Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

m1chal_p

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez m1chal_p

  1. Cześć. Wrzuć zdjęcia środka. Na zewnątrz auto prezentuje się zacnie. Nie myśl o sprzedaży, a rezaj Masz dobrą bazę. Audica ma już swoje lata, więc nie przejmuj się niedociągnięciami, wiek robi swoje Praca nad autem i doprowadzanie go do satysfakcjonującego stanu tylko cieszy, wiem to po sobie
  2. Zapowiada się wyborny projekt Taka moc pewnie łeb urywa...
  3. Podobna sytuacja u mnie. Wczoraj wymieniałem tarcze i klocki na przodzie, a dzisiaj po przejechaniu 50km z okolic prawego koła zaczął wydobywać się dziwny odgłos raz na jakiś czas. Rozumiem, że części są nowe i muszą się ułożyć. Ustąpi czy jechać na warsztat?
  4. Opony masz nowe czy już przejeżdziłeś na nich trochę?
  5. Przyjemna felga. Co to za model? 19-cali?
  6. Fura zacna, nie ma co Jaki stopień przyciemnienia tylnych szyb wybrałeś?
  7. Ujmę to tak: gdy samochód stoi w miejscu, silnik zimny/rozgrzany, bez wciśniętego hamulca, 1. bieg wchodzi bez problemu. Problem mam gdy dojadę do świateł, zatrzymam się i spróbuję wrzucić jedynkę. Nie wchodzi do końca, jednak jest to losowe. Czasem wejdzie bez problemu, innym razem muszę wcisnąć ponownie sprzęgło, a jeszcze kiedy indziej muszę wrzucić 2-kę i dopiero 1 bieg wchodzi gładko. Byłem dzisiaj na odpowietrzeniu sprzęgła, pojawił się jeden bąbel powietrza. Bezpośrednio po tym odczułem różnicę. Zatrzymałem się, wyłączyłem silnik, a po ponownym uruchomieniu znowu na skrzyżowaniu pierwszy bieg zahaczył. Mechanik powiedział, że są dwa wyjścia: pompa sprzęgła niedomaga lub synchronizator w skrzyni.
  8. Sprawdzałeś, jakie błędy wywala komputer? W kwestii temperatury to albo czujnik albo termostat (lub obydwa na raz).
  9. Wymieniony komplet sprzęgła, dwumas, uszczelniacz na wale. Buda się nie trzęsie na jałowym, tak jak to było wcześniej Problem z wrzuceniem 1-go biegu pozostał. Czasami wchodzi bez problemu, a innym razem muszę ponownie wysprzęglić, aby gładko wszedł. Gdy nie wchodzi, wrzuca się tak jakby do połowy. Gdzie szukać przyczyny? Mechanik jeździł po wymianie i nie widział problemu. Jak myślicie, próbować z odpowietrzeniem sprzęgła?
  10. W książce Sam naprawiam jest świetna instrukcja, jak ustawić ramię prowadzące od silnika wycieraczek. Książka dostępna tutaj na forum.
  11. Mowa o silniku BKD.
  12. Wpadł dziś od Marcina kompletny zestaw sprzęgła, szybka przesyłka (zamówienie poszło w piątek), wsparcie podczas kupna. Rewelka, kolejny raz
  13. Nie polecam jeździć w ten sposób, bo właśnie dwumas dostaje po pupie.
  14. Ma to sens. Dzięki, zaopatrzę się w taki próbnik i sprawdzę.
  15. Teraz dałeś mi do myślenia, sprawdzałem we wtyczce, ale widocznie zrobiłem coś, z czego nie zdawałem sobie sprawy pomińmy temat amperów.
  16. @dor_v8 tak też zrobię, chciałem jednak się przygotować na ewentualną diagnozę Skrzynia zdjęta, okazało się, że do wymiany kwalifikuje się dwumas (ma duże luzy) i tarcza dociskowa sprzęgła, łożysko oporowe było w opłakanym stanie. O dziwo tarcza sprzęgła jest OK. Aby nie bawić się w półśrodki i korzystając z tego, że skrzynia jest na wierzchu, w nowym tygodniu wpadnie cały nowy zestaw. Dam znać o efektach.
  17. Nic tam nie kombinowałem, auto jest ze mną od miesiąca, więc jeszcze nie zdążyłem
  18. Na wtyczce są 3 piny, wszystko wygląda w porządku. Raz telefon zaczął się ładować, jednak dopiero po pewnym czasie. Zrobię tak jak mówicie, pociągnę przewód od klemy akumulatora i zobaczymy.
  19. Cześć, mam problem z gniazdem zapalniczki. Otóż dochodzi do niej prąd 12V, jednak po podłączeniu ładowarki do telefonu nic się nie dzieje. Dodam, że wkład zapalniczki wymieniłem na nowy, ładowarka podłączona do gniazda w bagażniku ładuje tak jak powinna. Zmierzyłem miernikiem i w gnieździe mam niecały 1A. Gdzie szukać przyczyny?
  20. Felun zacny muszę przyznać prezenci się wybornie
  21. Cześć, mam problem ze swoim Audi. Przy zmianie biegów słychać szurający dźwięk, zwalniający, który po chwili ustaje, wydaje mi się, że dochodzi z okolic skrzyni biegów/sprzęgła. Podobnie jest, gdy na postoju wcisnę sprzęgło, wkręcę silnik na obroty, a następnie puszczę pedał gazu. Mam również często problem ze wrzuceniem 1-go biegu. Wsteczny i pozostałe działają bez zarzutu. Dodam, że pedał sprzęgła chodzi gładko, nie bije, nie ma żadnego mrowienia. Znajomy podrzucił mi pomysł, że może to być kończące się łożysko oporowe. Nie znam się w temacie, dlatego pytam Was panowie. Pewnie skończy się na wyjęciu skrzyni, jednak może mnie naprowadzicie, co może być przyczyną problemów.
  22. Właśnie otrzymałem paczkę. Ekspresowa wysyłka, pomoc w doborze części, cena! Szczerze polecam
  23. Dzięki, rozpiskę kodowania też już znalazłem.
  24. Moja Audi jest z czerwca 2002 roku (modelowo po VINie 2003). Podejrzewam, że zegary zostały wymienione, bo aktualnie są 8E0 920 930 T, a z tabeli wynika, że takowe były od 2004 roku. Czy się mylę? Końcówka VINu: 8E73A034031 Czy zegary te mają dwa tryby chwilowy/sumaryczny? Naciśnięcie przycisku Reset jedynie włącza/wyłącza zegary.
  25. Ja miałem Barumy 17-stki w Borze i sobie chwaliłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.