Treść opublikowana przez Iverson
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja pracuje do 15.00 w sobotę shit!!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Age wrzuć temat na spociki Kalisz-Ostrów.-proszę!! Przynajmniej będzie widać ,że coś się tam dzieje. Walnij jakąś większą czcionkę co by było mega widoczne.
-
Liberty Direct
na forum ludki nie jednokrotnie opisywali swoje przygody z wypłatą odszkodowania przez ubezpieczycieli, u nas jest jedno wielkie hamstwo, odrazu jesteś brany za jakiegoś pasera który chce wyłudzić trochę siana od "uczciwej" firmy. Twoje znajomości napewno dużo dają.
-
Liberty Direct
pewnie tak jak wszędzie, czyli problem za problemem.
-
[B5 AHU] Myć czy nie myć na automatycznej myjni ??
ja tam na statoil za 10 zł to ładnie autko wymyję, zawsze ze sobą mam koszyk z całym arsenałem różnych rzeczy więc szmatka z mikrofibry , parę minut i fura sie błyszczy. wiadomo myjka domowa jest o wiele dokładniejsza i o wiele dłuższa.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie! foch to do ogólnej sytuacji usuniecia posta.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hyhyhy szybki jestem!! ja swojego nie usunę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no to po nowym roku zrobiimy , żeby wszyscy mogli sie zebrać- a potem na kawkę.[br]Dopisany: 23 Listopad 2007, 15:58 _________________________________________________ wiem ,że jedziecie ale niestety nie mieszkam na stałe w Tbg tylko w Pleszewie (wielkopolska) i zjeżdżam na chatę co 3 tyg. no i czas spędzam z kobitką (np. przytulanie się ),także spoty odpadają raczej bo prostu nie mam czasu. W niedziele wyjeżdżam bo w poniedziałek praca. i tak to się kręci
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Medale są zbędne bo i tak Pet3r by je zgarnął coś czuję!!! chłopak ma 200% niedowagi (ja nie wiem jak on do sesji dotrwa) , także gokart go nawet nie poczuje. zróbmy mini grand prix i tak będzie czadzik. godzina-raczej popołudniowa (16,17).
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No w grudniu, to może 29 przed sylwestrem ,chociaż wydaje mi się ,że może być ciężko zebrać się. Ma ktoś quattro z ekipy rzeszowskiej??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie a w sezonie zimowym planujecie jakieś spociki. Do końca stycznia mam urlop i wtedy będę w Tbg to chętnie zajadę Was poznać.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja popieram i datę i spota i gokarty!! może się wreszcie stykniemy i poszalejemy na śniegu.
-
Polska-Belgia trzymamy kciuki za historyczny awans juz dzis
Ja obstawiam , że jutro będe miał kaca , bo mam dziś grupowe oglądanie meczu Nie tylko wy -imprezowicze, jest nas już 6 a będzie więcej hyhyhy. Nasi dadzą radę-bo w historycznych chwilach dajemy radę!!! Wy-powerowa dzsiaj się leje litrami.
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
ja mogę pograć ale nie dłużej niż do 24.00 bo jutro do pracy-shit
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
ja jak mam za wysoki ping to nie mogę wejść, a jak już wejdę to jest tragedia nie idzie pograć.
-
Napiszcie zalety chipa.
Objechanie 2.4i -bezcenne
-
[B6 AVB] 146HP/335Nm
Słaba suszarka Ykk.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witka majonezon
-
[B5 AFN] Pytanie dotyczące FMIC, oraz dalsze mody 173KM / 359NM Dynosoft Wrocław
Może zrób fotostory do działu "warsztat zrób to sam" z dokładnym opisem , użytymi częściami,narzędziami,materialami no i mały kosztorys też by był mile widziany. super robota
-
Problem z instalacją WIN XP na Toshiba Satellite A200 PSAE3 ( SATA )
No to zrzuć sobie stery na pendrive i powinno podczas instalacji wyszukać oprogramowanie z komputera.
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
tylko ori lakier auta
-
Problem z instalacją WIN XP na Toshiba Satellite A200 PSAE3 ( SATA )
Alvaro może być ten sam problem co ja mam, nie ma sterów SATA pod mojego laptoka HP pavilion dv6520 pod XP, coś tam grzebałem ale lipka wielka i pozostaje mi narazie gówniana vista. z niektórymi kompami tak jest nie da się i h*j-trzeba się pogodzić i żyć nadzieją, że jak najszybciej SP1 wyjdzie pod Viste.
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
hejka!! łupiemy po 22.00 dzisiaj? może już coś lepiej będzie niż wczoraj (tzn. dzisiaj)
-
Audi Cordoba - najnowsze dziecko grupy Audi/seat
chyba go z domu wyrzucili czy coś!?
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
ja juz wszystko porobiłem i jest oka tylko mnie z serwem nie połączyło-pewnie nie wyłączony