Treść opublikowana przez Iverson
-
Zmiana Visty na XP HP Pavilion dv 6520T
grafe masz inną, sam formata robiłes czy ktoś ci pomógł? http://downloadcenter.intel.com/download.aspx?url=/13808/eng/f6flpy32.zip&DwnldId=13808&ProductID=2800&lang=eng znalazłem coś takiego.
-
Zmiana Visty na XP HP Pavilion dv 6520T
Koledzy może pomożecie!!?? Na w/w lapku mam windowsa viste, chcę sformatować i wgrać XP. No i tu jest problem skąd sciagnąć stery pod XP do wszystkiego.?? Na stronie HP są podst. sterowniki do klawiatury,Wi-Fi, myszki itp. a co z chipsetem , grafiką,dźwiękówką, kamerą!! A czy wogóle ktoś robił podobną "operację" na swoim kompie, podobno tak łatwo nie jest jak w przypadku samego XP?? Jak narazie nikt nie chce mi się podjąć tego typu działaniom, a nawet słyszałem opinię że HP nie robi już sterów pod XP ( w co nie wierzę) tylko na samą Viste. Jak coś byście na ten temat wiedzieli to proszę o komentarze. pozdro
-
[B5 AFN] r16
rzeczywiście jak 16"ale dlatego że gleby nie ma. ale nawet fajne te felusie!!
-
[B5 ABC] [B5 2,6 V6] moja niunia - :audi:
ale za to jakie osiągi ma!!!17" to min a najlepiej 18" s-line to tylko tak mozna później o bryce powiedzieć hyhyhy
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Takie alusy 17" widziałem na Passacie w Poznaniu i robiły szał, dobry wybór extra fela. XXL
-
[ALL B5]Moje wozidelko
Parę rzeczy do zmiany i będzie git ale to wszystko na forum znajdziesz. BTW w 97' nie było S-line!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Niesprawiedliwy taryfikator punktów karnych
Ja dostałem 10 pkt pod Kielcami, pkt zaniżyć nie mogą ale siano zawsze. niecierpię kamer.
-
1.6 101ps w jaki sposób zwiększyć moc?
Sprzedaj 1.6 i kup 1.8T+chips i po sprawie , wrazenia z jazdy niezapomniane!!
-
Co sądzicie o dzisiejszych zatrzymaniach???
Hugo pozamiatałeś, poranna dawka szydery jak trzeba leże i kwiczę :polew:
-
Co sądzicie o dzisiejszych zatrzymaniach???
to dopiero by wtedy były jaja, kto pierwszy i kto mocniejszy by objał rząd i powstałoby państwo totalitarne a to za ciekawe by nie było!![br]Dopisany: 31 Sierpień 2007, 00:20 _________________________________________________Smiać mi sie chce ze słów jakie wypowiadają podczas przysięgi "...bedę służył ojczyźnie i narodowi..." , zero szacunku dla kogokolwiek , dla tradycji i honoru , liczy się tyllko władza i kasa, a Ty Polaku zdychaj bo i tak nikt Ci nie pomoże.
-
Windows Vista i problem z przegladarka
Musialbym chwilę popracować na tym systemie żeby się przyzwyczaić, a to proste pewnie nie jest!!?? właśnie to chyba jutro zrobię
-
Windows Vista i problem z przegladarka
gugas tu trza płakać a nie śmiać się!!! ku.va ale mnie to wpienia!!
-
Windows Vista i problem z przegladarka
giery 5 letnie mi nie banglają a grafe mam 320 Mb i 1024 Ram
-
Windows Vista i problem z przegladarka
właśnie się na niej męczę na lapku i jest tragedia. zrzera tyle grafy że szok!!!
-
[B5 AFN] Tchniecie mocy 'by Rogalotti' :)
kolejny podrasowany AFN'ik!! bardzo ładnie!! kiedy bedziesz na spocie w Poznaniu to staniemy na kresce hyhyhy.
-
Czy A4 2.8 193PS da radę A4 1.8T (i na odwrót)
No to mały filmik 1.8T+chip , 2.8 raczej tak nie gania!!
-
Czy A4 2.8 193PS da radę A4 1.8T (i na odwrót)
"Na chipa nie bata i 2.8 pozamiata"!!
-
[B6 AWX] 1.9TDI 170PS NOWE FOTY!!!
Fajny AWX , pomaluj pod kolor dokładki, będzie sie lepiej prezentował.
-
[B5 AFN] Wyciek ropy spod pompy..
Zawieź autko do "pompiarzy" wymienią oringi i dalej będziesz śmigał , ja tak miałem i koszt coś ok. 150 zł z robocizną.
-
[B5 ALG] Jak wam się podoba ta felga na moim aucie??
Looks very nice , zostaw je sobie. :th:
-
[ALL B5] [B5 AVG] Avancior Motora był ... jest Marka.
Angela a mówiłem nie zmieniaj!! Teraźniejsze też są ok. :drool:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj kolego
-
[ALL B5] [B5 AVG] Avancior Motora był ... jest Marka.
hmmm...znajome te felgi!! chyba po znajomości!! :th:
-
[B5 AFN] cudak na serwisie
Veyron daje radę ale strasznie miażdży R8 ,aż mi jej szkoda!!