już kuva skończył w całym Tbg ;(
  8. No przecież Ci kolega wytłumaczył , że w sprincie nie chodzi tylko o niuty. Dla osiagnięcia 160ps są potrzebne wymiany turba,końcówki wtrysków,fmic. Stań z nim na kreskę to zobaczysz jak szybko Ci ucieknie.
  9. k**wa narazie się wstrzymuję, bo nie wiem czy nie bedę zmieniał firmy i czasami są koszta związane z przeprowadzką i wynajmem nowej chatki także ze 2 tyg. opóźnienia w modach może być albo i lepiej to zależy co się okaże.
  10. mam imprezę u znajomych-no i nie dam rady ;(
  11. Dużżżeee fele
  12. Ja mam H4 reflektory valeo (długie i krótkie w 1 żarówce)
  13. Daję Ci 3 miesiące i zaraz będziesz na big turbo wymieniał hyhyhy. Ta choroba jest zaraźliwa.
  14. na następnym staniemy dupkami do obiektywu
  15. Ulti zauważ, że w innych miastach ten temat pozostaje "wolny" tzn. piszą w nim osoby zainteresowane, nie tylko na tematy związane ze spotami itp. Jak widac nasze spoty poznanskie bardzo kuleją a to dlatego ,że nic w tym watku się nie dzieje, nie ma życia-a od tego sie wszystko zaczyna. a pozatym troche głupot jeszcze nikomu nie zaszkodziło.
  16. widziałem A4 z tymi felami i niezbyt to się z autem zgrywa
  17. Szuder ma szlaban wejścia na forum czy co?? foty+filmik :drool:
  18. Sławek posprawdzaj jeszcze raz uszczelki!!! :th: ,a może masz poltergeista w aucie???
  19. nie dostanę pożyczki bo nie mam woja....a pozatym to moje plany na przyszłość jeszcze się nie wyklarowaly dobrze,także kupno to zbyt powazna decyzja na dzień dzisiejszy.
  20. Kiedyś kumpel maił ją na czerwonej A4,nie powiem wyróżniała się z tłumu, no ale sama skóra na maskę nie wystarczy trzeba jeszcze parę detali, żeby to z autem współgrało. on miał ją z U.S. dał coś chyba ze 150$.
  21. a ja padłem dzisiaj....jadę po mieście ,przedemną skoda 105 patrzę na klapę a tam lotka :polew:, więc juz wiem skąd pierwowzór lotki na klapie :kox:
  22. Mnie interesuje tylko kawalerka...qurwa ale cenią się zajebiaszczo,ciekawe też jaki stan tych mieszkań i co w nich jest??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.