Treść opublikowana przez kokos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
prawie jak viagra
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a jednak mozna z kims pogadac na 1-szym spocie?-to tak dla poczatkujacych co sie jeszcze wahaja Narazie śmigam .. nie ładuje kasy .. nic nie mówie wspominałeś coś o Twingo :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tez bendem, Boberek mam cos dla Ciebie ,
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
ja tam prowadze tylko w jedna strone
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
jaka ilosc taki czas trzymania :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a o ktorej godzinie? ok 16.00 17.00 jak po 17,00 a nie wczesniej to poszlo pw.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
ale Suli myśli o ostatnim poniedziałku przed gwiazdką :gwizdanie: aaaaaaaaa to sporo wyjasnia
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
OK. Jesteś drugi w kolejce :> no ,ale ty podobno zostajesz do poniedziałku mysli ze do poniedzialku wytrzezwieje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a o ktorej godzinie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie znasz sie,auto za***iste-Qatro Cupe Zmieniony układ wydechowy dzięki czemu ma oryginalny głośny wydech. Drzwi otwierane z pilota.co chciec wiecej [br]Dopisany: 02 Luty 2009, 23:00_________________________________________________ jakis rocznik?wersja wyposarzenia?przebieg?inne szczegoly
-
[ALL B6] Automatyczne zerowanie sie wskazań FIS-a
guzik u dolu manetki po prawej stronie kierownicy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Flyer, jedziemy? Może przy -2 st. koników mi przybyło ... [br]Dopisany: 02 Luty 2009, 09:54 jak to cena za Q to i ja bym sie pisal.
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
moze ktos poinformuje A3-chlopak sie nie mogl doczekac
-
[ALL B6] Wymiana drążka zmiany biegów na wersję S-line
powiem Ci ze ja np. najpierw kupilem a pozniej znalazlem watek
-
[ALL B6] Wymiana drążka zmiany biegów na wersję S-line
- [ALL B6] Wymiana drążka zmiany biegów na wersję S-line
ja mam stad na spocie mozemy zrobic miare u Ciebie,to na zywca zobaczysz ok jestesm za no problema- [B6 AWX] Klapka popielniczki
6 postow wyzej jest ta sama- [ALL B6] Wymiana drążka zmiany biegów na wersję S-line
na spocie mozemy zrobic miare u Ciebie,to na zywca zobaczysz- [ALL B6] Kto ma polski język na FIS'ie ?
Jak to ma kosztować coś koło tego to ja rezygnuję. co ma kosztowac? tu nikt nic nie sprzedaje a Ty juz rezygnujesz z kupna,pytam z ciekawosci,gdybym byl w Bydgoszczy za tydzien ,mialbym za darmo a tak-nie mam wiec pytam czy ktos ma i tyle- [ALL B6] Kto ma polski język na FIS'ie ?
no podobno jest to mozliwe,bylem dzisiaj u goscia ktory proponowal mi wgranie ale dopiero za tydzien bedzie mial soft a jest w bydgoszczy,wiec raczej znowu predko tam nie pojade a spolszczenie RNS-e mam i wcale nie takie bardzo kulawe- [ALL B6] Kto ma polski język na FIS'ie ?
jak w temacie,moze ktos juz zainstalowal ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Suli , przylaczam sie i rowniez gratuluje- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
rzeczywiscie bylo,starla sie komus ta powloka antyreflesyjna- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w takim razie ile wymiana w ASO?- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
fakt,na smierc zapomnialem ze to nie szklo.pzdr - [ALL B6] Wymiana drążka zmiany biegów na wersję S-line