Treść opublikowana przez m1chal_p
-
[A4 B6] Avant 1.8T S-line
Cześć. Wrzuć zdjęcia środka. Na zewnątrz auto prezentuje się zacnie. Nie myśl o sprzedaży, a rezaj Masz dobrą bazę. Audica ma już swoje lata, więc nie przejmuj się niedociągnięciami, wiek robi swoje Praca nad autem i doprowadzanie go do satysfakcjonującego stanu tylko cieszy, wiem to po sobie
-
S4 B6 Avant - pĂłki co tylko 621hp i 754Nm - bedzie wiecej
Zapowiada się wyborny projekt Taka moc pewnie łeb urywa...
-
Hałasujacy zacisk przod
Podobna sytuacja u mnie. Wczoraj wymieniałem tarcze i klocki na przodzie, a dzisiaj po przejechaniu 50km z okolic prawego koła zaczął wydobywać się dziwny odgłos raz na jakiś czas. Rozumiem, że części są nowe i muszą się ułożyć. Ustąpi czy jechać na warsztat?
-
Szarpanie kierownicy, drgania, bicie
Opony masz nowe czy już przejeżdziłeś na nich trochę?
-
[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
Przyjemna felga. Co to za model? 19-cali?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Fura zacna, nie ma co Jaki stopień przyciemnienia tylnych szyb wybrałeś?
-
Łożysko oporowe, sprzęgło czy skrzynia biegów? Problem z wbiciem 1-go biegu
Ujmę to tak: gdy samochód stoi w miejscu, silnik zimny/rozgrzany, bez wciśniętego hamulca, 1. bieg wchodzi bez problemu. Problem mam gdy dojadę do świateł, zatrzymam się i spróbuję wrzucić jedynkę. Nie wchodzi do końca, jednak jest to losowe. Czasem wejdzie bez problemu, innym razem muszę wcisnąć ponownie sprzęgło, a jeszcze kiedy indziej muszę wrzucić 2-kę i dopiero 1 bieg wchodzi gładko. Byłem dzisiaj na odpowietrzeniu sprzęgła, pojawił się jeden bąbel powietrza. Bezpośrednio po tym odczułem różnicę. Zatrzymałem się, wyłączyłem silnik, a po ponownym uruchomieniu znowu na skrzyżowaniu pierwszy bieg zahaczył. Mechanik powiedział, że są dwa wyjścia: pompa sprzęgła niedomaga lub synchronizator w skrzyni.
-
Panowie mam sporo problemów 2.0 fsi
Sprawdzałeś, jakie błędy wywala komputer? W kwestii temperatury to albo czujnik albo termostat (lub obydwa na raz).
-
Łożysko oporowe, sprzęgło czy skrzynia biegów? Problem z wbiciem 1-go biegu
Wymieniony komplet sprzęgła, dwumas, uszczelniacz na wale. Buda się nie trzęsie na jałowym, tak jak to było wcześniej Problem z wrzuceniem 1-go biegu pozostał. Czasami wchodzi bez problemu, a innym razem muszę ponownie wysprzęglić, aby gładko wszedł. Gdy nie wchodzi, wrzuca się tak jakby do połowy. Gdzie szukać przyczyny? Mechanik jeździł po wymianie i nie widział problemu. Jak myślicie, próbować z odpowietrzeniem sprzęgła?
-
USTAWIENIE przednich wycieraczek
W książce Sam naprawiam jest świetna instrukcja, jak ustawić ramię prowadzące od silnika wycieraczek. Książka dostępna tutaj na forum.
-
Koło dwumasowe od 2.0 140KM BKD do 1.9 AVF?
Mowa o silniku BKD.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Wpadł dziś od Marcina kompletny zestaw sprzęgła, szybka przesyłka (zamówienie poszło w piątek), wsparcie podczas kupna. Rewelka, kolejny raz
-
Problem ze zmianą biegów B6
Nie polecam jeździć w ten sposób, bo właśnie dwumas dostaje po pupie.
-
Brak ładowania z gniazda zapalniczki
Ma to sens. Dzięki, zaopatrzę się w taki próbnik i sprawdzę.
-
Brak ładowania z gniazda zapalniczki
Teraz dałeś mi do myślenia, sprawdzałem we wtyczce, ale widocznie zrobiłem coś, z czego nie zdawałem sobie sprawy pomińmy temat amperów.
-
Łożysko oporowe, sprzęgło czy skrzynia biegów? Problem z wbiciem 1-go biegu
@dor_v8 tak też zrobię, chciałem jednak się przygotować na ewentualną diagnozę Skrzynia zdjęta, okazało się, że do wymiany kwalifikuje się dwumas (ma duże luzy) i tarcza dociskowa sprzęgła, łożysko oporowe było w opłakanym stanie. O dziwo tarcza sprzęgła jest OK. Aby nie bawić się w półśrodki i korzystając z tego, że skrzynia jest na wierzchu, w nowym tygodniu wpadnie cały nowy zestaw. Dam znać o efektach.
-
Brak ładowania z gniazda zapalniczki
Nic tam nie kombinowałem, auto jest ze mną od miesiąca, więc jeszcze nie zdążyłem
-
Brak ładowania z gniazda zapalniczki
Na wtyczce są 3 piny, wszystko wygląda w porządku. Raz telefon zaczął się ładować, jednak dopiero po pewnym czasie. Zrobię tak jak mówicie, pociągnę przewód od klemy akumulatora i zobaczymy.
-
Brak ładowania z gniazda zapalniczki
Cześć, mam problem z gniazdem zapalniczki. Otóż dochodzi do niej prąd 12V, jednak po podłączeniu ładowarki do telefonu nic się nie dzieje. Dodam, że wkład zapalniczki wymieniłem na nowy, ładowarka podłączona do gniazda w bagażniku ładuje tak jak powinna. Zmierzyłem miernikiem i w gnieździe mam niecały 1A. Gdzie szukać przyczyny?
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Felun zacny muszę przyznać prezenci się wybornie
-
Łożysko oporowe, sprzęgło czy skrzynia biegów? Problem z wbiciem 1-go biegu
Cześć, mam problem ze swoim Audi. Przy zmianie biegów słychać szurający dźwięk, zwalniający, który po chwili ustaje, wydaje mi się, że dochodzi z okolic skrzyni biegów/sprzęgła. Podobnie jest, gdy na postoju wcisnę sprzęgło, wkręcę silnik na obroty, a następnie puszczę pedał gazu. Mam również często problem ze wrzuceniem 1-go biegu. Wsteczny i pozostałe działają bez zarzutu. Dodam, że pedał sprzęgła chodzi gładko, nie bije, nie ma żadnego mrowienia. Znajomy podrzucił mi pomysł, że może to być kończące się łożysko oporowe. Nie znam się w temacie, dlatego pytam Was panowie. Pewnie skończy się na wyjęciu skrzyni, jednak może mnie naprowadzicie, co może być przyczyną problemów.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Właśnie otrzymałem paczkę. Ekspresowa wysyłka, pomoc w doborze części, cena! Szczerze polecam
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Dzięki, rozpiskę kodowania też już znalazłem.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Moja Audi jest z czerwca 2002 roku (modelowo po VINie 2003). Podejrzewam, że zegary zostały wymienione, bo aktualnie są 8E0 920 930 T, a z tabeli wynika, że takowe były od 2004 roku. Czy się mylę? Końcówka VINu: 8E73A034031 Czy zegary te mają dwa tryby chwilowy/sumaryczny? Naciśnięcie przycisku Reset jedynie włącza/wyłącza zegary.
-
Polecane opony letnie
Ja miałem Barumy 17-stki w Borze i sobie chwaliłem